Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Peretti wspomina ostatnie słowa syna. "Zdziwił mnie tym wyznaniem"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.10.2023 18:57

Sylwia Peretti wspomina ostatnie słowa syna. "Zdziwił mnie tym wyznaniem"

Sylwia Peretti
Sylwia Peretti wspomina ostatnie słowa Patryka, fot. AKPA; instagram.com/sylwia_peretti

Sylwia Peretti po trzech miesiącach od śmierci syna wreszcie przerwała milczenie. Gwiazda „Królowych życia” udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak się teraz czuje. Wyznała też, jak brzmiały ostatnie słowa Patryka Peretti, które usłyszała.

Wywiad z Sylwią Peretti: "matka mordercy"

Patryk Peretti zginął w wypadku na moście Dębnickim w Krakowie w nocy z 14 na 15 lipca. Wraz z nim poniosło śmierć trzech jego kolegów. Prokuratura ustaliła z czasem, że mężczyzna prowadził auto pod wpływem alkoholu, wielokrotnie też przekroczył dozwoloną prędkość. Teraz w rozmowie z „Vivą!” Sylwia żali się, że bywa nazywana „matką mordercy”.

Dziś cała wina spada na mnie. Nazywana jestem matką mordercy i na moich barkach kładziona jest odpowiedzialność za to, że samochód roztrzaskał się, bo mój dorosły syn był pod wpływem alkoholu. Oddałabym całe swoje życie, żeby cofnąć czas, ale nie mogę – ogłosiła Peretti.

Na grobie Patryka Peretti przed 1 listopada zaszły zmiany. Tak teraz wygląda jego miejsce pochówku Sylwia Peretti pokazała jedyną pamiątkę po synu. Tylko tyle zostało jej po tragicznej śmierci Patryka…

Sylwia Peretti o śmierci syna

W rozmowie z magazynem „Viva!” padło wiele poruszających wyznań, ale też kilka kontrowersyjnych słów. Peretti przyznała na przykład, że według niej wina za spowodowanie wypadku spoczywa na całej czwórce mężczyzn, która znajdowała się w samochodzie. Przede wszystkim jednak słowa matki pogrążonej w żałobie wywołują łzy. Obecnie kobieta planuje sięgnąć po pomoc duchową.

Jako matka nie spocznę do chwili, gdy dusza mojego syna się nie uwolni. Wiem, że jeśli Patryk patrzy na to, co dzieje się dookoła mnie teraz, nie jest spokojny. Może sięgnę po pomoc duchownego, bo tylko taka osoba jest w stanie mi doradzić, jak mogę pomóc duszy Patryka – czytamy w wywiadzie.

Matka Patryka bardzo zaskoczyła pewnym wyznaniem. Niespodziewanie opowiedziała, jak wyglądała jej ostatnia rozmowa z synem. Przeczytacie o tym poniżej.

Patryk Peretti.jpg
Sylwia Peretti z synem Patrykiem, fot. instagram.com/sylwia_peretti

Ostatnie słowa Patryka Peretti do matki

Teraz Sylwia codziennie jeździ na cmentarz, gdzie znajduje się grób jej syna. Peretti wyznała, że siada przy miejscu pochówku Patryka i „rozmawia” ze zmarłym mężczyzną. Opowiada mu o emocjach, które czuje, o bólu i pustce, jaka panuje w jej życiu. Wspomina też ich ostatnią rozmowę.

Dzień wcześniej siedzieliśmy u mnie razem na grillu i nagle Patryk wypalił, że bardzo mnie kocha. Zdziwił mnie tym wyznaniem i zapytałam go, skąd ten nagły przypływ czułości. „Wiecznie marudzisz, że za mało mówię ci, że cię kocham” zaśmiał się – wyznała Peretti.

Po synu została Sylwii jedna pamiątka – tatuaż z napisanym po francusku wyznaniem miłości.

Patryk Peretti
Sylwia Peretti z synem Patrykiem, fot. instagram.com/sylwia_peretti
grób Patryka Peretti.png
Grób Patryka Peretti, fot. Goniec.pl
Sylwia Peretti.jpg
Sylwia Peretti z synem, fot. Instagram
Sylwia Peretti.jpg
Sylwia Peretti z mężem Łukaszem, fot. AKPA

Źródło: Viva!