Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Rafał Brzozowski jest zakochany. Od plotek aż huczy. I to ONA skradła jego serce
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 10.01.2024 19:18

TYLKO U NAS: Rafał Brzozowski jest zakochany. Od plotek aż huczy. I to ONA skradła jego serce

Z kim spotyka się Rafał Brzozowski?, fot. KAPIF
Z kim spotyka się Rafał Brzozowski?, fot. KAPIF

Serce Rafała Brzozowskiego zabiło szybciej! Świat Gwiazd dowiedział się, kto zwrócił w głowie piosenkarzowi. Z kim się spotyka nie tylko na scenie? To bardzo zdolna i piękna wokalistka.

Z kim w związku był Rafał Brzozowski?

Partnerką Rafał Brzozowskiego przez wiele lat była modelka, Anna Tarnowska. Para spędziła wspólnie osiem lat, a o ich rozpadzie w 2021 roku mówiły media w całym kraju. Wszystko wydarzyło się na krótko przed występem wokalisty na Eurowizji w Rotterdamie.

Anna szybko odnalazła szczęście u boku nowej miłości. Niedawno przywitała na świecie córeczkę, Zofię. Rafał Brzozowski długo jednak pozostawał singlem. Podczas jednego z wywiadów mówił, że jego czas rozstania przebiegał z wszelkimi emocjami. Prezenter postanowił zająć się karierą dzięki, której mógł zająć natarczywe myśli.

Kariera Rafała Brzozowskiego nabrała wiatru w żagle, ale co z jego życiem uczuciowym? 

Tylko u nas: To na nią Liber zamienił Sylwię Grzeszczak! Wszystko wydało się przed sylwestrem Eurowizja 2024. Wiemy, co za chwilę ogłosi TVP! To cios dla Justyny Steczkowskiej? [Aktualizacja]

Edyta Górniak o relacji z Rafałem Brzozowskim

Jeszcze niedawno Rafał chwalił się, że jest zakochany. Nie chciał jednak zdradzać tożsamości swojej wybranki. Mówił tylko:

Muszę powiedzieć tak, że dla kogoś mi serduszko troszkę zabiło, ale to wszystko jest bardzo piękne, spokojne i niech tak się rozwija. Jest z zupełnie innej branży. Chcę to zostawić też dla siebie. Podchodzę do nowych relacji z dużą dozą bezpieczeństwa, na spokojnie. Co ma być, to będzie – mówił w wywiadzie dla WP.

Po tych słowach Brzozowskiego łączono z Edytą Górniak. Piosenkarka żartowała z plotek. W wywiadach często wspominała, że Rafał jest jedną z najserdeczniejszych osób, z jakimi ma okazję obcować w show-biznesie. Na jego temat w rozmowie ze Światem Gwiazd wypowiadała się w samych superlatywach.

Faktycznie bardzo się lubimy. Nie często się spotykamy, bo nie zawsze czas na to pozwala, ale często za kulisami się spotykamy, bo jesteśmy w wielu projektach. Zawsze mamy mnóstwo tematów. Rafał jest bardzo pomocną osobą. Jest szalony – powiedziała nam artystka, dodając: – Jest osobą absolutnie bezkonfliktową, co jest bardzo rzadkie w show-biznesie. Nie zazdrosną. Jest bardzo pracowity, uśmiechnięty zawsze.

Edyta ostatecznie zdementowała plotki o rzekomym romansie z kolegą z TVP:

Jestem zakochaną w życiu, zdeklarowaną singielką. Z wyboru. Naprawdę, gdybym nie chciała być singielką, to bym nie była – skomentowała dla nas z uśmiechem. 

Z kim spotyka się Rafał Brzozowski?

Ale co z Rafałem? Światu Gwiazd udało się dowiedzieć, z kim artysta ostatnio zaczął się spotykać. Od jesieni jego serce miała skraść piękna i bardzo zdolna wokalistka – Malwina Kusior.

To że między nimi iskrzy, było już widać na planie "Rytmów Dwójki", ale znali się już wcześniej. Teraz rzucili publiczność na kolana w "Jaka to melodia?". Widać między nimi chemię. Ich duet jest taki na scenie, że aż siła uczuć się z niego wylewa – mówi nam osoba obecna na planie show i dodaje: – Zaśpiewał z nią swoją ulubioną piosenkę "Z Tobą chcę oglądać świat". Brzmiało to, jak wyznanie miłosne.

Piosenkarz jest w centrum zainteresowania wielu znanych Polek:

Rafał jest bardzo interesującym mężczyzną. Wiele prezenterek zarzucało na niego sieci. Łączono go m.in. z Martą Manowską, Izabellą Krzan i Edytą Górniak, która na świątecznym koncercie sugerowała, że czeka na pierścionek zaręczynowy. Ale serce Rafała bije dla innej – dodaje nasz informator.

Dowiedzieliśmy się też, co działo się między Rafałem a Malwiną na planie “Rytmów Dwójki”:

Ich relacja dawno już przeszła z zawodowej na prywatną. Adoruje ją, cały czas z nią rozmawia, a na planie programów na długo znikali w garderobie – mówi nam jeden z artystów, który występował razem z Brzozowskim.

Podobno Brzozowski ma poważne plany względem Kusior:

Brzozowski to najlepsza partia. Wysportowany, przystojny, utalentowany. Dusza towarzystwa. Prowadzi ciekawe życie, a świat nie ma dla niego granic. Jeśli tylko może podróżuje po świecie, ale gdy tylko może chętnie wraca do swojej przyczepy na Helu. Kto wie, czy już w tę majówkę nie spotkamy ich na plaży? Ma wobec niej poważne plany – zastanawia się nasze źródło.

Poniżej występ Rafała i Malwiny w “Rytmach Dwójki":

Kim jest Malwina Kusior?

Malwina Kusior urodziła się 26 lipca 1986 w Ryczowie. Zadebiutowała w 2005 na deskach Teatru Muzycznego „Roma” w musicalu Romana Polańskiego “Taniec Wampirów” jako Sara. W 2008 roku brała udział w programie “Fabryka Gwiazd”. W 2012 wydała swoją debiutancką płytę “Przeznaczenie”. Jest nie tylko bardzo zdolna, ale też piękna. Sami zobaczcie, jak atrakcyjny duet tworzy z Rafałem Brzozowskim.

 

Rafał Brzozowski i Malwina Kusior, fot. KAPIF
Rafał Brzozowski i Malwina Kusior, fot. KAPIF
Rafał Brzozowski i Malwina Kusior, fot. KAPIF
Rafał Brzozowski i Malwina Kusior, fot. KAPIF
Malwina Kusior, fot. KAPIF
Malwina Kusior, fot. KAPIF
Malwina Kusior, fot. KAPIF
Malwina Kusior, fot. KAPIF