Swiatgwiazd.pl
O Bieniuk YT

youtube.com/ Pomponik

Oliwia Bieniuk zdradziła, jak wygląda jej relacja z ojcem. Jest dla niej jak kolega

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Oliwia Bieniuk to instacelebrytka. Fani od dawna mają ją na oku ze względu na popularnych rodziców: Jarosława Bieniuka i zmarłą Annę Przybylską. Oliwia w ostatnim wywiadzie opowiedziała, czy między nią a jej ojcem jest silna relacja.

  • Oliwia Bieniuk zdobyła rozgłos dzięki znanym rodzicom

  • Fani uważają, że odziedziczyła urodę po mamie

  • W ostatnim wywiadzie spytano ją, jak świętowała Dzień Ojca

W obecnych czasach wystarczy mieć znanych rodziców, żeby być rozpoznawalnym. Tak jest w przypadku Oliwii Bieniuk, która na swoim Instagramie zdobyła już ponad 200 tysięcy obserwatorów. Młoda dziewczyna wrzuca tam zdjęcia z coraz to odważniejszych sesji.

Oliwia Bieniuk na Instagramie

Instagram Oliwii Bieniuk, córki zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza reprezentacji Polski Jarosława Bieniuka, pełen jest jej selfie i fotek z sesji zdjęciowych. Dziewczyna dba o swój wizerunek. Niedawno opublikowała zmysłowe, czarno-białe zdjęcie.

Fani nie mieli wątpliwośći, że urodę odziedziczyła po mamie. (Pisaliśmy o tym tutaj). Bez wątpienia, gdyby Anna żyła, miałaby z córką wspaniałą relację. A jak jest w przypadku jej ojca?

A Egurrola YT

Agustin Egurrola ostro ocenił "You Can Dance", gdy transmitowano je w TVN. Mocne słowa

CZYTAJ DALEJ

Oliwia Bieniuk i jej relacja z ojcem

Chociaż mogłoby się wydawać, że zapracowany Jarosław Bieniuk nie ma czasu dla swojej córki, jest zupełnie inaczej. Bez wątpienia czas musi podzielić między ukochaną Oliwię a treningi w reprezentacji, a mimo udaje mu się utrzymać "kumpelską" relację z córką.

Ostatnio Oliwia udzieliła wywiadu portalowi "Pomponik", podczas którego wyznała, jak naprawdę wygląda jej relacja z ojcem. Dziennikarz nie musiał długo drążyć, bo dziewczyna lubi dzielić się swoim życiem prywatnym. Zapytana o to, jak spędziła Dzień Ojca, odpowiedziała:

- Czy pamiętałam o Dniu Taty? Oczywiście, że pamiętałam. Napisałam mu SMS-a, wstawiłam nawet zdjęcie na relację, ale nie świętowaliśmy jakoś bardziej...

Huczne celebrowanie skończyło się jedynie na złożeniu życzeń. Oliwia przyznała, że nie zamierzają świętować tego specjalnego dnia. Na Instagramie po wspólnej fotce ani śladu, bo Instastory można odtwarzać jedynie przez 24 godziny.

Dziennikarz spytał, czy w takim razie Oliwia obchodziła Dzień Dziecka, na co dziewczyna odpowiedziała, że już raczej go nie świętuje. Być może dlatego postanowiła uraczyć tatę jedynie SMS-em.

Oliwia podkreśliła w rozmowie z Pomponikiem, że ma bardzo dobre stosunki z ojcem, ale ich relacja potrafi być czasem napięta. Zapytana przez o to, czy z tatą łączy ją relacja kumpelska, czy raczej rodzic-dziecko, odpowiedziała:

- Bardziej chyba kumpelska, tak myślę. Ja się z tatą bardzo dobrze dogaduję. Czasami się kłócimy, wiadomo, bo tata się martwi i się o mnie troszczy i dba o mnie, ale tak na co dzień to raczej mamy taką kumpelską relację.

Rozczulona Oliwia później dodała, że tata jest jedyną osobą, której może powiedzieć o wszystkim. Kiedy ma jakiś problem, od razu uderza do Jarosława Bieniuka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >