Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sławomir przeżywa śmierć Witolda Paszta. "Mocno tulimy"
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.03.2022 09:53

Sławomir przeżywa śmierć Witolda Paszta. "Mocno tulimy"

Sławomir
TRICOLORS/East News

18 lutego zmarł Witold Paszt, wokalista zespołu Vox, który przez lata aktywnie działał na polskiej scenie muzycznej i chętnie dzielił się doświadczeniem z innymi. Teraz artystę pożegnał także Sławomir wraz z Kajrą. Poruszający wpis pojawił się na Instagramie.

Śmierć Witolda Paszta wstrząsnęła mediami i całym światem show-biznesu. Muzyk odszedł w otoczeniu najbliższej rodziny wieczorem, 18 lutego, dzień po rocznicy śmierci ukochanej żony. Zaledwie tydzień wcześniej nie pojawił się podczas finału "The Voice Senior", w którym był jurorem, jednak najbliżsi artysty zapewniali, że potrzebuje jedynie odpoczynku.

Do samego końca chętnie dzielił się doświadczeniem, zgromadzonym w ciągu 45 lat swojej kariery — nie tylko jako trener drużyny seniorów w lubianym programie. Za pomoc i wsparcie w karierze podziękował muzykowi Sławomir.

Sławomir i Kajra żegnają Witolda Paszta

Na Instagramie pojawiło się wzruszające pożegnanie dla Witolda Paszta. Sławomir i Kajra zamieścili wpis oraz wspólne zdjęcie. Gwiazdor rock-polo przekazał rodzinie kondolencje i ciepłe słowa.

Witku, dziękujemy Ci za piękną muzyczną przygodę, za twoje poczucie humoru, kunszt wokalny i to, jak bardzo razem z Grupą Vox nam pomogłeś na początku naszej drogi. Każde spotkanie w studio i na estradzie było lekcją, bo potrafiłeś się dzielić swoim doświadczeniem. Mocno tulimy i składamy kondolencję dla całej Twojej rodziny i najbliższych — mogliśmy przeczytać obok fotografii.

Pod tym postem, jak i pod wieloma innymi pojawiły się liczne komentarze i reakcje. Fani nadal nie mogą otrząsnąć się z żalu po odejściu gwiazdy. Niektórzy wspominali przebój Sławomira, w którym wziął udział Witold Paszt.

Sławomir dziękuje Witoldowi Pasztowi. Poruszające słowa

Sławomir cieszy się dziś ogromną popularnością i statusem gwiazdy. Autor "Miłości w Zakopanem" we wpisie wspomniał o wsparciu, jakie otrzymał od Witolda Paszta, który wraz z zespołem Vox zgodził się nieodpłatnie uczestniczyć w powstawaniu hitu "Aneta". W klipie wzięła także udział Małgorzata Socha.

Na wsparcie grupy i jej lidera Sławomir mógł również liczyć na wielu koncertach, m.in. podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

W 2019 roku Witold Paszt zdradził, że miał też okazję oceniać występ muzyka... Niemal 30 lat temu, kiedy dziewięcioletni Sławek Zapała brał udział w muzycznym konkursie dla dzieci.

Sławomir przypomniał nam, że wiele lat wcześniej byliśmy jurorami w konkursie Majowa Nutka w Częstochowie, gdzie Sławomir jako 9-latek zajął 2. miejsce w wyniku naszego głosowania i od tego momentu miał ogromny sentyment do nas – czytamy wypowiedź lidera Vox w Super Ekspresie.

Teraz zupełnie inny charakter mogą mieć podziękowania gwiazdy rock-polo za wspólną muzyczną przygodę.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Katarzyna Dowbor o swojej mamie. "Dzielnie sobie radzi"

  2. Mama Roksany Węgiel przeszła metamorfozę. Kim jest Edyta Węgiel?

  3. Urodziny Antka Królikowskiego. Mama aktora pokazała urocze zdjęcia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].