Swiatgwiazd.pl
"Fakty" TVN

fot. screen "Fakty" TVN

TVN żegna Kamila Durczoka. Internauci oburzeni

17 Listopada 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

"Fakty" TVN opublikowały materiał wideo, w którym pożegnano zmarłego 16 listopada Kamila Durczoka. Internauci nie mogą wybaczyć producentom, jak potraktowali ich byłego redaktora naczelnego. Wielu ludzi domaga się zwolnienia osób odpowiedzialnych za publikację wideo. Komentarze nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Powodem oburzenia internautów jest fakt, że w materiale przedstawiono występki, jakich miał dopuścić się Kamil Durczok za życia, a także jego problemy osobiste. Dziennikarz zmarł w wyniku krwotoku wewnętrznego w wieku 53 lat.

"Fakty" TVN żegnają Kamila Durczoka

Przedstawiony przez Grzegorza Kajdanowicza wstęp materiału, żegnającego Kamila Durczoka nie zapowiadał tego, co zawarto w samym materiale. Producenci przedstawili życie zawodowe i prywatne Kamila Durczoka, pomijając m.in. tradycyjną chwilę ciszy, jaka zazwyczaj była zawierana w tego typu materiałach.

Doceniono fakt, że zmarły 16 listopada dziennikarz posiadał własny styl i nie bał się podejmować ważnych i trudnych zadań zawodowych, prezentując materiały autorskie. Dodano także skrót przebiegu jego kariery zawodowej, ale to jedyne z pozytywnych rzeczy, jakie zdaniem internautów została opublikowana w materiale.

Przypomniano wykroczenia Kamila Durczoka, jakich dopuścił się za życia. Były to m.in. jazda pod wpływem alkoholu, czy udowodnione oskarżenia o mobbing i wykorzystywanie seksualne. Wspomniano także udzielony przez niego wywiad dla Marka Czyża, w którym miał opowiedzieć, jak się upada.

Maciej Stuhr z żoną - ea

Kim jest żona Macieja Stuhra? Katarzyna Błażejewska-Stuhr ma niezwykły zawód

CZYTAJ DALEJ

Co więcej, dodano kilka słów na temat jego nałogu, co zdaniem producentów było "spóźnionym rachunkiem". Wspomniano także jego próbę odbudowy kariery i własnego wizerunku, dodając, że założony przez Durczoka portal internetowy o tematyce śląska "Silesia" nie przyjął się.

Internauci oburzeni

Po publikacji materiału w mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa afera. Internauci nie mogą wybaczyć producentom i wydawcom, że dopuścili się takiego pożegnania ich byłego redaktora naczelnego. Zdaniem wielu, występki, jakich człowiek dopuszcza się za życia, nie powinny być wyciągane na wierzch po śmierci.

- Szkoda, że w tak słaby sposób go pożegnaliście. Był słabością TVN, osobą uzależnioną od Faktów. Miałem okazję minąć Kamila kilka razy na korytarzu, ale o zmarłych mówi się tylko dobrze lub wcale. U Was wyszło gorzej niż źle,

- TVN. Wstyd!!! Myślę, żee Pan Durczok zasługiwał na pożegnanie z większą klasą i respektem. Tworzył Fakty wiele lat. Materiał na poziomie tv brukowej,

- Wstyd, to wy dziś osiągnęliście dno! Byłam zażenowana takim "pożegnaniem" lepiej było już chyba nic nie mówić niż wylewać pomyje w dniu śmierci - grzmią oburzeni internauci.

Wyżej przytoczone opinie na temat wypuszczonego przez TVN materiału to zaledwie zalążek wszystkich. Wśród pozostałych można znaleźć także takie, w których ludzie domagają się zwolnienia osób odpowiedzialnych za publikację. Uważacie, że tak powinno się stać?

Zobacz zdjęcia:

komentarze 2

fot. screen facebook.com/Fakty.TVN

komentarze

fot. screen facebook.com/Fakty.TVN

komentarze 1

fot. screen facebook.com/Fakty.TVN

komentarz

fot. screen facebook.com/Fakty.TVN

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Pamiętacie babcię Wolańską? Nieliczni znali tragiczną historię życia aktorki
2. Pamiętacie małą Magdę z "Mam Talent"? Niewiarygodne, jak dziś wygląda. Wiemy, co się z nią dzieje
3. Koszmarna wpadka w TVN. Wszystko poszło na żywo, gorszej sytuacji nie mogliśmy się spodziewać?

Źródło: facebook.com, Fakty

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Polskie gwiazdy, które podbiły Hollywood. Występowały w hitowych produkcjach

Slajd 1 z 10

East News

Pola Negri (Apolonia Chałupiec)

Pola Negri jest bez wątpienia jedną z największych ikon kina niemego. Swoją karierę aktorską zaczęła w Warszawie, skąd szybko przeniosła się do Berlina. W wieku 25 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła się jej prawdziwa kariera artystyczna. Pola Negri, a właściwie Apolonia Chałupiec, zagrała w wielu kultowych produkcjach kina niemego, między innymi "Hotel Imperial", "Bezwstydna kobieta" czy "The Spanish Dancer". Znana była również ze swoich licznych romansów. Gwiazda spotykała się z Charliem Chaplinem oraz Roderickiem La Rocque. Co ciekawe, uczuciem pałał do niej nawet sam Adolf Hitler. Polka związana była jednak z Rudolfem Valentino, którego śmierć przyczyniła się nie tylko do załamania aktorki, ale też upadku jej kariery zawodowej. Jej legendarne rzucenie się na trumnę ukochanego uznane zostało za przykład braku kultury i wpłynęło na znaczący spadek jej popularności. Pola Negri uważana jest za prawdziwą femme fatale kina niemego. Aktorka doczekała się także własnej gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Popularna Polka zmarła 1 sierpnia 1987 roku w San Antonio.

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Syn Kamila Durczoka nie będzie mógł zrzec się spadku?

Czytaj więcej >

Plotki

Smutne doniesienia o synu Kamila Durczoka. Chodzi o spadek dziennikarza

Czytaj więcej >

Plotki

Sławomir i Kajra planują przeprowadzkę? Zdumiewające informacje

Czytaj więcej >

Plotki

Niebywałe doniesienia o zarobkach Huberta Urbańskiego

Czytaj więcej >
jerzy stuhr

Plotki

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

Czytaj więcej >
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Plotki

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

Czytaj więcej >