Swiatgwiazd.pl

fot. TRICOLORS/East News

Kasia Skrzynecka jest zirytowana zachowaniem sąsiadów

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na swoim Instagramie czarno-białe wideo, na którym pokazała, co obecnie dzieje się w jej domu. Aktorka nie jest zadowolona, gdyż u jej sąsiadów trwa bardzo hałaśliwy remont, przez co nie może w spokoju odpocząć. O wszystkim opowiedziała.

Osoby mieszkające w blokach czy apartamentach wiedzą, że remont u sąsiada nie jest niczym przyjemnym. Od jakiegoś czasu z takim problemem zmaga się Katarzyna Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka poirytowana remontem sąsiadów

Po obejrzeniu, a przede wszystkim wysłuchaniu opublikowanego przez aktorkę wideo nie trzeba długo dochodzić do wniosku, że to, co obecnie przeżywa we własnym domu jest czymś ciężkim do wytrzymania.

Hałas wiertarek, często upadku ciężkich przedmiotów, wbijanie gwoździ nie są najprzyjemniejszymi dźwiękami, których doświadcza się, chcąc odpocząć. Właśnie taki problem napotkał Katarzynę Skrzynecką .

Mimo że na wideo jest uśmiechnięta, nie oznacza to, że jest szczęśliwa. Jej opis do zamieszczonej publikacji mówi wszystko. Jej sąsiedzi przeprowadzają remont od długiego czasu, zatem nie można dziwić się, że ma tego dosyć.

- ...wymarzona chwila spokoju w domu... ...remont u sąsiadów... od 08:00 rano i tak codziennie ... od sierpnia!!! #łebmipęka #alenienarzekam #niekończącysięremontsąsiadów - napisała Skrzynecka [z zach. oryg. pisma].

No cóż... wiele osób doświadczyło podobnej nieprzyjemności, ale nie można w tym wypadku nie być wyrozumiałym. Zapewne remont był potrzebny, a często wymaga to czasu i poświęcenia. Życzymy aktorce wytrwałości!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]