Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Polsat odpowiedział na zarzuty Edyty Górniak. Oświadczenie stacji wyjaśnia wszystko
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.05.2023 16:07

Polsat odpowiedział na zarzuty Edyty Górniak. Oświadczenie stacji wyjaśnia wszystko

Edyta Górniak, Doda
fot. KAPiF

Afera wokół konferencji Polsat Super Hit Festiwal z Edytą Górniak i Dodą w rolach głównych nie cichnie. Do sprawy włączyła się sama stacja telewizyjna, która zdradziła nam szczegóły wydarzenia. Nowe informacje ujawniają prawdę.

Muzyczny festiwal jeszcze się nie zaczął, a o kulisach już jest głośno we wszystkich mediach. Pod lupę wzięto incydent z udziałem dwóch wielkich gwiazd estrady. Doszliśmy do kolejnych szczegółów sprawy.

Edyta Górniak nie podała ręki Dodzie

Całe zamieszanie ma miejsce z powodu konferencji przed Polsat Super Hit Festiwal. Spóźniona Edyta Górniak podczas przywitania się z Edwardem Miszczakiem i Niną Terentiew pominęła Dodę, która siedziała między nimi.

Incydent urósł do wielkości afery, która rozniosła się na cały kraj. Edyta Górniak w rozmowie ze Światem Gwiazd usprawiedliwiała swoje zachowanie, jednocześnie nie kryjąc niezadowolenia z postawy show-biznesowej koleżanki.

Marcin Hakiel i Kurzajewski spotkali się na komunii Helenki. Zaskakujące, do czego doszło

Doda miała siedzieć gdzie indziej?

Dalszą część wywodu Edyta Górniak prowadziła w swoich mediach społecznościowych, gdzie wskazywała Dodę jako inicjatorkę niezręcznej sytuacji. Według jej wiedzy piosenkarka nie miała wcale siedzieć pomiędzy byłą dyrektorką programową Polsatu i jej następcą.

I tu kolejna manipulacja. To nie było wskazane przez produkcję miejsce dla niej. Zresztą widać to na filmikach — broniła się Górniak.

Polsat komentuje doniesienia Edyty Górniak

Biorąc pod uwagę nagrania Krzysztofa Ibisza zamieszczone w mediach społecznościowych z prób do konferencji, faktycznie można było zauważyć niezgodności z nazwiskami na kartkach, a miejscami, na których usiadły gwiazdy. W tej sprawie postanowiła interweniować sama stacja telewizyjna.

To, co było widoczne na story Krzysztofa Ibisza, było roboczym, przypadkowym ułożeniem kartek. Artyści nie mieli wpływu na to, gdzie usiądą — mówi w rozmowie z portalem Świat Gwiazd dział PR Telewizji Polsat.

Wygląda na to, że incydent pomiędzy Dodą i Edytą Górniak ma jeszcze kilka tajemniczych szczegółów do odkrycia.

Zobacz zdjęcia:

Edzia.PNG
fot. instagram.com/edytagorniak/
Edyta Górniak (15).jpg
fot. KAPiF
Doda (37).jpg
fot. KAPiF