Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przyczyna śmierci Tomasza Komendy. Na co zmarł niewinnie skazany 46-latek?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.02.2024 16:11

Przyczyna śmierci Tomasza Komendy. Na co zmarł niewinnie skazany 46-latek?

Wstrząsające wieści o stanie zdrowia Tomasza Komendy, fot. Jan BIELECKI, MARCIN SMULCZYNSKI/East News
Przyczyna śmierci Tomasza Komendy

Przyczyna śmierci Tomasza Komendy. Krótko przed śmiercią potwierdził doniesienia dotyczące swojego stanu zdrowia, które jakiś czas temu zaczęły pojawiać się w mediach. Jak wyglądały jego ostatnie chwile?

Dramat Tomasza Komendy

Sprawą Tomasza Komendy żyła cała Polska. Niesłusznie osadzony w zakładzie karnym za gwałt i zabójstwo nastolatki, został uniewinniony dopiero po 18 latach. I choć doczekał się odszkodowania, młodość spędzona za kratkami wydaje się nie mieć swojej ceny.

Po opuszczeniu więzienia, 46-letni dziś mężczyzna próbował ułożyć swoje życie na nowo. Ostatecznie rozstał się jednak ze swoją partnerką Anną Walter, która wystąpiła o przyznanie alimentów na rzecz syna pary. To właśnie podczas rozprawy po raz pierwszy pojawiły się druzgocące wieści na temat zdrowia Komendy.

Tomasz Komenda (1).png
Tomasz Komenda wyjawił informacje o swoim stanie zdrowia, fot. KAPiF
Tomasz Komenda nie żyje! Miał zaledwie 46 lat Tomasz Komenda dostał miliony i zrujnował życie partnerce. O koszmarze, jaki jej zgotował, opowiedziała w mediach

Ostatni wywiad z Tomaszem Komendą

Tomasz Komenda miał zeznać przed sądem, że zmaga się z nowotworem, a co więcej, doszło już do przerzutów. Według słów jego partnerki, miał również stwierdzić, że nie ma szans na przeżycie.

Za sprawą nowej książki dotyczącej sprawy mężczyzny, “Dziewczyna w czarnej sukience. Historia zbrodni miłoszyckiej” autorstwa Ewy Wilczyńskiej, dowiadujemy się, w jakim stanie jeszcze kilka tygodni temu był 46-latek.

Tomasz Komenda (2).png
Tomasz Komenda zmaga się z nowotworem, fot. Jan BIELECKI/East News

Przyczyna śmierci Tomasza Komendy

Tomasz Komenda oficjalnie potwierdził przykre informacje, które pojawiły się w mediach. Mężczyzna zmagał się z nowotworem.

Leczę się, jestem na chemii, włosy już mi odrosły. Żyję z tym, że był rak, teraz nie ma, ale nie wiadomo, czy znowu nie wróci. Do operacji się nie nadawał. Ciężko mam. Ciekawe, kiedy zrzucę w końcu ten krzyż, już należałoby mi się trochę spokoju wyznał w rozmowie z Ewą Wilczyńską.

Podjął odpowiednie leczenie, jednak niewiele dało. Tomasz Komenda zmarł 21 lutego 2024 roku. Miał 46 lat.

Tomasz Komenda (3).png
Tomasz Komenda, fot. MARCIN SMULCZYNSKI/East News
Tomasz Komenda (5).png
Tomasz Komenda, fot. KAPiF
Tomasz Komenda (4).png
Tomasz Komenda, fot. Jan BIELECKI/East News

Źródło: Wilczyńska E., Dziewczyna w czarnej sukience. Historia zbrodni miłoszyckiej, Agora 2023.