Joanna Jędrzejczyk w szpitalu Żródło: Jan BIELECKI/East News

Joanna Jędrzejczyk w szpitalu. Zamieściła dramatyczne zdjęcia rany na nodze, fani są zmartwieni

4 Maj 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Majówka Joanny Jędrzejczyk zakończyła się wypadkiem, a sportsmenka trafiła do szpitala. Konieczna była interwencja chirurga. Po wszystkim zawodniczka pokazała, jak wyglądała rana na jej nodze. Fani dodają jej otuchy.

  • Joanna Jędrzejczyk jako pierwsza Polka dostała się do organizacji MMA
  • Sportsmenka spełnia się też jako jurorka programu „Dance Dance Dance”
  • W poniedziałek trafiła na SOR Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie

Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najpopularniejszych polskich sportsmenek, które osiągnęły rozpoznawalność nawet za granicą. W swojej dyscyplinie zawodniczka osiągnęła wiele sukcesów. Trzykrotnie sięgała po tytuł mistrzyni świata i jako pierwsza reprezentantka naszego kraju dostała się do organizacji MMA.

Popularność Joanny Jędrzejczyk widoczna jest między innymi na Instagramie. Profil doświadczonej sportsmenki, a od niedawna także jurorki programu „Dance Dance Dance” śledzi już blisko 1,9 miliona obserwujących. W poniedziałek zawodniczka podzieliła się z nimi przykrym wydarzeniem.

Joanna Jędrzejczyk trafiła do szpitala

Wraz z końcem majówki Joanna Jędrzejczyk odwiedziła Szpitalny Oddział Ratunkowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olszynie. Konieczna była interwencja chirurga. Jurorka tanecznego show TVP uległa bowiem wypadkowi, a na jej nodze pojawiła się przerażająca rana i dwie strugi krwi.

Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne i Joanna Jędrzejczyk szybko opuściła placówkę. Pobyt na SOR-ze uwieczniła jednak kilkoma zdjęciami. We wpisie na Instagramie podziękowała lekarzowi, który się nią zajął i zapewniła, że już niebawem będzie mogła uczestniczyć w kolejnym treningu.

Ewa Krawczyk w pierwszym wywiadzie po śmierci męża. Opisała jego ostatnie chwileEwa Krawczyk w pierwszym wywiadzie po śmierci męża. Opisała jego ostatnie chwileCzytaj dalej

- Pozytywne jest to, że jutro rano mogę wrócić do treningu. Wielkie podziękowania dla chirurga Bartka Mamińskiego – czytamy.

Z pozoru wstrząsający post Joanny Jędrzejczyk szybko dotarł do jej obserwatorów. Wszyscy zgodnie dodają jej otuchy i cieszą się, że wypadek zakończył się tylko jedną raną. Swoimi przemyśleniami dzielą się w komentarzach.

  • Asia, wszystko będzie dobrze
  • Do wesela się zagoi. Będzie dobrze
  • Blizny są biżuterią fajtera – piszą.

Joanna Jędrzejczyk w „Dance Dance Dance”

Joanna Jędrzejczyk debiutuje w trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. W rozmowie dla serwisu przeAmbitni.pl zdradziła, że wzięła udział w programie, bo lubi się sprawdzać i wychodzić z własnej strefy komfortu. Dodatkowo takie media jak prasa i telewizja napędzają ją do działania. Czy sprawdza się w roli jurorki?

Za nami już kilka odcinków trzeciej odsłony programu „Dance Dance Dance”. Niestety, tyle wystarczyło, by w mediach pojawiły się przykre doniesienia na temat Joanny Jędrzejczyk. Jak wskazał między innymi Pomponik, sportsmenka miała nie radzić sobie z nowo powierzoną funkcją. Informacje te szybko zostały jednak sprostowane.

- Mimo że Asia wcześniej nie miała okazji sprawdzić się w podobnej roli w dużym programie rozrywkowym, zdała egzamin na szóstkę – powiedziała serwisowi osoba z produkcji, ucinając tym samym wszystkie złośliwe komentarze na temat Joanny Jędrzejczyk.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Kozaczek, Pomponik, YouTube/przeAmbitni.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł