Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Joanna Opozda o nietrafionej ofercie współpracy. Wiele osób odebrałoby to za obraźliwe
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.05.2023 07:53

Joanna Opozda o nietrafionej ofercie współpracy. Wiele osób odebrałoby to za obraźliwe

Joanna Opozda
swiatgwiazd.pl

Joanna Opozda jak wiele gwiazd rozwija swoją karierę również w mediach społecznościowych. Zdradziła nam, kto poprosił ją o współpracę. Niektórzy za taką ofertę mocno by się obrazili. Aktorka nie kryła swojego zażenowania sytuacją.

Obecnie wiele gwiazd korzysta ze współprac z firmami, które reklamują w swoich mediach społecznościowych. O propozycję współpracy została poproszona nawet Joanna Opozda. Takiej oferty jednak się nie spodziewała. Od razu poczuła złość.

Joanna Opozda otrzymała ofertę od tureckiej kliniki

Aktorka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, by pozostać w kontakcie z liczną grupą obserwatorów. Nic więc dziwnego, że o jej uwagę biją się firmy, które marzą o reklamie na jej profilu. Okazuje się, że nie wszystkie oferty potrafią wywołać uśmiech na twarzy gwiazdy.

W rozmowie ze Światem Gwiazd przyznała, że niedawno otrzymała propozycję od jednej z tureckich klinik medycyny estetycznej. Dla młodej mamy taka oferta była wręcz oburzająca.

Małgorzata Ohme pokazała się w sukni ślubnej. Zamieściła szczery i emocjonalny wpis

Joanna Opozda poczuła się urażona

Aktorka w mediach społecznościowych często pokazuje swoje codzienne oblicze, poza blaskami fleszy. W naturalnym wydaniu czuje się najlepiej, a oferta zabiegów zaproponowana przez owiane złą sławą kliniki była dla niej szokiem.

Poczułam się trochę obrażona. […] Jak tak można w ogóle? To już się stało coś takiego jak kupowanie butów — stwierdziła.

Joanna Opozda nie ukrywa, że osobiście woli prawdziwe wersje kobiecego ciała, niż wykreowane sylwetki, które można zauważyć wśród gwiazd światowego show-biznesu.

— Ja tam wolę naturalność normalnych rozmiarów — przyznała nam.

Joanna Opzoda szczerze o operacjach plastycznych

Joanna Opozda nie ukrywa, że nie jest zwolenniczką ingerencji plastycznych. W jej przekonaniu, nawet jeśli kobieta decyduje się na wprowadzenie pewnych zmian, jej decyzja powinna być bardzo przemyślana.

- Naprawdę uważam, że te niedoskonałości kobiet potrafią być fajne i warto siebie zaakceptować. Rozumiem, że jakaś delikatna ingerencja, ale z głową! - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Opozda 1.png
fot. KAPiF
Joanna Opozda 2.png
fot. KAPiF