Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Po roku od śmierci syna Peretti zabiera głos
Karolina Kurek
Karolina Kurek 06.06.2024 19:51

Po roku od śmierci syna Peretti zabiera głos

Sylwia Peretti
fot. KAPiF

Sylwia Peretti próbuje się uporać ze stratą syna, Patryka, który zginął tragicznie latem zeszłego roku. Kobieta może liczyć na wsparcie męża. Łukasz Porzuczek dodał nowy post w mediach społecznościowych i podzielił się informacją o ważnej rocznicy w ich związku.

Śmiertelny wypadek Patryka Peretti

Patryk Peretti, syn Sylwii Peretti, która zasłynęła w mediach dzięki występom w stacji telewizyjnej TTV zmarł w wyniku tragicznego wypadku. Do zdarzenia doszło w lipcu zeszłego roku w Krakowie na Moście Dębnickim. Przyczyną była za szybka prędkość pojazdu. Kierowcą był Patryk Peretti, a jak donosił tytuł “Fakt” chłopak miał 2,3 promila alkoholu we krwi i 2,6 promila w moczu.

Matka zmarłego pogrążyła się w żałobie, jednak przez długi czas musiała zmagać się z nieprzyjemnymi komentarzami internautów i mową nienawiści w sieci. Sylwia Peretti na szczęście ma wsparcie w osobie ukochanego męża, który traktował Patryka, jak własnego syna.

Łamiący serce wpis Peretti w Dzień Dziecka. Wrzuciła zdjęcia ze zmarłym synem Łamiący serce wpis Sylwii Peretti o zmarłym synu. To dla niej wyjątkowo trudny dzień

Tragedia Sylwii Peretti

Sylwia Peretti w dalszym ciągu przeżywa trudne chwile. Kobieta próbuje się uporać ze stratą jedynego syna. Celebrytka stopniowo stara się powrócić no codziennego funkcjonowania. Ogromnym wsparciem jest dla niej mąż Łukasz Porzuczek. Mężczyzna niedawno opublikował niedawno wspólne zdjęcie z ukochaną w mediach społecznościowych, gdzie przekazał, że obchodzą oni ważną rocznicę. Mąż Peretti wyznał również, ze jego marzeniem jest, by Sylwia uśmiechała się tak, jak kiedyś. 

W czerwcu minęło nam 9 lat. TA kobieta czyni mnie szczęśliwym. Proponując jej drinka w klubie, kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, nie myślałem, że nasze losy potoczą się tak, że będą nadawały się na scenariusz dobrego filmu. Bo tylko my wiemy, co naprawdę się wokoło nas dzieje. Ale razem idziemy i wierzę, że iść będziemy dalej. 9 lat razem, a prawie 3 jako mąż i żona. Kiedy patrzę na to zdjęcie z naszego pierwszego wyjazdu do Monaco, życzę sobie, aby Ona znowu tak się uśmiechała - przekazał. 

Wpis Peretti na Dzień Dziecka

Sylwia Peretti po śmierci syna zaprzestała dotychczasowej aktywności w mediach społecznościowych. Kobieta w ciągu ostatnich miesięcy dodała zaledwie kilka nowych zdjęć. Wszystkie przedstawiały ją w towarzystwie syna lub samego Patryka. Były to m.in. takie dni jak Święta Bożego Narodzenia, czy dzień urodzin zmarłego chłopaka. Niedawno kobieta dodała nowy post na Instagramie z okazji Dnia Dziecka. Sylwia w poruszających słowach napisała o synu. 

Być mamą Anioła, to nie to samo co być na co dzień zwyczajną mamą.  Być mamą Anioła, to nie dotykać, nie móc przytulać, znikać we łzach.  Być mamą Anioła, to zdjęcie trzymać pytając siebie czyja to wina...  Być mamą Anioła za nieba bramą to nie usłyszeć - kocham cię mamo... Kocham cię Synek! Dzieli nas tylko czas... – napisała Sylwia, cytując wiersz autorstwa Elżbiety Bancerz.

Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF