Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Joanna Opozda i Antoni Królikowski wciąż są małżeństwem. Takiego komentarza na pewno się nie spodziewała
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.03.2023 10:16

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wciąż są małżeństwem. Takiego komentarza na pewno się nie spodziewała

Antek Królikowski, Joanna Opozda
fot. KAPiF

Antek Królikowski niedawno wywołał poruszenie, pokazując romantyczne zdjęcie z nową partnerką. W komentarzach nieoczekiwanie odniósł się do ciągle trwającego małżeństwa z Joanną Opozdą. Ma w tej sprawie jasne stanowisko.

Relacja aktorskiego duetu od zeszłego roku jest jedną z najbardziej burzliwych w show-biznesie. Krótko po ślubie i narodzinach syna para postanowiła się rozstać. Teraz aktor komentuje relacje z byłą partnerką.

Antek Królikowski i Joanna Opozda nadal wzbudzają sensacje

Para w ubiegłym roku prowadziła prawdziwą batalię w mediach społecznościowych związaną z ich głośnym rozstaniem i kwestią alimentów na rocznego syna, Vincenta. Choć już w ubiegłym roku podjęli decyzję o rozstaniu, do dziś wywołują spore emocje wśród internautów.

Najnowsze zdjęcie przedstawiające Antka Królikowskiego w objęciach partnerki nie było w tej kwestii wyjątkiem. W komentarzach szybko zaczęto zwracać mu uwagę na postępowanie względem byłej partnerki. Aktor nie pozostawił sprawy bez komentarza.

Antek Królikowski po raz pierwszy pokazał twarz Izy. Kocha ją na zabój, poznali się w windzie

Antek Królikowski odniósł się do małżeństwa z Joanną Opozdą

Choć para definitywnie zakończyła łączącą ich relacje, formalnie nadal są małżeństwem. Wygląda na to, że ten fakt chcieli przypomnieć aktorowi również internauci. Pod zdjęciem z nową partnerką pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Antoni, a Ty nie masz przypadkiem nadal żony? — zapytała jedna z internautek.

Gwiazdor w ostatnim czasie coraz rzadziej korzysta z mediów społecznościowych, publikując tylko wyjątkowe momenty ze swojego życia. Tym razem pokusił się nawet o krótką odpowiedź na nurtujące pytanie.

Czysta formalność — napisał.

Para prowadzi zupełnie osobne życia

Od pewnego czasu Antek Królikowski zaczął skupiać się na nowym związku z piękną Izabelą. Joanna Opozda z kolei rozwija karierę zawodową, występując w polskich produkcjach filmowych. To właśnie ona opiekuje się rocznym Vincentem, którego często można zobaczyć na jej instagramowym profilu.

Aktorka coraz chętniej otwiera się przed internautami na prywatne kwestie. Jakiś czas temu wspomniała nawet o adopcji drugiego dziecka. Wygląda na to, że byli partnerzy ani myślą o powrocie do przeszłości.

Zobacz zdjęcia:

Antek Królikowski (28).jpg
fot. instagram.com/antek.krolikowski/
Joanna Opozda (30).jpg
fot. KAPiF
Antek Królikowski (29).jpg
fot. KAPiF