Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Górniak świętuje urodziny "byłego męża". Zdradziła, że teraz jest gejem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.06.2024 21:38

Edyta Górniak świętuje urodziny "byłego męża". Zdradziła, że teraz jest gejem

Edyta Górniak
fot. Instagram

Edyta Górniak odwiedziła dziś nie tylko studio “DDTVN”. Znalazła też czas na świętowanie urodzin z “byłym mężem”. Nagle ogłosiła zadziwiające wieści o jego orientacji. Co tam się wydarzyło? Mamy nagranie.

Edyta Górniak: związki, rozstania, partnerzy

Edyta Górniak ma na koncie wiele głośnych związków. Oczywiście najważniejszy z nich to małżeństwo z Dariuszem Krupą, który jest ojcem jej syna Allana. Para pobrała się w 2005, ale już w 2009 ogłosili separację. Rok później byli już po rozwodzie. W mediach nie brakowało doniesień o innych relacjach piosenkarki. Prasa donosiła, co łączyło ją z Robertem Janowskim, Dariuszem Kordkiem, Jeffreyem Kievitem, Piotrem Gembarowskim, a nawet Piotrem Kraśką.

Inne “medialne” związki Górniak to ten z producentem muzycznym Christopherem Neilem, prezesem Radia Zet Robertem Kozyrą, prawnikiem Piotrem Schrammem oraz muzykami Adamem Sztabą i Paulem Wilsonem. Ostatnie relacje, o których wiadomo, to ta amerykańskim aktorem Williamem McKinneyem i kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim. 

Od pewnego czasu Edyta bardzo pilnuje swojej prywatności i trudno znaleźć informacje o jej życiu uczuciowym. Wspominała zresztą w wywiadach, że nie szuka miłości, bo zawiodła się na mężczyznach. Teraz nagle pokazała osobę, która w minionych latach była dla niej bardzo ważna

Tylko u nas: Edyta Górniak przefarbowała się na blond Jacek po 30 latach zdradza kulisy Eurowizji. Tak potraktowali Edytę Górniak

Edyta Górniak pokazała "byłego męża"

Na Instagramie Górniak pojawiło się dziś nagranie, oryginalnie udostępnione przez jej znajomego. Edyta pozuje na nim z mężczyzną. Wyraźnie czują się doskonale w swoim towarzystwie, żartują i promienieją, uśmiechnięci od ucha do ucha.

  • To mój ex-ex-ex mąż sprzed 2100 lat. A teraz jest gejem. Kiedyś nie był! – ogłosiła Górniak, przedstawiając swojego towarzysza, co wywołało salwę śmiechu.
  • To przez ciebie! – wypalił rozbawiony znajomy Edyty.
  • No wiesz… – piosenkarka na żarty zaczęła udawać obrażoną.

Jak łatwo się domyślić, towarzyszący Górniak mężczyzna to nie jej mąż, lecz bliski przyjaciel i współpracownik. Bartosz Osowczyk jest jednym z najbardziej znanych i od lat rozchwytywanych makijażystów w kraju. Z jego usług korzysta cała plejada gwiazd: Natasza Urbańska, Wiki Gabor, Doda, Maja Hyży, Izabela Janachowska, Ewa Chodakowska, Sandra Kubicka, Patricia Kazadi czy Agnieszka Kaczorowska.

Górniak wyraźnie promienieje. Dziś wszystkie media rozpisują się o pojawieniu się Edyty w studiu “Dzień dobry TVN”. Naszej redakcji udało się dotrzeć do wyjątkowych szczegółów tej wizyty, przeczytacie o niej poniżej.

Edyta Górniak w studiu "Dzień dobry TVN"

Edyta Górniak 8 czerwca pojawiła się jako specjalna gościni “Dzień dobry TVN”. Jej wizyta w śniadaniówce była wyjątkowa: widzowie najpierw obejrzeli poruszający reportaż, poświęcony jej karierze i rocznicy słynnego występu w Konkursie Eurowizji 1994. Przed siedzibą TVN tłoczyli się fani, a wokalistka z radością pozowała do zdjęć w nowej blond fryzurze, ubrana w białą sukienkę w motylki oraz widowiskowe zielone szpilki.

Światu Gwiazd udało się dowiedzieć, że w “DDTVN” poświęcono Edycie rekordowy czas antenowy, bo ponad 20 minut.

Edyta Górniak dostała u nas rekordowy czas antenowy, bo prawie 23 minuty na wizji. To się nie zdarza, nawet gdy odwiedzają nas największe gwiazdy. Ale to przecież sama Edyta Górniak! – powiedziała nam osoba z produkcji TVN.

Nasz rozmówca przyznał, że postawa twórców śniadaniówki bardzo poruszyła gwiazdę. Co jeszcze działo się w studiu?

Edyta była wzruszona tym, jak powitał i zadbał o nią TVN. Ustalenia związane z jej wizytą trwały kilka tygodni. Przygotowano reportaż, przy którym już przed rozmową uroniła łezkę. W związku z tym, by się odwdzięczyć, Edyta pokazała swój nowy teledysk premierowo na antenie "Dzień dobry TVN", a dopiero po zakończeniu rozmowy pojawił się na jej YouTube. Również chciała dać stacji coś szczególnego – słyszymy.

A jak wam podoba się Edyta w nowej, promiennej odsłonie?

@nvq2023 Edyta Gorniak pokazala bylego meza: „teraz jest gejem” #edytagorniak ♬ dźwięk oryginalny - nvq2023
Edyta Górniak, Bartosz Osowczyk, wspólne nagranie, urodziny
Edyta Górniak i Bartosz Osowczyk, fot. instagram.com/edytagorniak
Edyta Górniak, Bartosz Osowczyk, wspólne nagranie, urodziny
Edyta Górniak przed studiem “DDTVN”, fot. KAPiF
Edyta Górniak, Bartosz Osowczyk, wspólne nagranie, urodziny
Edyta Górniak przed studiem “DDTVN”, fot. KAPiF