Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Ibisz ma nową narzeczoną

instagram.com krzysztof_ibisz_official

Narzeczona Krzysztofa Ibisza w zmysłowej sesji nad wodą. Z dumą zaprezentowała swoje wdzięki

27 Lutego 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Krzysztof Ibisz zaskoczył fanów wiadomością o swoich zaręczynach z Joanną Kudzbalską. Nie zdążyli jeszcze ochłonąć po ekscytujących wieściach, kiedy odkryli wyjątkowo kuszące zdjęcie modelki. Jako 19-latka pozowała topless i trzeba przyznać, że na

Krzysztof Ibisz nie chwalił się w mediach swoim związkiem z Joanną Kudzbalską. Często wstawiał rodzinne fotki z byłą żoną, Anną Nowak-Ibisz, i synami. Nikt nie podejrzewał, że jest zakochany, tym bardziej zaskakująca była wieść o zaręczynach prezentera.

Krzysztof Ibisz zakochany w modelce

Fani dziennikarza znaleźli bardzo stare zdjęcie narzeczonej Krzysztofa Ibisza. Zdjęcie wykonano, gdy modelka miała zaledwie 19 lat. Pozuje w bardzo odważny sposób. Nie ma na sobie ubrań i niczym nie zakrywa gołych piersi.

Takie zdjęcia często sprawiają problem nawet profesjonalnym modelkom z dużym doświadczeniem. Dowodzi to, że Joanna Kudzbalska dobrze czuje się ze swoim ciałem, a do tego poważnie traktuje wyzwania, jakie stawia przed nią zawód.

Stare zdjęcie pozwala także ocenić, że nadal jest piękną kobietą, a upływ czasu zdaje się nie mieć na nią żadnego wpływu. Do dziś może pochwalić się zdumiewająco szczupłą sylwetką.

Kim jest Joanna Kudzbalska?

Joanna Kudzbalska ma 29 lat i pochodzi z Wrocławia. Spróbowała swoich sił w drugiej edycji show TVN „Top Model". Nie doszła jednak do finału, mimo to zdobyła sympatię widzów jako skromna dziewczyna.

W czasie udziału w programie studiowała medycynę, zadecydowała jednak skończyć naukę, by zrobić karierę w wymarzonym dla siebie modelingu. Choć mogła sie pochwalić nieprzeciętną urodą i szczupłą sylwetką, nie udało się jej zabłysnąć w branży.

Ostatecznie postanowiła rozwijać się jako lekarka i dziś pracuje w jednym ze szpitali w Warszawie. Udało się utrzymać związek z Krzysztofem Ibiszem w tajemnicy, łącznie z oświadczynami, do których doszło pod koniec 2020 roku.

Na Instagramie Joanny Kudzbalskiej pojawiło się zdjęcie dłoni z pierścionkiem oraz ujęcie, na którym stoi na tle billboardu przedstawiającego dwa jabłka, zielone i czerwone, stykające się listkami i otoczone serduszkiem. Pod grafiką widnieje napis „ASIU KOCHAM CIĘ". Pod postem pojawiły się tajemnicze wpisy samej zainteresowanej, Krzysztofa Ibisza i konta, które jest przypisane jego psu, Nicponiowi.

Dopiero w dniu 56. urodzin prezenter postanowił potwierdzić informację o tym, że jest zakochany. W rozmowie z pudelkiem przyznał, że faktycznie jest w szczęśliwym związku.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Prezes TVP ostro o odejściu Rogalskiej. "Nic nie poczułem"

  • Małgorzata Szumowska w szczerych słowach o dramacie z dzieciństwa

  • Joanna Majstrak pokazała odważne zdjęcia

Źródło: RMF FM

Tagi:

Sara OsieckaAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >