Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Opoza rusza na ratunek zwierzakom. Prosi o pomoc swoich fanów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.10.2022 08:50

Joanna Opoza rusza na ratunek zwierzakom. Prosi o pomoc swoich fanów

Joanna Opozda EA
fot.TRICOLORS/East News

Joanna Opozda aktywnie interesuje się losem potrzebujących zwierząt. Niedawno udostępniła w mediach społecznościowych post z prośbą do swoich obserwatorów. Z ich pomocą uda się wesprzeć wiele czworonogów.

Aktorka i modelka działa z sukcesem nie tylko na wielkim ekranie, ale również w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad pół miliona osób i to właśnie oni jako pierwszi wiedzą co dzieje się w życiu kobiety. Niedawno jej profil z zaangażowaniem przekazywał szczegóły odnośnie do związku z aktorem Antkiem Królikowskim. Tym razem Joanna Opozda wolała jednak skupić uwagę internautów na temacie pomocy potrzebującym czworonogom.

Joanna Opozda poprosiła obserwatorów o drobny gest

Aktorka często komunikuje się z internautami za sprawą mediów społecznościowych. To właśnie to źródło najbardziej przyciąga ciekawskich, którzy chcą poznać kulisy prawdziwego życia gwiazd.

Joanna Opozda chętnie dzieli się z obserwatorami radościami, ale również porażkami dnia codziennego. Wśród relacji na Instagramie zwróciła się do nich z ogromną prośbą. Wystarczy prosty krok, by obdarować potrzebujące zwierzaki posiłkiem.

Aktorka udostępniła w relacjach post Organizacji DIOZ, która zajmuje się ratowaniem czworonogów z rąk nieodpowiedzialnych ludzi. Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Zwierząt na ich profilu pojawiała się informacja o pięknej inicjatywie.

Każdy nowy obserwator będzie symbolizował dodatkowy posiłek dla przebywających w schronisku zwierzaków. Drobny gest ze strony internautów wspomoże organizację, która walczy z niedolą najmniejszych przyjaciół człowieka. Joanna Opozda udostępniła post w swojej relacji, wierząc w dobre serce obserwatorów. My link do profilu organizacji DIOZ zostawiamy (TUTAJ).

Cała nadzieja w Was! Mamy tydzień! — zachęcała aktorka.

Los zwierząt jest bliski Joannie Opoździe

Aktorka, tak jak wiele innych gwiazd polskiego show-biznesu, polubiła towarzystwo czworonożnych przyjaciół. W jej mediach społecznościowych można zauważyć, że przez życie kroczy nie tylko z niespełna rocznym synem, Vincentem, ale również z uroczym pieskiem, Merlinką.

Joanna Opozda często uświadamia internautów, że wystarczy drobny gest, by pomóc bezbronnym zwierzakom. Pod jednym ze wspólnych zdjęć z okazji Dnia Psa przekazała krótki apel do obserwatorów.

— Przytulcie swoich czworonożnych przyjaciół. Pamiętajcie, żeby dbać o zwierzaki — zwłaszcza w te upały… Jeśli widzicie psa przy budzie, na łańcuchu, w pełnym słońcu, bez wody — reagujcie… — pisała w lipcu.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Opozda
Fragment relacji Joanny Opozdy na Instagramie (instagram.com/asiaopozda/)
Joanna Opozda
fot.instagram.com/asiaopozda/
Joanna Opozda
fot.instagram.com/asiaopozda/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Głos Małgorzaty Rozenek już brzmi inaczej. Zdradziła nam, jak pomaga jej logopeda

  2. Trwa spór pomiędzy Meghan Markle a jej siostrą. Prawnicy mają ręce pełne roboty

  3. "Listy do M. 5" niebawem w kinach. Data premiery

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.