Swiatgwiazd.pl
pjimage (14)

Fot. instagram.com/taannamucha

Pod najnowszym postem Anny Muchy pojawiła się masa krytycznych komentarzy. "Klasy się nie kupi"

10 Lipca 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Afera z Anną Muchą właśnie się rozkręca. Zaledwie dwa dni temu pisaliśmy o tym, że po tym, jak aktorka skrytykowała warszawską restaurację, otrzymała odpowiedź od właścicielki lokalu. Celebrytka zdaje się brnąć w tę sytuację, ale nawet jej fani nie są zachwyceni jej postawą.

Anna Mucha nie była zachwycona owocami morza, za które zapłaciła 700 zł. Po tym, jak okazało się, że poprosiła o fakturę, spadł na nią niebywały hejt.

Anna Mucha i afera z restauracją

Cała sytuacja zaczęła się w czwartek, gdy Anna Mucha zamieściła na Instastories relację z pobytu jednej z najdroższych restauracji w Polsce. Wraz z Jakubem Wonsem byli wyraźnie zawiedzeni posiłkiem, który kosztował 700 złotych.

Jak podkreślała celebrytka, "ostrygi były bardzo średnie", a "ryba przesuszona". Zdecydowanie nie zrobiła restauracji dobrej reklamy. Dlatego właścicielka lokalu postanowiła odpowiedzieć na tę krytykę, czym zdecydowanie wbiła kij w mrowisko.

Restauratorka poinformowała - na nieszczęście Anny Muchy - że aktorka nie zgłaszała w lokalu żadnych uwag. Wyszło też na jaw, że po wszystkim poprosiła o fakturę. Szczególnie to ostatnie rozwścieczyło internautów.

Magda Gessler

Magda Gessler obchodzi dziś 68 urodziny. Kilka faktów z jej życia może zaskoczyć

CZYTAJ DALEJ

"Zdrowie wszystkich moich hejterów!"

Anna Much postanowiła brnąć w ten temat, zamieszczając na Instagramie kontrowersyjnych post: "Cheers to all my haters! Be patient, so much more is coming", co oznacza "Zdrowie wszystkich moich hejterów! Cierpliwości, nadchodzi o wiele więcej".

Ten post zdecydowanie nie przypadł fanom do gustu. Pod postem pojawiła się lawina krytyki. Przytaczamy niektóre z komentarzy:

"Moim zdaniem, ty lubisz mieć tych hejterów, lubisz ich wkurzać i czerpiesz z tego energię. Można być zabawnym i jednocześnie trochę złośliwym, ale jeśli czasami jest to tylko po to, by ludziom dokuczyć i przeradza się w podłość, to już przesada. Widzę, jak nieraz wkurzasz wegan, wierzących, teraz też dałaś ludziom powód z tym narzekaniem na obiad za 700 złotych"

"Nie wysilaj się, możesz napisać po polsku, i tak żadni obcokrajowcy na Twoje konto nie wchodzą. A tak poza tym, to dobra rada: jeśli ma się zastrzeżenia co do jakości jedzenia w restauracji (...), to się go zgłasza bezpośrednio do managera czy szefa kuchni, gdy jest się w tej restauracji. Takie żałosne wywody po jakimś czasie w mediach społecznościowych są na bardzo niskim poziomie i pokazują tylko, że nie masz klasy (...)"

"Pani Anno, pani głupota nie zna granic."

"niestety klasy się nie kupi"

O wiele więcej możecie przeczytać pod tym zdjęciem:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >