Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Polityka

Polityka

Iwona Guzowska
15.05.2024 18:13 Tak dziś wygląda 50-letnia Iwona Guzowska

Iwona Guzowska swego czasu była rozpoznawalna w świecie sportu, show-biznesu, a nawet polityki. Jej kariera obfitowała w wiele głośnych skandali. Dziś jednak niewiele kto wie, czym zajęła się była gwiazda boksu. Rzeczywistość 50-latki wygląda obecnie zupełnie inaczej.

Agnieszka Woźniak-Starak
24.04.2024 18:33 "Nie chcemy być barbarzyńcami". Agnieszka Woźniak-Starak ostro komentuje okrutne nagranie

Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka, która angażuje się w aktualne sprawy społeczne. Właśnie odniosła się do zmian w polityce i postawach Polaków. Chodzi o nową, kontrowersyjną ustawę. Wszystko dotyczy branży futrzarskiej. 

Wybory samorządowe 2024
07.04.2024 17:08 Gwiazdy ruszyły na wybory: Wojewódzki z ukochaną, Olejnik w zaskakującej stylizacji, Tusk z córką

Niedziela upływa pod znakiem wyborów samorządowych 2024. Jak spędzają ją gwiazdy? Widać spore wzmożenie wpisów w mediach społecznościowych, mamy zdjęcia.

Szymon Hołownia
20.03.2024 18:22 Dantejskie sceny u Szymona Hołowni! Niebywałe, co donoszą o wydarzeniach w jego domu

Szymon Hołownia padł ofiarą prześladowania? Policja informuje o popełnieniu aż trzech wykroczeń. Nie do pomyślenia, co właśnie wydarzyło się w jego domu, mamy zdjęcia.

Tobiasz Bocheński
20.03.2024 16:12 Koalicja ma Trzaskowskiego a PiS? To ten przystojniak zawalczy o prezydenturę. Ma u boku nie lada wsparcie!

Tobiasz Bocheński trafił na pierwsze strony gazet już w 2020 roku. Kim jest kandydat PiS na prezydenta Warszawy? Co wiadomo o jego rodzinie i żonie? Teraz znowu zrobiło się o nim głośno.

Justyna Majkowska, Ich Troje
06.03.2024 18:14 Była wokalistka Ich Troje startuje w wyborach. "Mam parę rzeczy, które chciałabym przepchnąć"

Zespół Ich Troje miał już wiele wyróżniających się, charakternych wokalistek. Jednak do tej pory żadna jeszcze nie „poszła w politykę”. Teraz się to zmieni. Najbardziej kultowa gwiazda zespołu kandyduje w nadchodzących wyborach. Z jakiej listy i jakimi postulatami?

Aleksiej Nawalny nie żyje
16.02.2024 19:18 Zrozpaczona córka Nawalnego o ostatnich chwilach ojca. Żył w zbrodniczych warunkach. Wszystko opisała

Nie żyje Aleksiej Nawalny, lider rosyjskiej opozycji. Zmarł zupełnie niespodziewanie w kolonii karnej. Córka polityka niedawno opisywała straszliwe warunki, w jakich był przetrzymywany. Jak skomentowała jego sytuację?

Sejm
26.01.2024 20:38 Przetestował jedzenie z sejmowej stołówki. Posłowie płacą za nie grosze, ale... "Typowy śmietniczek"

Jak jedzą posłowie w Sejmie? Kultowy youtuber przetestował jedzenie z sejmowej stołówki. Ceny przystępne, ale jakość… Zjedlibyście zupę, która „smakuje jak niedobry, rozwodniony ser do pizzy”? Znamy zdjęcia i szczegóły testu.

Przemysław Czarnek / Dzban Roku
24.01.2024 19:56 Przemysław Czarnek ponownie "Dzbanem Roku"! Skomentował: "Pieszczota i nobilitacja, bardzo dziękuję"

Przemysław Czarnek właśnie po raz kolejny został wyróżniony tytułem „Dzbana Roku” za 2023. Głośną nagrodę przyznały mu setki tysięcy Polaków, jak na to zareagował?

Żona Kamińskiego, Barbara Kamińska
20.01.2024 22:06 Żona Kamińskiego wzięła zwolnienie lekarskie, ale zamiast w domu przyłapali ją w… Odważnie! Już się gęsto tłumaczy.

Żona Mariusza Kamińskiego, Barbara Kamińska, od dłuższego czasu przebywa na zwolnieniu lekarskim. Tymczasem przyłapano ją już w wielu zadziwiających miejscach. Naprawdę w ten sposób wraca do zdrowia?

Mariusz Kamiński - stan zdrowia
18.01.2024 16:41 Żona Mariusza Kamińskiego drży o życie męża. "Nie wiem, czy są w stanie mu pomóc". W więzieniu rozgrywa się dramat

Sprawa skazanych polityków PiS już od prawie miesiąca rozgrzewa do czerwoności debatę publiczną w naszym kraju. W najnowszym odcinku medialnego serialu pt. “Kamiński i Wąsik” głos ponownie zabrała żona jednego z osadzonych. Kobieta mówi o zagrożeniu zdrowia i życia męża. Co się dzieje?

Roma Wąsik pod zakładem karnym
18.01.2024 10:12 Zmarznięta Roma Wąsik protestuje i udziela wywiadów pod zakładem karnym. "Mój mąż wkrótce wyjdzie"

Od kilku dni Polacy żyją sprawą byłych szefów CBA, którzy za sprawą prawomocnych wyroków trafili do więzienia. Ich żony za wszelką cenę próbują uwolnić ich z aresztu. Roma Wąsik pojawiła się pod więzieniem. Oto co usłyszała na temat męża. 

Kim jest siostra Andrzej Dudy?
18.12.2023 09:44 Kim jest siostra Andrzeja Dudy? Anna ma czworo dzieci i figurę modelki

Rodzina Andrzeja Dudy unika medialnego rozgłosu. Mało kto wie, że prezydent posiada piękną siostrę. Kobieta opublikowała kilka zdjęć w mediach społecznościowych, a internauci stwierdzili, że wygląda jak modelka. Ile naprawdę o niej wiadomo?

PiS / Królowe życia
17.12.2023 17:17 Żona ministra PiS-u twierdzi, że została ZAATAKOWANA przez gwiazdę "Królowych życia". "Napluła, rozbiła telefon"

Co wspólnego mają PiS i program „Królowe życia”? Okazuje się, że dużo, jeżeli w jednym pomieszczeniu spotkają się żona ministra tej partii i gwiazda programu TTV. Według słów jednej z nich doszło między innymi do ostrej przepychanki, na dodatek na bardzo kontrowersyjnym wydarzeniu.

PiS
16.12.2023 18:14 Polityk zrobił coming out. Mówi, jak potraktował go Morawiecki. "Nie jestem jedynym gejem w PiS"

PiS nie słynie z przychylności osobom ze społeczności LGBTQ+. Wielu polityków tej partii ma na koncie otwarcie homofobiczne wypowiedzi. A jednak ich wieloletni rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych jest ujawnionym gejem. Co teraz mówi o reakcji polityków tej partii na jego orientację?