Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk / Instagram

Wzruszający wpis Agnieszki Włodarczyk. "Jestem dumna, że to ojciec mojego dziecka"

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Agnieszka Włodarczyk opublikowała na swoim Instagramie poruszający wpis. Prosi fanów o trzymanie kciuków za jej odnoszącego sukcesy sportowe partnera. Roberta Karasia już czekał wczoraj spory wysiłek.

  • Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są w związku od 2020

  • Para lada dzień spodziewa się dziecka

  • Dziennikarka opublikowała wzruszający wpis, w którym wspiera partnera

W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z wieloma ciążami w polskim showbiznesie - między innymi niebawem dziecka spodziewa się Agnieszka Włodarczyk. Z tego względu nie mogła pojechać ze swoim partnerem na ważne zawody, by go wspierać. Zamiast tego wrzuciła post na Instagrama, w którym zachęca internautów do wspierania Roberta Karasia.

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się dziecka

Agnieszka Włodarczyk to jedna z postaci w polskim show-biznesie, która rozwija swoją karierę bardzo wszechstronnie. Od jej aktorskiego debiutu w 1997 miała doświadczenie w produkcjach filmowych, telewizyjnych, wydała także własną płytę. Angażuje się także w akcje społeczne i charytatywne.

Od ponad roku jest w szczęśliwym związku z Robertem Karasiem. Para poznała się w 2020 i szybko między nimi zaiskrzyło. Niedawno głośno było o domniemanym ślubie, po tym jak para została przyłapana w urzędzie stanu cywilnego, jednak chodziło o inny dokument (więcej tutaj). Para bowiem lada dzień spodziewa się dziecka.

Robert Karaś jest odnoszącym sukcesy sportowcem. Od lat próbuje swoich sił w triathlonie, ma na swoim koncie ukończonego Potrójnego i Podwójnego Ironmana. Teraz znów przystępował do kolejnych zawodów, na których niestety ze względu na ciążę, nie mogła mu towarzyszyć ukochana.

Włodarczyk opublikowała poruszający wpis na swoim profilu na Instagramie. Pod zdjęciem swojego partnera podzieliła się swoimi przemyśleniami oraz zachwycała się nad sukcesami Roberta Karasia.

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska stanęła w obronie ojca w "Dzień dobry TVN"

CZYTAJ DALEJ

Wzruszający wpis Agnieszki Włodarczyk

-
Jest taki człowiek dla którego nie istnieje słowo strach, ktoś kto nie boi się podejmowania wyzwań nieosiągalnych dla przeciętnego człowieka. (...) Jestem dumna,że to ojciec mojego dziecka❤️ - podzieliła się.

W dalszej części wpisu aktorka zwróciła się do internautów z apelem o wsparcie mentalne dla swojego partnera. Poinformowała, że Karasia czeka 19 kilometrów pływania, 900 kilometrów na rowerze i 211 kilometrów biegu - nie lada wysiłek! Zauważyła jednak, że sportowcowi na pewno będzie miło po wyścigu, gdy przeczyta komentarze.

W następnym artykule więcej na temat tego, jak przebiegł wyścig Roberta Karasia.

Życzymy powodzenia!Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >