Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agata Rubik pozwoliła 11-letniej córce zrobić paznokcie. Teraz się tłumaczy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.05.2024 17:20

Agata Rubik pozwoliła 11-letniej córce zrobić paznokcie. Teraz się tłumaczy

Agata Rubik
Fot. Instagram

Agata Rubik i jej rodzina od niecałego roku mieszkają w USA. Ich życie bardzo się zmieniło. Teraz żona Piotra Rubika znalazła się pod obstrzałem krytyki. Wszystko przez decyzję, którą podjęła w związku z młodszą córką.

Co Agata Rubik i jej rodzina robią w USA?

Agata Rubik poślubiła Piotra Rubika w 2008 roku. Choć media nie wróżyły im długiej przyszłości, para jest razem do dzisiaj i wydaje się nierozłączna. Razem doczekali się dwóch córek. Helena przyszła na świat w 2009, a Alicja urodziła się w 2013. Latem zeszłego roku para podjęła decyzję o wyprowadzce do USA. Osiedli w Miami, a w lutym 2024 udało im się spełnić marzenie i kupić mieszkanie, które wcześniej wynajmowali.

Piotr i Agata Rubikowie planują rozkręcić w Stanach Zjednoczonych biznes, który już odniósł sukces w Polsce. Chodzi o muzyczne przedszkola. Żona Rubika spełnia się jednak także jako influencerka. Na Instagramie ma aż 225 tysięcy obserwatorów. Zdaje tam relację z realiów życia w USA i opowiada o ich codzienności. To właśnie tam ujawniła, że choć starsza córka Helena od razu zaaklimatyzowała się w nowym miejscu, to młodsza Alicja miała z tym spore problemy. Co jeszcze wiadomo o życiu dziewczynek? Szczegóły poniżej.

Starsza córka Rubików skończyła 15 lat. Helena zachwyca urodą. To istna kopia Agaty Tak 15-letnia córka Rubików imprezuje w Stanach! Rodzice o wszystkim wiedzą?

Jak córki Agaty Rubik radzą sobie w Miami?

Córki Piotra Rubika i Agaty obchodziły niedawno urodziny. Helena 20 maja świętowała piętnaste, a Alicja ledwie 3 dni temu, 25 maja, skończyła 11 lat.

Moje Kochane Słoneczko, Piękna i Dobra Duszo, bądź szczęśliwa i spełniaj swoje marzenia – napisała tego dnia Agata na Instagramie, składając życzenia młodszej córce.

Ostatnio żona Piotra podzieliła się też spostrzeżeniem, związanym z organizacją urodzin dla dzieci w Polsce i w Miami. Zauważyła, że w naszym kraju, w środowisku jej córek, normą były tematyczne urodziny “za setki tysięcy złotych”, z prestiżowymi i wymyślnymi rozrywkami.

Tutaj, mimo że na wyspie mieszka bardzo dużo zamożnych ludzi, dzieciaki spotykają się najchętniej na plaży, w parku albo w domu i po prostu gadają sobie przy czipsach i sprite. Prezenty maksymalnie do 50 dolarów. Starsze dziewczynki lubią zrobić sobie razem pizzę od zera albo ciasteczka. Dobrze mi się żyje w miejscu, gdzie są inne priorytety. Gdzie zarówno rodzina jak i pieniądze mają większą wartość. Gdzie dla wielu najważniejsza jest prawdziwa relacja – ogłosiła Agata.

Tym większe emocje i zdziwienie wywołała jej decyzja, którą właśnie ogłosiła na Instagramie. Gdzie zabrała swoją 11-letnią córkę?

Agata Rubik krytykowana za decyzję ws. córki Alicji

Agata opublikowała wczoraj na Instastories zdjęcie 11-letniej Alicji w salonie piękności. Dziewczynka miała wykonywany profesjonalny manicure.

Dzisiaj w szkole wolne (Memorial Day), w środę graduation [koniec roku szkolnego – przyp. red.], w czwartek szkolny taniec, więc robimy paznokcie – napisała Rubik.

Wyszło na jaw, że publikacja wywołała ogromne poruszenie wśród fanów. Wielu z nich mocno skrytykowało decyzję Agaty, by zabierać ledwie 11-letnie dziecko do manicurzystki. Rubik natychmiast opublikowała wyjaśnienie.

Sporo pytań o to, czy uważam, że to spoko, że Ala, 11-letnia dziewczynka, robi sobie paznokcie w salonie piękności, utwardzane na lampę. Nie wiem, czy to spoko, mi się to nie podoba, natomiast było to jedno z urodzinowych marzeń Ali w związku ze zbliżającym się zakończeniem szkoły i ze szkolnym tańcem. Wszystkie koleżanki się zmówiły, że sobie zrobią paznokcie. Wydaje mi się, że od jednego razu nic jej nie będzie – wyjaśniła Agata.

Biorąc pod uwagę, że Alicja miała wcześniej problem z aklimatyzacją w szkole, zapewnienie jej tej samej rozrywki, którą będą miały jej koleżanki, wydaje się całkiem rozsądne. A jak wy uważacie?

Agata Rubik, córka Alicja, afera, manicure w salonie
Córka Agaty Rubik w salonie piękności, fot. instagram.com/agata_rubik
Agata Rubik, córka Alicja, afera, manicure w salonie
Agata Rubik z córkami i mężem, fot. instagram.com/agata_rubik