Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Kowalska jest zrozpaczona. Śmierć przyjaciela przyszła nagle
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.11.2021 01:00

Kasia Kowalska jest zrozpaczona. Śmierć przyjaciela przyszła nagle

Kasia Kowalska
TRICOLORS/East News

Kasia Kowalska przeżywa teraz bardzo ciężki okres w swoim życiu. Wszystko z powodu utraty bliskiego przyjaciela gwiazdy. Piosenkarka pożegnała dziś swojego ukochanego pieska. Kasia Kowalska podzieliła się czarno-białym zdjęciem pupila na swoim profilu na Instagramie.

Kasia Kowalska jest pogrążona w żałobie. Wokalistka za pomocą mediów społecznościowych pożegnała swojego ukochanego czworonoga. Pod czarno-białą fotografią pieska zamieściła kilka wzruszających słów.

Kasia Kowalska pogrążona w żałobie

Kasia Kowalska jest jedną z bardziej znanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda świętuje w tym roku 25-lecie swojej działalności artystycznej. Kasia Kowalska ma na koncie wiele hitów i prestiżowych wyróżnień, jak chociażby nominację do nagród Fryderyki 2019. Piosenkarka dała się także poznać jako ogromna miłośniczka zwierząt. Niestety dziś podzieliła się z fanami tragiczną wiadomością — zmarł jej ukochany piesek.

Kasia Kowalska straciła bliskiego przyjaciela

Dziś Kasia Kowalska podzieliła się z fanami smutną informacją o śmierci jej najlepszego przyjaciela — ukochanego pieska. Gwiazda dodała czarno-białe zdjęcie pupila na swój profil na Instagramie. Piosenkarka opatrzyła fotografię wymownymi hasztagami:

"#żegnamy #będziemytęsknić #smutek" - czytamy opis pod zdjęciem na profilu Kasi Kowalskiej na Instagramie

Fani postanowili pocieszyć Kasię Kowalską i dodać jej otuchy w tym trudnym dla niej momencie. Pod zdjęciem wokalistki na jej profilu na Instagramie nie brakuje wspierających komentarzy internautów:

"Serce pęka na milion kawałków. Zrozumie ten, kto kocha"

"Łączę się w bólu, wczoraj umarł mój piesek. Nie mogę się z tym pogodzić"

"Przytulam z całego serca" - tak brzmiały tylko niektóre komentarze fanów pod zdjęciem pieska na profilu Kasi Kowalskiej na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Jan Kliment przeprasza za wulgarne słowa 2. Marta Manowska przekazała, że ma nową miłość 3. TVN pilnie zareagował na słowa Bożeny Dykiel. Usunięto wywiad

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].