Koncerty Piaska w Bytomiu przełożone Żródło: TRICOLORS/East News

Przykra wiadomość dla fanów Andrzeja Piasecznego. Planowane na 10 kwietnia koncerty nie odbędą się

3 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Andrzej "Piasek" Piaseczny opublikował na Facebooku bardzo przykrą informację. Zaplanowane na 10 kwietnia koncerty w Bytomiu niestety się nie odbędą. Zostały przesunięte na 24 maja br. w godzinach 17:30 oraz 19:00. Fani wykazali się wielką wyrozumiałością wobec piosenkarza.

  • Zaplanowane koncerty Andrzeja Piasecznego w Bytomiu nie odbędą się
  • Zostały przeniesione na 24 maja 2021 roku
  • Odbędą się w tych samych godzinach

Andrzej Piaseczny ma za sobą bardzo ciężki okres. Artysta przeszedł koronawirusa, którego objawy dały mu się bardzo mocno we znaki. W związku z tym oraz restrykcjami spowodowanymi pandemią koronawirusa piosenkarz postanowił przełożyć swoje koncerty w Bytomiu.

Andrzej Piaseczny przebył koronawirusa

Kilka tygodni temu kraj obiegła bardzo smutna informacja o chorobie Andrzeja Piasecznego. Piosenkarz w poważnym stopniu przeszedł zakażenie koronawirusem, o czym poinformował za pośrednictwem Instagrama, publikując nagranie ze szpitala.

Od tamtej pory fani zaczęli drżeć o zdrowie artysty. W mediach co chwila pojawiały się nowe informacje dotyczące stanu zdrowia artysty, które podawała m.in. jego menadżerka Julita Janicka.

Na szczęście po jakimś czasie Piaseczny wyzdrowiał, a wielbicielom muzyki piosenkarza spadł kamień z serca. On sam przekazał na Facebooku, że czuje się lepiej i nareszcie może poczuć smak porannej herbaty po powrocie do domu.

Magda Gessler wspomina, jak bito ją po rękach za jedzenie chlebaMagda Gessler wspomina, jak bito ją po rękach za jedzenie chlebaCzytaj dalej

Należy tu zaznaczyć, że nie wszyscy wierzyli w chorobę słynnego artysty. Jedną z takich osób była Viola Kołakowska, która nazwała Piaska "kiepskim aktorem", twierdząc, że to wszystko jest udawane. Majka Jeżowska stanęła w obronie wokalisty, jednak przyznała, że do nagrania filmu ze szpitala namówiła go menadżerka.

Koncerty Piaska w Bytomiu zostały przełożone

Sytuacja pandemiczna znalazła swoje odzwierciedlenie także w zaplanowanych przez Piasecznego koncertach w Bytomiu, które ostatecznie się nie odbędą w zaplanowanym pierwotnie terminie. Artysta poinformował na Facebooku, że zostają przesunięte na nowy termin, a godziny pozostają takie same:

- Szanowni Widzowie. Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną koncerty Andrzeja Piasecznego w Bytomiu, zaplanowane na 10 kwietnia 2021 (godz. 17:00 i 19:30) zostają przesunięte na 24 maja 2021 (godziny wydarzeń nie zmieniają się) - czytamy na Facebooku.

Co istotne, wszystkie zakupione bilety na pierwotnie zaplanowaną datę koncertów zachowują swoją ważność na 24 maja i nie ma konieczności dalszego podejmowania działań. Ludzie, którzy zdecydowali się na zakup biletów drogą elektroniczną, dostaną specjalne powiadomienia na skrzynki mailowe.

Organizatorzy wydarzenia przypominają, że w dalszym ciągu istnieje możliwość zwrotu biletów, jednak z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa czas zwrotu należności trwa 180 dni.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook

Następny artykuł