Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Rutkowski ma inną fryzurę? "Zmieniłem look"
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 24.03.2022 09:47

Krzysztof Rutkowski ma inną fryzurę? "Zmieniłem look"

Krzysztof Rutkowski
fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

Krzysztof Rutkowski jest jednym z najbardziej znanych detektywów w kraju. Dzięki udziałowi w najgłośniejszych sprawach medialnych stał się pewnego rodzaju celebrytą. Do tej pory jego charakterystyczną cechą była "kwadratowa" fryzura. Ostatnio jednak Rutkowski zdecydował się na zmiany.

Rutkowski udostępnił na swoim profilu żartobliwą informację dotyczącą swojej fryzury. Przyznał, że "zmienił look" i zrezygnował z "kwadratowych" włosów. Po zobaczeniu zdjęcia fani oniemieli.

Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę?

Krzysztof poznał swoją partnerkę Maję w 2012 roku. Po latach związku zdecydowali się na ślub, o którym mówiły wszystkie media w Polsce. Rutkowscy starali się, aby telewizja relacjonowała każdy kamień milowy w ich związku. Wydaje się to dość nietypowe dla osób pracujących w ich zawodzie. Para prowadzi razem biuro detektywistyczne. Dzięki udziałowi Rutkowskiego w najgłośniejszych sprawach w Polsce stali się szeroko rozpoznawalni.

Czymś, co zawsze przykuwało uwagę Polaków, była wyjątkowa fryzura Rutkowskiego. Wysoka i kwadratowa czupryna często wywoływała duże rozbawienia. Krzysztof Rutkowski nigdy nie reagował na kierowane w jego stronę żarty. Ostatnio jednak pochwalił się "nowym lookiem".

Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego

Na profilu Krzysztofa Rutkowskiego ukazało się odświętne zdjęcie, na którym detektyw pozuje razem ze swoją partnerką Mają. Za nimi widać choinkę i rozpalony kominek. Jednak uwagę internautów przykuły przede wszystkim włosy kobiety i mężczyzny. Rutkowski dla żartu zamienił się fryzurą z żoną!

- A My świętujemy jak widzicie. Dla Wszystkich internautów tych przyjaznych i mniej przyjaznych jak prosiliście zafundowałem mojej żonie Maja Plich nową fryzurę na kwadrat - napisał.

Fanom bardzo spodobał się dystans detektywa. Przyznali, że dawno nie widzieli lepszego zdjęcia.

- Lepszego zdjęcia w tym roku nie widziałam.

- Dystans do siebie to coś pięknego. Wszystkiego dobrego dla was — czytamy.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazda TVP trafiła do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie 2. Prezenterka zaliczyła skandaliczną wpadkę. Przekazała tragiczną wiadomość o papieżu 3. Lewandowscy pokazali świąteczne zdjęcie z dziećmi. Fani wytknęli im błąd

źródło: kobieta.interia.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].