Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn

Rafał Grabias chciał pomóc Gabrielowi, fot. KAPiF; kadr z programu "Królowe życia"/TTV
01.12.2023 12:54 Gabriel Seweryn już kilka lat temu zasłabł na ulicy. Rafał Grabias chciał mu pomóc. Tak walczył o życie partnera

Rafał Grabias był w związku z Gabrielem Sewerynem przez 18 lat. Ich relację fani obserwować mogli w programie “Królowe życia”. Były partner zmarłego gwiazdora opowiadał o tym, jak wspierał go w czasie choroby, która dotknęła go kilka lat temu.

wyniki sekcji zwłok Gabiera Sewryna
01.12.2023 11:39 Wyniki sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Prokuratura przekazała komunikat. Co ustalono?

Wyniki sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Co ustaliła prokuratura? Na co zmarł? Jaki komunikat wydano?

Gabriel Seweryn zwierzył się matce na temat związku z Rafałem Grabiasem, fot. KAPiF; instagram.com/gabriel_seweryn
01.12.2023 09:19 Gabriel zwierzył się matce z tego, co zrujnowało jego związek z Rafałem. Prawdziwy powód końca wielkiej miłości

Gabriel Seweryn był w związku z Rafałem Grabiasem przez 18 lat. Nieoczekiwanie doszło do rozstania partnerów, a wkrótce później projektant związał się z nowym mężczyzną. Co doprowadziło do zakończenia jednego z najpiękniejszych związków w polskim show-biznesie?

Gabriel Seweryn i Edzia z Królowych życia
01.12.2023 08:38 TYLKO U NAS: Edzia z "Królowych życia" komentuje film z błagającym o pomoc Gabrielem Sewerynem. Zwróciła uwagę na dwie rzeczy

Gabriel Seweryn nie żyje. Dobrze znała go Edyta Nowak z programu “Królowe życia”. Po tym, jak obejrzała wstrząsające nagranie, rzuciła nowe światło na sprawę. Co zdaniem Edzi działo się z projektantem?

Te sceny rozegrały się chwilę przed śmiercią Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn; tiktok.com/@adamosherb
01.12.2023 08:17 "Uklęknął i prosił". Te sceny rozegrały się chwilę przed śmiercią Gabriela Seweryna

Na kilka godzin przed śmiercią Gabriela Seweryna przed jego zakładem futrzarskim rozegrały się dramatyczne sceny. Świadek incydentu z udziałem gwiazdy “Królowych życia” opowiedział o desperacji 56-letniego mężczyzny.

Rafał Grabias opublikował zdjęcie Gabriela Seweryna
30.11.2023 22:27 Rafał Grabias milczał po rozstaniu, a po śmierci pokazał to zdjęcie. Partnerowi Gabriela Seweryna może się to nie spodobać

Rafał Grabias milczał po śmierci Gabriela Seweryna. Teraz dodał wymowne zdjęcie. Co na nim jest? To może się nie spodobać ostatniemu partnerowi projektanta. O co chodzi?

Gabriel Seweryn i Edzia z "Królowych życia"
30.11.2023 21:08 TYLKO U NAS: Edzia z "Królowych życia" pomagała Gabrielowi, gdy zbankrutował. "Miał kłopoty"

Jak Edzia z “Królowych życia” pomagała Gabrielowi Sewerynowi przed śmiercią? Co dla niego zrobiła, gdy zbankrutował? Tylko nam zdradziła szczegóły.

Gabriel Seweryn stracił mieszkanie
30.11.2023 17:20 Przyjaciółka wyciągnęła brudy Gabriela Seweryna. Mówi, dlaczego stracił apartament w Warszawie

Gabriel Seweryn nie żyje. Po nagłej śmierci celebryty i gwiazdy “Królowych życia” pojawiają się coraz to nowe informacje na temat tego, co się z nim działo przed zgonem. Od lat zmagał się z kłopotami. Teraz przyjaciółka Versace z Głogowa zdradziła publicznie kilka niewygodnych faktów na jego temat. Co powiedziała?

Nowe wideo z Gabrielem Sewerynem
30.11.2023 15:55 Jak Gabriel Seweryn zachowywał się, gdy przyjechała karetka? W sieci pojawiło się nowe nagranie

Gabriel Seweryn nie żyje. 28 listopada media obiegły wieści o nagłej śmierci gwiazdora “Królowych życia”. Wokół okoliczności zgonu nie brakuje kontrowersji. Między innymi za sprawa nagrania, na którym widać ostatnie chwile celebryty. Teraz pojawiło się nowe i zupełnie zmienia obraz sytuacji. Zobaczcie.

Świadek opisuje jak zachowywało się pogotowie, które przyjechało do Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
30.11.2023 15:06 Świadek zdarzenia opisuje, jak zachowywało się pogotowie, które przyjechało do Gabriela Seweryna. Smutna relacja

Gabriel Seweryn nie żyje, a okoliczności jego śmierci budzą ogromne kontrowersje. Wszystko za sprawą wideo-relacji, jaka kilka godzin przed zgonem projektanta pojawiła się na jego Instagramie i przedstawiała budzącą wątpliwości interwencję pogotowia. Teraz pojawił się świadek tych niepokojących zdarzeń.

Gabriel Seweryn
30.11.2023 13:39 Gwiazdy otwierają się po śmierci Gabriela Seweryna. Jedna z nich preżyła podobną tragedię. Uderza w służbę zdrowia

Gabriel Seweryn nie żyje. 56-letni celebryta zmarł 28 listopada. Informacja ta wywołała ogromne poruszenie. Okazało się bowiem, że przed śmiercią mężczyzny rozegrał się prawdziwy dramat. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu. Teraz na temat tego, co się wydarzyło, otworzyła się jedna z gwiazd. Jej syn miał przejść przez podobne piekło. 

Ostre słowa na profilu partnera Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
30.11.2023 12:24 Ostre słowa na profilu partnera Gabriela Seweryna. Emocje wzięły górę. Pojawiły się wstrząsające oskarżenia

Niespodziewana śmierć Gabriela Seweryna wciąż budzi ogromne emocje, zwłaszcza, że towarzyszą jej niemałe kontrowersje. Na profilu partnera projektanta pojawiły się mocne oskarżenia pod jego adresem. Trwa starcie internautów.

Gabriel Seweryn zerwał kontakt z własną matką? Fot. instagram.com/gabriel_seweryn; Facebook/Projektant Futer Gabriel Seweryn
30.11.2023 10:40 Gabriel Seweryn zerwał kontakt z własną matką. Właśnie ujawniono, co ich poróżniło

Gabriel Seweryn nie żyje. 56-letni projektant zyskał ogólnopolską sławę dzięki występom w programie “Królowe życia”. W show TTV pojawiała się również jego mama. Okazuje się, że w ostatnim czasie ich relacje znacznie się pogorszyły. Co doprowadziło do takiego stanu rzeczy?

Sąsiedzi o Gabrielu Sewerynie
30.11.2023 09:38 Sąsiedzi Gabriela Seweryna zdradzają gorzką prawdę. Przykre co od lat działo się w jego mieszkaniu

Gabriel Seweryn nie żyje. 28 listopada media obiegła dramatyczna informacja o śmierci lubianego celebryty. Wszystko wydarzyło się nagle i nic nie zapowiadało wielkiej tragedii. Ostatnie godziny przed śmiercią były prawdziwym dramatem. Projektant znany z programu “Królowe życie” zdołał nagrać wszystko, co się działo. Ludzie są wstrząśnięci. Teraz milczenie przerwali sąsiedzi. 

Policja w pracowni Gabriela Seweryna
30.11.2023 09:18 Policja z psami w pracowni i mieszkaniu Gabriela Seweryna. Partner zmarłego nie wytrzymał po tym, co zrobili

Gabriel Seweryn nie żyje. 28 listopada media obiegła informacja o śmierci celebryty i projektanta znanego z programu “Królowe życia”. Jego śmierć poprzedziły dramatyczne nagrania, które obiegły sieć. Teraz w pracowni Seweryna pojawiła się policja. Czego szukała?

Krzysztof Ibisz o śmierci Gabriela Seweryna, fot. KAPiF
30.11.2023 08:16 Krzysztof Ibisz o śmierci Gabriela Seweryna. Użył tak mocnych słów, że ciężko powstrzymać łzy

Nieoczekiwana śmierć 56-letniego projektanta Gabriela Seweryna, który dał się poznać całej Polsce w programie “Królowe życia”, wstrząsnęła polskim show-biznesem. Teraz głos w sprawie odejścia gwiazdora w poruszającym wpisie zabrał Krzysztof Ibisz.

Prokurator zajmie się sprawą śmierci Gabriela Seweryna
29.11.2023 21:10 Ośrodek Monitorowania Zachowań wydał oświadczenie ws. śmierci Gabriela Seweryna. "Doszło do skandalicznej sytuacji"

Gabriel Seweryn nie żyje. Coraz więcej kontrowersji wzbudzają ostatnie chwile projektanta z Głogowa. 

Znajoma Grabiasa o jego śmierci
29.11.2023 19:13 TYLKO U NAS. Wstrząśnięta znajoma Gabriela Seweryna przerywa milczenie po jego nagłej śmierci. Dramatyczne wyznanie: "Czuł, że umrze"

Gabriel Seweryn nie żyje. Jego ostatnie chwile zostały uwiecznione na nagraniu. To, co zobaczyła cała Polska, jest wstrząsające. Specjalnie dla Świata Gwiazd bliska znajoma celebryty skomentowała okoliczności jego śmierci. Co nam powiedziała?

Prawda o związku Grabiasa i Seweryna
29.11.2023 17:24 Prawda o związku Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa wyszła na jaw. "Byłem jak bita żona"

Gabriel Seweryn nie żyje. 56-letni gwiazdor “Królowych życia” zmarł nagle w głogowskim szpitalu. W sieci pożegnał go między innymi były partner Rafał Grabias. Jak tak naprawdę wyglądała relacja najsłynniejszej chyba pary gejowskiej w naszym kraju? Nie było kolorowo. 

Gabriel Seweryn
29.11.2023 13:18 Gabriel Seweryn odmienił wizerunek Danuty Martyniuk. To od niego zaczęła się jej wielka przemiana. Nowy look wywołał trzęsienie w mediach

Gabriel Seweryn zyskał ogromną popularność dzięki telewizyjnemu programowi "Królowe życia". Oprócz występów przed kamerami prowadził własną pracownię futer, którą odwiedzało wiele znanych gwiazd. To właśnie projektant pomógł odnaleźć styl m.in.: Danucie Martyniuk i jej mężowi.

Jak mieszkali Gabriel Seweryn i Rafał Grabias?, fot. AKPA
29.11.2023 12:59 Gabriel Seweryn i Rafał Grabias chwalili się wspólnym apartamentem w Warszawie. Wnętrza jak w pałacu!

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się niedługo po zakończeniu wspólnej przygody w programie “Królowe życia”. Para mieszkała w luksusowym apartamencie w centrum Warszawy, przy ul. Mokotowskiej, którym chętnie chwaliła się mediom.

Sekcja zwłok Gabriela Seweryna
29.11.2023 12:05 Sekcja zwłok Gabriela Seweryna. Prokuratura przekazała nowe informacje

Gabriel Seweryn nie żyje. Pojawiły się nowe doniesienia z prokuratury w sprawie. Tym razem dotyczą sekcji zwłok.

Sylwia Stańczak-Wieczorek o śmierci Gabriela Seweryna, fot. KAPIF, IG
29.11.2023 11:22 TYLKO U NAS: Przyjaciółka o ostatnich chwilach Gabriela Seweryna. Mówi, co wydarzyło się krótko przed jego śmiercią

Gabriel Seweryn w 2024 roku chciał otworzyć nowy biznes, do którego przygotowywała go zaprzyjaźniona ekspertka, Sylwia Stańczak-Wieczorek. Skontaktowaliśmy się z nią. W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedziała o ostatniej rozmowie z mężczyzną, sytuacji zarejestrowanej na nagraniu i reakcji jego partnera na tragiczną sytuację. 

Gabriel Seweryn, fot. KAPIF
29.11.2023 10:58 Przed śmiercią Gabriela Seweryna do akcji wkroczyła policja. Konieczna była interwencja

Gabriel Seweryn przed śmiercią błagał o pomoc służby zdrowia. Wtedy doszło do sytuacji, którą nagrał i udostępnił w internecie. Do akcji wkroczyła policja. Właśnie przekazano szczegóły.

Gabriel Seweryn w ostatnim wywiadzie nie oszczędził gwiazd, fot. Jan Bielecki/East News
29.11.2023 10:02 Ostatni wywiad Gabriela Seweryna był pełen żalu. Mówił o tych, którzy wbili mu nóż w plecy. "Nie chcę tak żyć"

Gabriel Seweryn zmarł we wtorek w szpitalu w Głogowie, do którego zgłosił się z silnym bólem w klatce piersiowej. Jeszcze przed śmiercią gwiazdor “Królowych życia” udzielił wywiadu, w którym podzielił się gorzką refleksją dotyczącą polskiego show-biznesu.

Gabriel Seweryn na Instagramie
29.11.2023 09:52 Ktoś przejął profil Gabriela Seweryna po jego śmierci i dokonał zmian. Co opublikowano?

Gabriel Seweryn nie żyje. Kto zarządza jego profilem po śmierci? Co opublikowano kilkanaście godzin po tym, jak zmarł?

Gabriel Seweryn, fot. AKPA/Twitter
29.11.2023 09:13 Rzecznik pogotowia tłumaczy, dlaczego wstrzymywano się z pomocą Gabrielowi Sewerynowi. Ujawniono nowe fakty

Rzecznik pogotowia wydał komunikat ws. Gabriela Seweryna i nagrania, na którym błaga o pomoc. Dlaczego wstrzymywano się z udzielenim pomocy walczącemu o życie bohaterowi “Królowych życia”? Oto oficjalne stanowisko.

Gabriel Seweryn nie żyje, fot. AKPA
29.11.2023 08:39 Szpital komentuje film z Gabrielem Sewerynem błagającym o pomoc. Oto ich stanowisko

Gabriel Seweryn krótko przed śmiercią prowadził transmisję na żywo na Instagramie, podczas której opowiedział, z czym się zmaga. Żalił się, że chociaż był przed szpitalem, to odmówiono mu pomocy. Teraz głos zabrała rzecznik gliwickiej placówki.