Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ostrowska-Królikowska i Opozda wpadły na siebie w tłumie. Paparazzi mieli co fotografować
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.06.2024 13:22

Ostrowska-Królikowska i Opozda wpadły na siebie w tłumie. Paparazzi mieli co fotografować

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Joanna Opozda
Fot. AKPA

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Opozda od dawna mają trudne relacje. Teraz niespodziewanie spotkały się w gęstym tłumie. Co wydarzyło się później? Mamy zdjęcia.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Opozda: obecne relacje

Joanna Opozda w 2021 roku wzięła ślub z Antonim Królikowskim. Kilka tygodni później okazało się, że aktorka spodziewa się dziecka. Szczęście pary nie trwało jednak długo. Jeszcze zanim na świat przyszedł ich syn, rozstali się. Aktor od razu przeprowadził się do swojej nowej miłości.

Para toczyła ze sobą medialny spór, między innymi o syna. Wiadomo, że nie mają jeszcze rozwodu, a ich relacje są bardzo napięte. Joanna nie ukrywa, że nie utrzymuje też kontaktu z rodziną Królikowskich, w tym babcią swojego syna. 

Ostrowska-Królikowska o nieślubnym synu Pawła. Tak go potraktowała Koszmar Joanny Opozdy: "Byłam przerażona". Mężczyzna nie odpuszczał

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Opozda pod Sejmem

Dziś w Sejmie obradowano nad nowelizacją ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dla środowiska artystycznego jest to niezwykle ważne: zmiany umożliwiłyby im czerpanie zysków z tantiem od platform streamingowych, jak Netflix czy HBO. Środowisko filmowe walczy o to od wielu miesięcy. Zarówno w obradach, jak i później w pikiecie pod Sejmem, brało udział wielu twórców filmowych. 

W tłumie pojawili się między innymi Eryk Kulm, Agnieszka Smoczyńska, Magdalena Boczarska, Jan P. Matuszyński, Małgorzata Szumowska, Maria Dębska… oraz właśnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Opozda. Choć panie zdecydowanie łączył wspólny cel, to wyraźnie nie czuły się komfortowo, z tym że niespodziewanie znalazły się tak blisko siebie. Na zdjęciach widać, że unikały swojego wzroku i nie zbliżały się do siebie. Obecni na miejscu dziennikarze donosili też, że nie zamieniły ze sobą ani słowa.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Opozda pod Sejmem: zdjęcia

Pod Sejmem zebrało się mnóstwo polskich gwiazd, które wspólnie pikietowały ws. tantiem. Wśród nich między innymi: Magda Boczarska, Maria Dębska, Olga Bołądź, Maja Ostaszewska, Mara Sadowska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Dominika Ostałowska, czy Rafał Zawierucha. 

Największe zainteresowanie wzbudziło jednak pojawienie się skonfliktowanych ze sobą: teściowej i synowej. Zdjęcia poniżej. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. AKPA
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. AKPA
Joanna Opozda, fot. AKPA
Joanna Opozda, fot. AKPA