Swiatgwiazd.pl

KAPiF; instagram.com/orlosantos

Syn Macieja Orłosia wystąpił w "Ukrytej prawdzie". Antoni jest podobny do ojca?

15 Marca 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Syn Macieja Orłosia - Antoni, jest jednym z czworga dzieci znanego dziennikarza. Podobnie jak jego ojciec, swoją przyszłość związał z show-biznesem. Spełnia się w zespole muzycznym, a dodatkowo działa również jako youtuber. I podobnie, jak kiedyś sławny tata, stawia właśnie pierwsze kroki w aktorskiej karierze. 

Antoni Orłoś wzbudził zainteresowanie mediów występem w popularnym serialu. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie traktuje szumu wokół swojej osoby zbyt poważnie. W sieci zdążył już odnieść się do artykułów na swój temat. 

Syn Macieja Orłosia zagrał w serialu

Maciej Orłoś to bez wątpienia jednej z najbardziej cenionych polskich dziennikarzy. Przez lata sprawdzał się jako prezenter “Teleexpressu” i choć wielu widzów nie wyobrażało sobie jego odejścia z programu, zmiany w zarządzie TVP doprowadziły do rezygnacji reportera ze współpracy z medium. 

Dużym zainteresowaniem cieszy się również prywatne życie popularnego reportera, a szczególnie jego związek z młodszą o 22 lata dziennikarką Pauliną Koziejowską. Gdy para zaczęła się spotykać, różnica wieku budziła niemałe kontrowersje. 

Przed związkiem z reporterką, Maciej Orłoś trzykrotnie był żonaty, a jego małżeństwa zaowocowały czwórką dzieci. Wygląda na to, że jedna z jego pociech udała się śladami ojca. Antoni Orłoś, bo o nim mowa, miał okazję ostatnio pokazać się w telewizji

Michał Wiśniewski / Pola Wiśniewska

Żona Michała Wiśniewskiego dostała białej gorączki. Tak podsumowała swojego męża

CZYTAJ DALEJ

Pierwsza rola syna Macieja Orłosia

Syn Macieja Orłosia - Antoni, powiadomił w mediach społecznościowych o swoim ekranowym debiucie. Mężczyzna zagrał w popularnym paradokumentalnym serialu “Ukryta prawda”. Wiele wskazuje na to, że swojej roli nie potraktował jednak nazbyt poważnie. Świadczyć o tym może komentarz na Instagramie, którym podsumował swój występ. 

Aktorstwo było moim marzeniem już w dzieciństwie. Marzeniem, które nie miało się spełnić, ponieważ byłem dzieckiem niewydarzonym, a aktor miał być wysoki i przystojny. Ale to marzenie spełniło się, a ja od lat spełniam się w tym zawodzie. I z tego powodu jestem bardzo szczęśliwy. Chciałbym podziękować w pierwszej kolejności Bogu, moim rodzicom, Arkowi Kłusowskiemu, a także Hubertowi Urbańskiemu. Dziękuję, że jesteście — napisał, nie szczędząc ironii. 

Antoni Orłoś reaguje na zainteresowanie mediów

O występie syna Macieja Orłosia zaczęły rozpisywać się media, co nie uszło uwadze mężczyzny. Najwyraźniej najbardziej zabolało go to, że w artykułach na jego temat podano, że ma 33 lata. Antoni Orłoś zaznaczył, że to nieprawda, ale jednocześnie nie wyjawił konkretnej liczby. 

Syn gwiazdora pokazał też na Instagramie komentarze swoich znajomych, którzy wyraźnie sugerują mu, że po takim debiucie powinien wystąpić teraz w “Dzień dobry TVN”, a do nazwy swojego konta w mediach społecznościowych koniecznie dodać słowo “Official”

instagram.com/orlosantos
instagram.com/orlosantos

 

Zobacz zdjęcia: 

KAPiF

KAPiF

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek o szóstej rano. Nieuczesane włosy, zero makijażu, tak wygląda za zamkniętymi drzwiami

CZYTAJ DALEJ
Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba i jego o 26 lat młodsza ukochana będą mieli dziecko? Karolina wypaliła prosto z mostu

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Maciej OrłośŻycie gwiazd

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]