Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tato Małgorzaty Kożuchowskiej miał nietypową pracę. Współpracował z Tadeuszem Rydzykiem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.04.2023 08:34

Tato Małgorzaty Kożuchowskiej miał nietypową pracę. Współpracował z Tadeuszem Rydzykiem

Małgorzata Kożuchowska
KAPiF; PAWEL SKRABA/East News

Małgorzata Kożuchowska od lat bardzo dba o swoje życie prywatne. Przed mediami nie zdołała jednak uchronić swojego ojca, który przez lata sam w nich pracował. Co więcej - nie byle gdzie, bo u samego Tadeusza Rydzyka. 

Rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej przez długi czas mieszkali w Toruniu, gdzie ojciec aktorki miał okazję uczestniczyć w działaniach najsłynniejszego polskiego redemptorysty. Niewielu wie, jak bardzo związany był z instytucjami powołanymi do życia przez Tadeusza Rydzyka. 

Kariera taty Małgorzaty Kożuchowskiej

Tata aktorki, Leszek Kożuchowski, przez długi czas mieszkał i pracował w Toruniu. Niewiele osób wie, że swoją karierę związał z tamtejszym Radiem Maryja, gdzie prowadził cotygodniową audycję "Porady ekologa".

Co więcej, był także blisko związany ze szkołą wyższą prowadzoną przez Tadeusza Rydzyka. Nie tylko wykładał tam ekologię i pedagogikę, ale także zasiadał w radzie uczelni. Bliska współpraca z duchownym mocno odbiła się na Małgorzacie Kożuchowskiej.

Maciej Musiał i Maffashion z zarzutami, staną przed sądem. Manager właśnie zabrał głos

Córka często odczuwała znajomości ojca

Małgorzata Kożuchowska w młodym wieku zaczęła karierę telewizyjną, i szybko zyskiwała popularność. Często musiała mierzyć się z komentarzami na temat ojca właśnie ze względu na współpracę z Tadeuszem Rydzykiem. Postać dyrektora Radia Maryja od lat wzbudza wiele kontrowersji.

Aktorka nieraz musiała mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami odnośnie relacji jej ojca z Tadeuszem Rydzykiem — przyznano w "Vivie!".

Współpraca jest już przeszłością

Ojciec aktorki zrezygnował z kariery, gdy ta urodziła syna. Rodzina przeprowadziła się do stolicy, gdzie Małgorzata Kożuchowska mogła rozwijać karierę medialną. Sama nie ukrywa, że jest osobą wierzącą.

W mediach społecznościowych sporadycznie pokazuje rodzinne zdjęcia wraz z tatą. Już na pierwszy rzut oka widać między nimi ogromne podobieństwo.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Kożuchowska z rodzicami.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Viva!, Se