Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Paulina Smaszcz o życiowych zmianach i życzeniach dla byłego męża. "Rozmawiamy przez prawników"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.01.2023 21:03

Paulina Smaszcz o życiowych zmianach i życzeniach dla byłego męża. "Rozmawiamy przez prawników"

Paulina Smaszcz
fot. KAPiF

W życiu Pauliny Smaszcz dzieje się bardzo wiele. Nie tylko na gruncie zawodowym, ale też w sferze prywatnej. W rozmowie ze Światem Gwiazd wyznała, czemu mogła złożyć życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu tylko za pomocą Instagrama. Dodała też, z jakiego powodu nie ujawnia zbyt wielu szczegółów na temat nowego związku.

Mentorka złożyła życzenia urodzinowe swojemu byłemu mężowi, Maciejowi Kurzajewskiemu, dziennikarz skończył 50 lat. "Ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj" napisała na Instagramie.

Paulina Smaszcz o nowym związku i oczekiwaniu na wnuczkę

W rozmowie z naszym portalem Paulina wyjaśniła, dlaczego nie dzieli się z mediami szczegółami na temat swojego ukochanego. Przyznała, że jej poprzedni związek od początku do końca był komentowany przez media, a teraz chce tego uniknąć. "Jest najcudowniejszy" dodała jednak z ciepłem w głosie.

"Czuję się bardzo dobrze, od bardzo długiego czasu" przyznała, kiedy zapytaliśmy, jak odnajduje się w nowej relacji. "Jestem tylko przerażona mediami, które nic nie rozumieją i żyją z ludzkiego hejtu".

Jestem szczęśliwa. Jestem w pięknym związku. Mam cudownych synów. Za moment będę miała cudowną wnuczkę – uzupełniła Smaszcz.

Rozmówczyni redakcji odkreśliła, że "nic nigdy nie zastąpi takiego prezentu", jakim jest jej wnuczka. Obecnie nieustannie jest w podróży, co bardzo sobie chwali. "Nie tylko mój syn mieszka we Włoszech, mam tam wspaniałych przyjaciół. Tak jak w Holandii, Hiszpanii i we Francji. Więc podróżuję między tymi krajami" mówiła Światowi Gwiazd Paulina. "O takim życiu marzyłam i mam takie, jakie sobie sama wyrzeźbiłam" dodała.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozmawiają "tylko przez prawników"

Zapytaliśmy Paulinę, dlaczego – jak sama napisała na Instagramie – nie mogła złożyć Maciejowi Kurzajewskiemu inną drogą, niż przez media społecznościowe. Smaszcz odpowiedziała nam z pełną szczerością:

My rozmawiamy tylko w sprawie młodszego syna i wyłącznie przez prawników. Jakim trzeba być złym człowiekiem, żeby zgłosić matkę swoich dzieci na policję? A ja zeznałem prawdę, że to była miła rozmowa, co potwierdziła była teściowa – przekazała.

"Nie robi się takich rzeczy matce swoich dzieci po 23 latach małżeństwa" tłumaczyła. Dodaje jednocześnie, że ta sytuacja jest dla niej paradoksalnie bardzo dobra. "To jest fantastyczne dla mojego zdrowia. To nie jest dla mnie już nikt ważny. Jest ojcem moich dzieci i ma je szanować, to wszystko. Poza tym naprawdę, z całego serca, życzę mu jak najlepiej" wyznała nam na koniec.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Wszyscy się rozstają, a oni będą mieć dziecko. Uwielbiana wokalistka właśnie wszystko ogłosiła

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!