Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ania Lewandowska z córkami w Berlinie. Pokazała, jak kibicują reprezentacji
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.06.2024 18:16

Ania Lewandowska z córkami w Berlinie. Pokazała, jak kibicują reprezentacji

Anna Lewandowska
fot. KAPiF/Instagram

Ania Lewandowska z córkami ostatnio podbija sieć. Żona kapitana naszej reprezentacji pokazała, jak całą trójką kibicują Biało-Czerwonym. 

Biało-Czerwoni na Euro 2024

Niedawno Polska reprezentacja w piłce nożnej zmieniła trenera na Michała Probierza, pod którego kierownictwem awansowała na Euro 2024. Turniej ten odbędzie się w Niemczech, którzy są gospodarzami po raz trzeci w historii piłki nożnej. Przed rozpoczęciem imprezy Polska rozegrała dwa mecze towarzyskie, wygrywając z Ukrainą i Turcją. 

Kapitanem drużyny jest Robert Lewandowski, napastnik FC Barcelony. Polska drużyna nie ma łatwej drogi do wyjścia z grupy, musząc zmierzyć się z trzema silnymi zespołami: Holandią (przegraną 2:1), Austrią oraz Francją (spotkanie odbędzie się 25 czerwca). Niestety, tuż przed rozpoczęciem turnieju Robert Lewandowski doznał kontuzji w meczu z Turcją, która okazała się być poważniejsza, niż początkowo sądzono.     

U Roberta Lewandowskiego doszło do naderwania mięśnia dwugłowego uda, które wykluczy go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Robimy wszystko, by Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu, przeciwko Austrii - przekazał Jacek Jaroszewski.

Robert może jednak liczyć na ogromne wsparcie, nie tylko ze strony fanów, ale również rodziny.

Już nawet w Bośni huczy o tym, co zrobiła Lewandowska. "Świat zgłupiał" Fani nie poznali Lewandowskiej na nowym zdjęciu. "To nie idzie w dobrym kierunku"

Córki Lewandowskich wspierają sławnego tatę

Wygląda na to, że córki Lewandowskich coraz bardziej angażują się w dopingowanie swojego taty. Na początku czerwca podczas meczu towarzyskiego Polska-Turcja dziewczynki eskortowały tatę na boisko. W tym samym meczu pojawił się także pięcioletni syn Wojciecha Szczęsnego, Liam. 

Klara i Laura Lewandowskie, z uwagi na sławnego taty i mamę, od dawna są obiektem zainteresowania mediów. Zarówno Robert, jak i Ania, ostrożnie dzielą się zdjęciami dzieci w mediach społecznościowych, zazwyczaj z zasłoniętymi twarzami lub pozującymi bokiem. Niedawno Ania opublikowała wyjątkowe zdjęcie, na którym córki zajadały bułki i kabanosy, chociaż szybko zostało ono usunięte z sieci.

Teraz Lewandowska znowu pokazała zdjęcie z córkami przed meczem, tym razem z Austrią. 

Ania Lewandowska z córkami wspiera Polaków na Euro

Anna Lewandowska, wspierając swojego męża Roberta Lewandowskiego, kapitana polskiej drużyny narodowej, dzieli się swoimi przygodami z podróży po Niemczech podczas Euro 2024. Mimo zajęć związanych z otwarciem pierwszego biznesu w Hiszpanii, nie mogła zabraknąć w Berlinie, gdzie Polacy zmierzą się z Austrią. 

Jej córki, Klara i Laura, prawdopodobnie będą jednymi z najmłodszych kibiców na stadionie, towarzysząc dumnej mamie podczas zdjęć przy polskich flagach, które Ania udostępniła na swoim profilu na Instagramie.

Ania Lewandowska z córkami w Berlinie, fot. Instagram
Ania Lewandowska z córkami w Berlinie, fot. Instagram
Ania Lewandowska z córkami, fot. Instagram
Ania Lewandowska z córkami, fot. Instagram