Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Był najlepszym tatą i najlepszym ojcem". Odszedł Cody Longo, aktor "Dni naszego życia" i "CSI"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 13.02.2023 07:48

"Był najlepszym tatą i najlepszym ojcem". Odszedł Cody Longo, aktor "Dni naszego życia" i "CSI"

Cody Longo
fot. facebook.com/IAMCLROSE

Cody Longo nie żyje. Małżonka artysty poinformowała służby z powodu braku kontaktu z ukochanym. W domu odnaleziono ciało aktora. Niestety nie dało się go uratować. Najbliżsi i fani nie mogą pogodzić się ze stratą 34-latka.

TMZ jako pierwszy przekazał druzgocące informacje, dotyczące śmierci artysty. Przykre wieści potwierdziła jego żona, która wraz z Codym doczekała się trójki dzieci.

Cody Longo nie żyje

Jak dowiadujemy się z TMZ, Stephanie Nicole Clark, żona Cody'ego, przez dłuższy czas nie mogła skontaktować się ze swoim ukochanym. Zaniepokojona kobieta poprosiła o pomoc służby, które weszły siłą do mieszkania i znalazły w sypialni ciało jej męża. Mężczyzny nie dało się uratować.

Członek rodziny powiedział TMZ, że ciało Cody'ego zostało znalezione w środę w łóżku w rezydencji w Austin w Teksasie. Powiedziano nam, że żona Longo, Stephanie, była w pracy w lokalnym studiu tańca i poczuła niepokój, gdy nie mogła się z nim skontaktować, więc poprosiła policję, aby poszła i sprawdziła, co z nim — przekazało TMZ.

Na ten moment przyczyny śmierci 34-letniego artysty nie są znane. Wiadomo natomiast, że mężczyzna od lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. W ostatnim czasie poddał się terapii, jednak w kuluarach spekulowano o jego powrocie do picia. Na swoim koncie miał również wiele wybryków. W 2020 roku odpowiedział za napaść dziecka, a także trafił do aresztu za stosowanie przemocy domowej.

Cody był całym naszym światem. Dzieci i ja jesteśmy zdruzgotani. Był najlepszym tatą i najlepszym ojcem. Zawsze i na zawsze będziemy za Tobą tęsknić i Cię kochać — przekazała zdruzgotana żona Cody'ego.

Cody Longo: kariera

Cody Longo urodził się 4 marca 1988 roku. Wychował się w artystycznej rodzinie i od dziecka marzył o karierze aktorskiej. Jako młody chłopak występował w teatrze, a ponadto uczył się gry na pianinie. Następnie rozpoczął studia aktorskie i psychologiczne, by następnie wyjechać do Los Angeles i rozwinąć swoje skrzydła.

Aktor wystąpił w takich produkcjach jak "Ball Don't Lie", "Fame", "Dni naszego życia" czy "W sercu Hollywood". Pojawił się także w wielu programach telewizyjnych, dzięki którym zdobył dodatkową popularność i sympatię widzów.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Krupińska oceniła prawdę Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Zauważa jeden błąd

  2. Remigiusz Mróz i Joanna Opozda mają się ku sobie? Pisarz wymownie zareagował na plotki

  3. Ania Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie. "To jest tak duża presja"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: TMZ