Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lekarze walczyli do samego końca. Niestety, Andy Williams nie żyje
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 12.07.2021 02:00

Lekarze walczyli do samego końca. Niestety, Andy Williams nie żyje

nie-żyje
Fot. milesunderwood / youtube

Dotarła do nas przykra wiadomość o śmierci utalentowanego muzyka. Nie żyje Andy Williams, członek zespołu Casting Crowns. Rodzina potwierdziła smutne wieści. Doszło do wypadku. 

Nie żyje perkusista zespołu Casting Crowns. Artysta zajmujący się chrześcijańskim rockiem. "Dziś rano, około 1:00 rano, Andy Williams dołączył do Jezusa" - poinformował lider zespołu Casting Crowns.

Nie żyje Andy Williams

Media z całego świata obiegła wiadomość o śmierci niezwykłego muzyka. Andy Williams zmarł w wyniku doznanych obrażeń, które powstały na skutek wypadku. Perkusista miał wypadek motocyklowy, po czym został przewieziony do szpitala. 

Lekarze kilka dni walczyli o jego życie, niestety mężczyzna zmarł. W chwili śmierci miał 49 lat

Członkowie grupy za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali o okolicznościach śmierci artysty: 

- Modliliście się z nami, aby Andy został uzdrowiony. Modliliście się z nami, aby Andy się obudził. Modliliście się z nami, aby Bóg dokonał cudy. Chociaż opłakujemy Andy'ego, którego nie ma z nami i nie doświadczyliśmy cudu, o który prosiliśmy tu na ziemi, wszystkie nasze modlitwy zostały wysłuchane. Andy jest już zdrowy, nie śpi i wierzymy, że jest dziś bardziej żywy niż kiedykolwiek - czytamy w komunikacie. 

Pierwsza informacja o wypadku pojawiła się 27 czerwca. Wówczas Andy Williams walczył jeszcze o życie. Fani zespołu modlili się o jego powrót do zdrowia, niestety nie udało się go uratować. 

Zbiórka dla dzieci muzyka

W sieci założono zbiórkę dla osieroconych dzieci muzyka. Środki są gromadzone za pośrednictwem portalu GoFundME. Organizatorzy planują zebrać w sumie 250 tysięcy dolarów, które trafią do najbliższych zmarłego.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: onet.pl, radiozet.pl

Tagi: