Swiatgwiazd.pl
Andrzej Piaseczny

TRICOLORS/East News

Odwołano koncert Andrzeja Piasecznego w Poznaniu. "Jest nam bardzo przykro"

6 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

W niedzielę, 8 sierpnia Andrzej Piaseczny miał zagrać koncert przy stadionie miejskim w Poznaniu, jednak ostatecznie do wydarzenia nie dojdzie. Poinformowała o tym menadżerka piosenkarza Julita Janicka, która weszła w sprzeczkę słowną z organizatorem koncertu, firmą BS LIVE EVENT. Janicka zarzuca im brak wywiązania się z warunków umowy, natomiast przedstawiciele grupy odepchnęli atak, twierdząc, że powodem była zbyt niska ilość sprzedanych biletów.

  • Koncert Andrzeja Piasecznego w Poznaniu się nie odbędzie

  • Julita Janicka wini za taki przebieg spraw organizatorów wydarzenia

  • Przedstawiciele firmy, organizującej koncert, twierdzą, że przyczyną takiego przebiegu zdarzeń jest brak wystarczającej ilości sprzedanych biletów

Sprzeczka pomiędzy Julitą Janicką a BS Live Event została rozegrana na Facebooku. Najpierw swoje stanowisko ogłosiła menadżerka piosenkarza, po czym postanowiła się odnieść do odpowiedzi organizatorów. Prawdziwy powód odwołania koncertu nie został potwierdzony.

Koncert Andrzeja Piasecznego w Poznaniu nie odbędzie się

Impreza Piaska w Poznaniu miała nosić nazwę „Andrzej Piaseczny - The Best Of”. Niestety z nie do końca jasnych przyczyn koncert się nie odbędzie, a menadżerka piosenkarza i organizatorzy przedstawienia nie szczędzą sobie mocnych słów.

Za pośrednictwem oficjalnego konta na Facebooku Piaska Julita Janicka wystosowała oficjalne przemówienie, w którym przeprosiła wszystkich jego fanów za taki przebieg spraw. Za głównych winowajców obarcza grupę BS Live Event, czyli organizatorów koncertu.

- Właściwie nie wiem, jak zacząć - może po prostu tak: jest nam niezmiernie przykro, że i was, i siebie naraziliśmy na niedogodności [...] Jest nam niezmiernie przykro, czekaliśmy na spotkanie z wami w Poznaniu od ubiegłego roku - napisała Janicka.

nocny kochanek fryderyki

Fryderyki: wpadka podczas odczytywania werdyktu. Błąd rozbawił widzów

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Dodała, że BS Live Event po raz kolejny wystawiła ich zaufanie na próbę. Do dziś mieli nie wywiązać się z warunków umowy, a na kilka dni przed rozpoczęciem koncertu próbowali je renegocjować.

Organizatorzy odpychają zarzuty Julity Janickiej

Na odpowiedź ze strony przedstawicieli BS Live Event nie przyszło długo czekać. Ich zdaniem, głównym powodem takiego przebiegu zdarzeń jest brak wystarczającej ilości sprzedanych biletów na koncert Andrzeja Piasecznego.

- Do wczoraj do późnych godzin nocnych trwały negocjacje z managementem artysty, aby mimo przeciwności, zorganizować ten koncert. Niestety, nasze prośby zostały odebrane negatywnie i nie było chęci porozumienia - napisali organizatorzy niedoszłego koncertu.

Julita Janicka nie została obojętna i w odpowiedzi zagrzmiała, by Ci podali prawdziwy powód odwołania koncertu, upierając się, że firma nie była w stanie wywiązać się z warunków umowy, m.in. terminów płatności.

Firma BS Live Event odpowiedziała, że aby koncert się odbył, musieliby dołożyć z własnej kieszeni 30 tys. złotych, a ilość sprzedanych biletów wynosiła 30 proc. puli.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: facebook.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >