Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn

Dramat Gabriela Seweryna rozgrywał się od miesięcy, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
29.11.2023 08:00 Dramat Gabriela Seweryna rozgrywał się od miesięcy. Już w sierpniu doszło do niepokojących scen

Gabriel Seweryn już w sierpniu miał poważne problemy ze zdrowiem. Co mu dolegało? Wszystko relacjonował w sieci.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPIF
29.11.2023 00:13 Rafał Grabias reaguje na doniesienia o śmierci Gabriela Seweryna. Po burzliwym rozstaniu zerwali kontakt

Co Rafał Grabias opublikował po śmierci Gabriela Seweryna? Zdobył się na osobisty post. Tak pożegnał byłego partnera, z którym spędził niemal 20 lat.

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, fot. KAPIF
28.11.2023 23:19 Rafał Grabias o relacjach z Gabrielem Sewerynem. Tak wyglądały na krótko przed śmiercią gwiazdy "Królowych życia"

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias byli najpopularniejszą polską parą gejów w ostatnich latach. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem. Jaki mieli kontakt na krótko przed śmiercią “Versace z Głogowa”? O tym powiedział nam jego były partner.

Gabriel Seweryn: transmisja live, fot. Twitter
28.11.2023 23:16 Gabriel Seweryn przed śmiercią prowadził transmisję live. Błagał o pomoc: "Mnie tu dusi i nikt nie chce pomóc"

Ostatnie chwile gwiazdy “Królowych życia” na wstrząsającym wideo. Filmik obiegł media. Co tam się działo? Transmisja na żywo Gabriela Seweryna z błaganiem o pomoc wstrząsnęła internautami.

Gabriel Seweryn
28.11.2023 23:01 Gwiazdy "Królowych życia" żegnają Gabriela Seweryna: Laluna, Izabela Macudzińska. Te wpisy łamią serce...

Nagła wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna wstrząsnęła gwiazdami. W mediach społecznościowych bohaterowie programu "Królowe życia" dzielą się smutkiem z powodu odejścia członka obsady. Laluna zwróciła się do internautów. Łzy napływają do oczu po jej słowach.

Seweryn, Kaźmierska, fot. EN
28.11.2023 22:38 Konflikt Gabriela Seweryna i Dagmary Kaźmierskiej wstrząsnął mediami. Zaczęło się od błahostki, a skończyło na wulgaryzmach i zastraszaniu

Gabriel Seweryn nie żyje. Niespodziewane wieści o śmierci gwiazdy “Królowych życia” obiegły media. Celebryta w trakcie kręcenia programu był skonfliktowany z Dagmarą Kaźmierską. Przypominamy kulisy tej medialnej przepychanki.

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna przed śmiercią
28.11.2023 22:08 Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Fotografia wywołała w internautach mieszane uczucia

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Umieścił je w mediach społecznościowych na krótko przed śmiercią. Musiał stawić czoła fali krytyki.

Gabriel Seweryn
28.11.2023 21:33 Ostatni związek Gabriela Seweryna. To dla niego zostawił miłość życia. Z Rafałem Grabiasem rozstał się w atmosferze skandalu

Media pochłonęła smutna wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna znanego z programu "Królowe życia". Znawca mody przez wiele edycji występował przed kamerami z ówczesnym partnerem, Rafałem Grabiasem, jednak ich związek zakończył się sporą aferą. Bohater programu nie krył zawodu podczas publicznych rozmów.

Gabriel Seweryn nie żyje, fot. KAPIF
28.11.2023 21:31 Gabriel Seweryn nie żyje. Przed śmiercią pojawiła się nadzieja. Zabrakło czasu na jej spełnienie

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie – miał 56 lat i jeszcze niedawno opowiadał fanom o swoim planie na lepsze jutro. Walczył o to, by wszystko wróciło do normy. Co dokładnie chciał zrobić?

Gabriel Seweryn nie żyje, fot. AKPA
28.11.2023 21:14 Z czym Gabriel Seweryn zmagał się przed śmiercią? Media obiegły doniesienia o poważnych problemach

Gabriel Seweryn nie żyje. Przed śmiercią media obiegły przykre informacje na jego temat. Ostatnie miesiące były trudnym czasem dla gwiazdy “Królowych życia”.

Gabriel Seweryn
19.11.2023 07:14 Gabriel Seweryn z "Królowych życia" na nowych zdjęciach. Fani nie wierzą własnym oczom

Gabriel Seweryn jeszcze niedawno był u szczytu popularności. Dzięki programowi „Królowe życia” cała Polska znała go jako „Versace z Głogowa”. Teraz nie tylko zbankrutował i szukał pomocy w Urzędzie Pracy, zmienił się też wizualnie. Jak wygląda teraz były gwiazdor?