Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Zofia Zborowska zdradza, jak godzi macierzyństwo i udany związek. "Jeśli da radę, to nocujemy w hotelu"
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.10.2022 13:24

Zofia Zborowska zdradza, jak godzi macierzyństwo i udany związek. "Jeśli da radę, to nocujemy w hotelu"

Zofia Zborowska
Świat Gwiazd

Niedawno popularny siatkarz, Andrzej Wrona zaskoczył wszystkich, pozując w przebraniu Jezusa Chrystusa. Szybko okazało się, że ten osobliwy strój związany jest z rolą w filmie. Towarzysząca mężowi podczas premiery Zofia Zborowska ujawniła kilka faktów zza kulis rodzinnego życia. Zdradziła, w jaki sposób godzi macierzyństwo i szczęśliwy związek.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona od trzech lat tworzą zgrane małżeństwo, a jakiś czas temu na świat przyszła ich córka, Nadzieja. Podczas uroczystej premiery najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza zapytaliśmy gwiazdę, co sądzi o nowym wyzwaniu zawodowym męża i w jaki sposób oboje dbają o związek. Córka legendarnego aktora ujawniła zaskakujące szczegóły.

Zofia Zborowska zostawia córkę pod opieką niani. Aktorka ma swój sposób na podsycanie płomienia w związku

Media nie kryły zdumienia, kiedy okazało się, że Andrzej Wrona idzie w ślady sławnej żony, próbując swoich sił w aktorstwie. Zofia Zborowska przyznała, że kiedy dowiedziała się, że jej ukochany otrzymał propozycję zagrania Jezusa Chrystusa w komedii "Bejbis", nie kryła rozbawienia. Jednak podczas premiery wiernie towarzyszyła mu na czerwonym dywanie.

Nie miała jednak zbyt wiele do powiedzenia, jeśli chodzi o sam seans. Mąż nie dzielił się z nią żadnymi szczegółami, a ona sama nie zamierzała go wypytywać. Idąc do kina, nie miała pojęcia, czego się spodziewać — mogła jedynie wspierać go swoim doświadczeniem.

Czy to ostatnia taka szansa dla uznanego siatkarza? Tego nie wiemy. Pewne jest natomiast, że nie będziemy mieli okazji zobaczyć tej pary na jednym ekranie. Córka Zborowskiego zaskoczyła nagłym oświadczeniem, zdradzając "powód", dla którego wyszła za sportowca.

– Nie po to nie wychodziłam za aktora, żeby potem mieć takie sytuacje – stwierdziła ze śmiechem.

Małżeństwo bardzo dba o swoją prywatność i o to, by przypadkiem nie uchylić zbyt rozległego rąbka tajemnicy. Gwiazda nie kryła jednak, że gdy w drugiej połowie 2021 roku na świat przyszła mała Nadziejka, ich życie wywróciło się do góry nogami. Po dwóch latach cieszenia się wolnością para musiała nagle przyswoić grom zmian i nowych obowiązków.

W jaki sposób udało się im więc przetrwać tę burzę? Jak to jest, że na ich Instagramie wciąż panuje atmosfera wzajemnego wsparcia i gorącej miłości? Zofia Zborowska przyznała, że czasu na randkowanie mają o wiele mniej, jednak wciąż starają się wysupływać czas tylko dla siebie. Kiedy tylko mogą, rodzice korzystają z pomocy niani, lub dziadków, którzy aż garną się do spędzania czasu z wnuczką.

– Staramy się też pielęgnować ten fragment naszego życia [...] Chodzimy sobie na kolacje, a jak da radę, to po kolacji już nie wracamy do domu, tylko nocujemy w hotelu i wracamy po śniadaniu następnego dnia – zdradziła.

Zofia Zborowska (1)
fot. Świat Gwiazd
Zofia Zborowska (2)
fot. Świat Gwiazd
Zofia Zborowska (3)
fot. Świat Gwiazd

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

3. Ewa Wachowicz świętuje 52. urodziny. W jej życiu zawsze dużo się działo, nie brakowało trudnych chwil i wielkich wyzwań

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.