Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn ostatni wywiad
09.12.2023 07:51 Gabriel Seweryn z partnerem mieli poważne plany. Ludzi może oburzyć to, co wyznali niedługo przed śmiercią projektanta

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada. Jego śmierć wstrząsnęła opinią publiczną. Wszystko przez nagranie z wołaniem o pomoc, które nagrał na chwilę przed swoim odejściem. Teraz kontrowersje wzbudza ostatni wywiad. Co planował z partnerem? To może być nie do przyjęcia dla wielu osób. 

Gabriel Seweryn
08.12.2023 19:45 Morze kwiatów na grobie Gabriela Seweryna i... TO. Taki drobiazg, a tak duże wrażenie

Gabriel Seweryn został pochowany 6 grudnia na cmentarzu w Głogowie. Pogrzeb „Króla życia” obfitował w wiele zadziwiających scen i kontrowersyjnych szczegółów, których nie pokazały kamery. Teraz na jego grobie pojawił się niezwykły przedmiot. Niewielki szczegół robi gigantyczne wrażenie. 

Dagmara Kaźmierska, Gabriel Seweryn
08.12.2023 12:20 Dagmara Kaźmierska nie pojawiła się na pogrzebie Gabriela Seweryna. Wiemy już dlaczego. Co za słowa...!

Nagła śmierć Gabriela Seweryna pogrążyła w żałobie widzów "Królowych życia", a także gwiazdy popularnego programu. Podczas uroczystego pogrzebu nie zabrakło wzruszających scen. Wśród żałobników nie było jednak najsławniejszej postaci hitu TTV, Dagmary Kaźmierskiej. Przed kamerami wytłumaczyła się z decyzji.

Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. swiatgwiazd.pl
07.12.2023 14:19 TYLKO U NAS: Przykre sceny na pogrzebie Gabriela Seweryna. "Wziął go za szmaty i wyrzucił"

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Kto wynajął ochronę? Co działo się podczas uroczystości, a czego nie zarejestrowały kamery? Mamy relację świadków.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPIF
07.12.2023 13:20 Co Rafał Grabias zostawił na grobie Gabriela Seweryna? To dowód ogromnej miłości. Jeszcze te słowa…

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Były partner, z którym spędził 18 lat, zdobył się na gest, który jest dowodem ogromnej miłości. Tylko u nas zdjęcia tego, co Rafał Grabias zostawił na grobie ukochanego.

Nowe fakty ws. śmierci Gabriela Seweryna, fot. Jan Bielecki/East News
07.12.2023 11:20 "To nie był zawał". Jest nowy komunikat ws. śmierci Gabriela Seweryna. Rzecznik pogotowia przekazał najświeższe ustalenia

Okoliczności śmierci Gabriela Seweryna wciąż budzą ogromne kontrowersje. W mediach pojawiły się właśnie nowe informacje dotyczące incydentu z udziałem pogotowia, którego nagranie wzbudziło tak powszechne oburzenie.

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, fot. KAPIF/swiatgwiazd.pl
06.12.2023 23:40 Rafał Grabias zabrał głos po pogrzebie Gabriela Seweryna. Z trudem zamieścił ten wpis

Rafał Grabias po pogrzebie Gabriela Seweryna zamieścił wpis, który wzruszył internautów. Były partner artysty ponownie udowodnił, jak wielką miłość stracił.

Pracownia Gabriela Seweryna w dniu pogrzebu
06.12.2023 18:27 Odwiedziliśmy pracownię Gabriela Seweryna w dniu pogrzebu. Oto co zastaliśmy na miejscu

Pracownia Gabriela Seweryna w dniu pogrzebu. Co zastaliśmy na miejscu pod pracownią artysty, który zmarł 28 listopada? Widok rozrywa serce.

Pogrzeb Gabriela Seweryna
06.12.2023 16:45 Siostra Gabriela Seweryna pożegnała go w piękny sposób. Napis na wieńcu wyciska morze łez

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbył się 6 grudnia w Krzepowie. Celebrytę pożegnali bliscy, a także przyjaciele z show-biznesu. Oczywiście przyniesiono mnóstwo kwiatów. Napis na jednym z wieńców łamie serce. Siostra pożegnała go w piękny sposób. 

Pogrzeb Gabriela Seweryna
06.12.2023 15:48 Partner Gabriela Seweryna ledwo trzymał się na nogach na pogrzebie. Łąmiące serce sceny

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbył się 6 grudnia. W ostatnim pożegnaniu celebryty uczestniczyła najbliższa rodzina i przyjaciele. Serce pęka na widok tego, co działo się z partnerem zmarłego. Kamil potrzebował pomocy bliskich. 

Policja na pogrzebie Gabriela Seweryna
06.12.2023 15:19 Pogrzeb Gabriela Seweryna. Patrol policji pojawił się pod kościołem. Wiadomo w jakim celu

Pogrzeb Gabriela Seweryna zaplanowano na 6 grudnia. Ostatnie pożegnanie rozpoczęło się dokładnie o godzinie 12.00. Pod kościołem pojawił się patrol policji. Co się stało?

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Zdjęcia
06.12.2023 13:14 Pogrzeb Gabriela Seweryna. Na trumnie pojawiło się wspomnienie z czasów związku z Rafałem Grabiasem

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbył się 6 grudnia. W ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy i przyjaciele z show-biznesu. Zaraz po wejściu pojawił się łamiący serce widok.

Pogrzeb Gabriela Seweryna
06.12.2023 12:41 Pogrzeb Gabriela Seweryna. Ksiądz zaczął od poruszającej przemowy. Serce pęka

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbył się 6 grudnia. Jak pożegnano celebrytę z programu “Królowe życia”? Uroczystości rozpoczęły się punktualnie o godzinie 12.00. Ksiądz rozpoczął od pełnej emocji przemowy. 

Gabriel Seweryn przed śmiercią stracił cały majątek, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
06.12.2023 12:04 Gabriel Seweryn przed śmiercią stracił cały majątek. Dorobek życia trafił w obce ręce

Gabriel Seweryn tuż przed śmiercią zmagał się z poważnymi problemami finansowymi. Okazuje się, że na krótko przed odejściem projektanta zlicytowano jego majątek. Szczegóły są zatrważające.

Pogrzeb Gabriela Seweryna
06.12.2023 10:40 Matka Gabriela Seweryna zabrała głos tuż przed pogrzebem syna. Potwierdziła smutne wieści

Tuż przed pogrzebem, Gabriela Seweryna głos zabrała jego matka. Wcześniej łączyły ich bliskie relacje, ale stracili kontakt. Co powiedziała o pogrzebie? Potwierdziła smutne wieści. 

Gabriel Seweryn, fot. Jan Bielecki/East News; KAPiF
06.12.2023 08:21 "Rodzice Gabriela zdecydowali". Kolega ze szkolnej ławki zdradza rodzinne sekrety celebryty

Gabriel Seweryn zostanie pochowany w rodzinnym Krzepowie, dzielnicy Głogowa, gdzie zaczęła się wielka przygoda krawiecka przyszłego “polskiego Versace”. W rozmowie z “Faktem” gwiazdora wspominał znajomy ze szkolnej ławki, nie omieszkał wspomnieć również o trudnej relacji 56-latka z jego matką.

Rafał Grabias o pogrzebie Gabriela Seweryna, fot. AKPA/KAPIF
05.12.2023 22:02 TYLKO U NAS: Rafał Grabias zdradza, co zaplanował na pogrzeb Gabriela Seweryna. Tak chce pożegnać miłość życia

6 grudnia odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryna. W ostatnim pożegnaniu udział weźmie Rafał Grabias – jego wieloletni partner. Udało nam się porozmawiać z nim na chwilę przed ceremonią. Nie był w najlepszej formie.

Gabriel Seweryn
05.12.2023 09:45 Ostatnia wola Gabriela Seweryna. Prosił o dwie rzeczy na pogrzebie. W Polsce się tego nie robi

Gabriel Seweryn nie żyje. 6 grudnia odbędzie się pogrzeb celebryty. Przyjaciółka 56-latka przekazała jego ostatnią wolę. O co prosił przed śmiercią?

Matka Gabriela Seweryna jest w złym stanie, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
05.12.2023 08:20 Matka Gabriela Seweryna jest w złym stanie. Najbliżsi opowiedzieli, co się nią dzieje

Gabriel Seweryn odszedł niespodziewanie 28 listopada, pozostawiając swoich fanów w rozpaczy. Już w środę odbędzie się uroczyste ostatnie pożegnanie gwiazdora. Tymczasem w sieci pojawiły się niepokojące wieści o jego matce.

Gabriel Seweryn
04.12.2023 21:12 "To już była droga do zagłady". Jako pierwsza wyłamała się z grona przyjaciół i powiedziała głośno, co działo się z Gabrielem Sewerynem przed śmiercią

Gabriel Seweryn nie żyje. Niespodziewana i tragiczna śmierć gwiazdy “Królowych życia” wstrząsnęła polskim show-biznesem. Nie milkną komentarze na temat jego ostatnich chwil. Jedna z jego przyjaciółek wyłamała się i jako pierwsza powiedziała, co tak naprawdę działo się z projektantem z Głogowa. Szczegóły.

Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. KAPIF
04.12.2023 19:15 Tak będzie wyglądał pogrzeb Gabriela Seweryna. Dokładnie wszystko zaplanował

Gabriel Seweryn zaplanował swój pogrzeb na długo przed śmiercią. “Fakt” dotarł do szczegółów ceremonii. Jak będzie wyglądała uroczystość, w której udział wezmą rodzina, przyjaciele i fani zmarłego bohatera “Królowych życia”?

Rafał Grabias / Gabriel Seweryn
03.12.2023 22:17 Różnie żegnali i wspominali Gabriela Seweryna. Jednak to, co pokazał Rafał Grabias, to już szczyt!

Po śmierci Gabriela Seweryna wiele osób wyrażało ból i tęsknotę. Pojawiło się też wiele niełatwych emocji i kontrowersji. To, co obecnie zamieścił w sieci Rafał Grabias, zaskoczy wielu. Tak wspomina byłego partnera?

Gabriel Seweryn Rafał Grabias
03.12.2023 12:12 Gwiazda Polsatu nie wytrzymała na widok wpisów Grabiasa po śmierci Seweryna: „Starałam się nie wypowiadać, ale…”. Mówi, co wydarzyło się na kilka dni przed śmiercią

Gabriel Seweryn nie żyje. Informacje o śmierci 56-letniego celebryty wstrząsnęły światem show-biznesu i fanami, którzy śledzili jego losy w programie “Królowe życia”. Przed śmiercią mężczyzna nagrał wstrząsającą relację, w której krzyczał, że ma duszności i umiera. Towarzyszył mu jego partner, który spotkał się z nieprzychylnymi komentarzami. 

Kobieta ma pretensje do Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
03.12.2023 08:22 Kobieta ma pretensje do Gabriela Seweryna. Pokazała mnóstwo niepublikowanych zdjęć. "Odleciałeś"

Nieoczekiwana śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła polskimi mediami. Fani i przyjaciel z show-biznesu wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że gwiazdora nie ma już wśród nas. Teraz głos zabrała właścicielka salonu urody, która znała mężczyznę. Kobieta ma do niego pewne pretensje.

Oświadczenie pogotowia ws. Gabriela Seweryna
02.12.2023 16:05 Pogotowie wydało PILNE oświadczenie ws. Gabriela Seweryna. Poinformowano, co stało się z ratownikami

Gabriel Seweryn nie żyje. Pilne oświadczenie pogotowia ratunkowego z Legnicy ws. interwencji u gwiazdora “Królowych życia”. Co się wydarzyło na miejscu zdarzenia?

Gabriel Seweryn z partnerem
02.12.2023 09:48 TYLKO U NAS: Partner rujnował życie Gabriela Seweryna? To przykre, co miało się dziać za zamkniętymi drzwiami. „Kamil był bardzo zły dla niego”

Gabriel Seweryn nie żyje. Niestety jego ostatni związek nie był tym wymarzonym. Pojawiły się przykre informacje na temat tego, jak traktował go partner.

Reżyser "Królowych życia" komentuje śmierć Gabriela Seweryna, fot. Jan Bielecki/East News
02.12.2023 09:22 Reżyser "Królowych życia" komentuje śmierć Gabriela Seweryna. Ma sobie jedno do zarzucenia

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła polskim show-biznesem, pozostawiając trwały ślad na sercach wszystkich fanów “Królowych życia”. Teraz milczenie przerwać postanowił twórca kultowego formatu. Kilku rzeczy bardzo żałuje. 

pogrzeb Gabriela Seweryna
01.12.2023 18:07 Pogrzeb Gabriela Seweryna. Rafał Grabias właśnie ujawnił szczegóły ostatniej drogi byłego ukochanego! Tak go pożegnają

Rafał Grabias nie ukrywa smutku po śmierci byłego partnera. Teraz ujawnił, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryna. Podał szczegóły ceremonii.