Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda "Ojca Mateusza" sprzedaje pikantne zdjęcia i nagrania w sieci! Tak teraz zarabia na życie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.11.2023 19:41

Gwiazda "Ojca Mateusza" sprzedaje pikantne zdjęcia i nagrania w sieci! Tak teraz zarabia na życie

Ojciec Mateusz / Marcin Turski
Gwiazda "Ojca Mateusza" w branży dla dorosłych, fot. KAPiF; Instagram

Gwiazdor seriali „Ojciec Mateusz”, „M jak miłość” i produkcji Disneya całkowicie zmienił ścieżkę kariery. Zmienił się nie do poznania nie tylko wizualnie. Teraz pracuje w branży dla dorosłych. Nie uwierzycie, ile zarabia.

 

Był gwiazdorem polskich seriali, teraz rozbiera się przed kamerą

Zarówno w Polsce, jak i za granicą jest wiele dziecięcych gwiazd, które po wkroczeniu w dorosłość definitywnie zerwały z niewinnym, uroczym wizerunkiem. Na naszym poletku można wymienić choćby Roksanę Węgiel i jej współpracę z marką bielizny. W Ameryce są to Britney Spears czy Miley Cyrus. Żadna z tych gwiazd nie wykonała jednak tak definitywnego kroku, jak ten aktor.

Polacy poznali go dzięki rolom w takich serialach, jak „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” i „Ojciec Mateusz”. Był twarzą magazynu dla nastolatków „Bravo” w 2008 roku, a wśród młodzieży sławę przyniósł mu serial „Do dzwonka”, emitowany na kanale Disney Channel. Wcielał się tam w wyluzowanego Sebę. 

Teraz Marcin Turski robi coś zupełnie innego. Wciąż jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, jednak zmienił się nie do poznania. Zdjęcia, które robi sobie na co dzień, wymagają sporej cenzury – szczegóły poniżej.

Tak zmienił się Mateusz Maga! Przepadł na długie miesiące, a teraz zaskoczył metamorfozą. "Ostatnio wydarzyło się tak wiele" Dominik Bereżański z "Top Model" dokonał coming outu! Pokazał zdjęcie z chłopakiem. "Bądź dumny"

Co robi teraz i jak wygląda Marcin Turski?

Turski ma obecnie 28 lat i zupełnie nie przypomina Seby z serialu „Do dzwonka” o smukłej, szczupłej sylwetce i delikatnych rysach twarzy. To, że dorósł, to mało powiedziane. Z informacji dostępnych w internecie wynika, że przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych. Zarabia jednak międzynarodowo – na całym świecie i w dolarach.

Wciąż pracuje przed kamerą i czasem wciela się w role, jednak jego zawód w niczym nie przypomina wcześniejszej kariery. Jego profile o nazwie Franek Walker czy też Franek Skywalker można znaleźć nie tylko na zwykłych portalach, jak Instagram czy Twitter, ale też w serwisie społecznościowym dla dorosłych

Marcin oferuje tam zdjęcia i filmy z nim samym całkowicie bez cenzury. Ile zarabia? 

Ile zarabia teraz Marcin Turski w filmach dla dorosłych?

Co ciekawe, o polskim modelu i aktorze pisały nawet zagraniczne media, jak australijski magazyn dla gejów „DNA Magazine”. Znalazło się tam sporo artystycznych i bardzo odważnych zdjęć Turskiego. Jednak to wspomniany portal społecznościowy dla dorosłych jest jego głównym źródłem dochodu.

Turski przedstawia się tam jako „Prawdziwy książę z bajki”. Obecnie oferuje około 600 zdjęć i 70 filmików, które można oglądać bez ograniczeń po uiszczeniu subskrypcji 4,99 dolarów za miesiąc. Po przeliczeniu na złotówki jest to jedynie 20 złotych, jednak biorąc pod uwagę, że aktor ma niemal 30 tysięcy polubień profilu, może zarabiać naprawdę niezłe pieniądze.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Marcina Turskiego z młodości oraz te, które robi sobie teraz. Imponująca zmiana wizerunku?

Marcin Turski profil
Profil Marcina Turskiego
Marcin Turski
Marcin Turski, fot. instagram.com/franekskywalker
Marcin Turski
Marcin Turski w 2013 roku, fot. KAPiF
Marcin Turski
Marcin Turski w 2013 roku, fot. KAPiF
Marcin Turski
Marcin Turski w 2013 roku, fot. KAPiF