Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Opozda pierwszy raz odsłoniła twarz Vincenta. Tak wygląda syn Królikowskiego
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.04.2024 09:20

Opozda pierwszy raz odsłoniła twarz Vincenta. Tak wygląda syn Królikowskiego

Joanna Opozda po raz pierwszy odsłoniła twarz syna
fot. KAPiF/Instagram

Konflikt Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego od wielu miesięcy narastał w mediach. Z ich związku narodził się Vincent. Aktorka właśnie pokazała jego twarz. Jak myślicie, do kogo jest podobny?

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Przez pewien czas Joanna Opozda i Antek Królikowski byli razem w szczęśliwym związku. Publicznie okazywali sobie uczucie i otwarcie mówili o swojej miłości w mediach. Oboje są aktorami i znali się od dawna. Zanim jednak między nimi zaszła iskra, minęło aż 12 lat. Przez ten czas oboje mieli swoje związki z innymi osobami, które czasem pojawiały się w mediach. Ale los chciał, że w pewnym momencie oboje stali się singlami i wtedy mogli przekształcić swoją relację w coś więcej niż tylko przyjaźń. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i zakończył się w atmosferze wielkiego skandalu, który był szeroko komentowany przez media i którego echa słychać nawet dzisiaj. Ich relacja była burzliwa od samego początku. Pierwszy raz rozstali się pod koniec 2020 roku.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - oświadczyła wówczas Opozda za pośrednictwem Instagrama.

Para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę i w połowie 2021 roku potwierdzono, że są razem ponownie. Niestety, ich szczęście nie trwało długo. Mimo szybkiego tempa związek nie przetrwał, a Joanna zaszła w ciążę i 7 sierpnia wzięli ślub. Niestety, rozstali się ponownie jeszcze przed narodzinami dziecka. Media głośno spekulowały, że Antek znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety.

Joanna Opozda dopięło swego. Antek Królikowski uregulował zaległe alimenty. Kwota szokuje Joanna Opozda znów ma poważne problemy ze zdrowiem. Widmo operacji wisi w powietrzu

Konflikt Opozdy i Królikowskiego

Od tamtego momentu między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim trwa otwarty konflikt. Byli kochankowie publicznie kłócą się nie tylko o to, kto ich zdaniem ponosi większą odpowiedzialność za rozpad małżeństwa, ale także o pieniądze. Opozda oskarżyła Królikowskiego o unikanie obowiązku alimentacyjnego nałożonego na niego przez sąd.

Skoro Antoni K. pod przysięgą potrafi okłamać Wysoki Sąd, to tym bardziej potrafi okłamywać Was, co udowodnił właśnie kolejnym dennym oświadczeniem. Kolejna sprawa: Antoni K. nigdy dobrowolnie nie przelał sumy zasądzonej przez sąd - mówiła we wrześniu ubiegłego roku.

Królikowski ogłosił w rozmowie z jednym z tabloidów, że spłacił wszystkie zaległe zobowiązania wobec syna Vincenta. Kwota, jaką uregulował, z pewnością robi wrażenie.

9 lutego skontaktowałem się z komornikiem Joanny. Przyznał, że obecnie spłaciłem cały dług, dodatkowo zabezpieczył już płatność za marzec. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy spłaciłem 124 tysiące złotych, a środki na kolejny miesiąc są zamrożone na moim koncie - powiedział Królikowski w najnowszym wywiadzie dla “Super Expressu”. 
 

Joanna Opozda chroni prywatności swojego synka. Właśnie pokazała jednak kawałek jego twarzy.

Joanna Opozda pokazała twarz synka

Joanna Opozda jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, szczególnie angażującą się na swoim profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją aż 667 tysięcy użytkowników. 

Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcie ze swojej zabawy z synem Vincentem na InstaStories. Na fotografii widać roześmianą Joannę, która trzyma swojego syna w górze. Choć jak zwykle zakryła twarz chłopca emotikoną serduszka, fragment jego buzi był odsłonięty. Patrząc na minę małego Vincenta, wyraźnie widać, że świetnie się bawił ze swoją mamą.

 Myślicie, że chłopiec to cała mama?

 

Joanna Opozda z synem, fot. Instagram
Joanna Opozda z synem, fot. Instagram
Joanna Opozda z synem, fot. Instagram
Joanna Opozda z synem, fot. Instagram