Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Poruszające nagranie Sylwii Peretti, tak upamiętniła zmarłego syna. Wcześniej zawsze robili to razem...
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.11.2023 10:17

Poruszające nagranie Sylwii Peretti, tak upamiętniła zmarłego syna. Wcześniej zawsze robili to razem...

Poruszające nagranie Sylwii Peretti, fot. KAPiF; instagram.com/sylwia_peretti
Poruszające nagranie Sylwii Peretti, fot. KAPiF; instagram.com/sylwia_peretti

Sylwia Peretti zamieściła na Instagramie poruszające nagranie, w którym po raz kolejny odniosła się do swojego syna Patryka, który zginął tragicznie w wypadku, do którego doszło w Krakowie. Gwiazda chce, by pamięć o jej dziecku była wiecznie żywa.

Sylwia Peretti przeżywa dramat

Sylwia Peretti przeżywa żałobę po śmierci swojego jedynego dziecka - syna Patryka, który wraz z trzema znajomymi zginął w nocy z 14 na 15 lipca w wypadku samochodowym w Krakowie.

Mężczyzna siedział za kierownicą samochodu, a z ustaleń śledczych wynika, że w chwili zdarzenia prowadził go pod wpływem alkoholu. Jego śmierć stałą się niewysłowioną tragedią dla gwiazdy “Królowych życia”.

Rozrywający serce film u Sylwii Peretti. Oto co się wydarzyło po śmierci jej syna Sylwia Peretti zamieściła nagranie, które łamie serce. Nikt nie wiedział, czym zajmował się Patryk Peretti

Sylwia Peretti przerywa milczenie

Po śmierci syna Sylwia Peretti zrezygnowała z aktywności w mediach społecznościowych. Jej najbliżsi dbali również o to, by nie miała styczności z treściami publikowanymi w internecie, które nie raz okazywały się wyjątkowo bolesne.

Kilka tygodni temu gwiazda zdecydowała się jednak na powrót. Udzieliła wywiadu “Vivie!”, w którym opisała ból po stracie dziecka. Zadeklarowała też, że będzie kontynuować dzieło Patryka, czego dowodem jest najnowsze nagranie na Instagramie.

Sylwia Peretti kontynuuje dzieło syna

Pięć lat temu Sylwia Peretti wraz z synem zaangażowali się w wyjątkową świąteczną akcję społeczną “Paczka Peretki”, dzięki której dzieci znajdujące się w potrzebie mogły otrzymać wymarzone prezenty. W tym roku, gwiazda również chce ją przeprowadzić.

Wiem na pewno, że gdybyś tu był, nie zawiódłbyś ich, mało tego - byłbyś zły, gdybym nie miała siły tego udźwignąć. Dlatego głównie dla ciebie, ale i dla dzieciaków, mając cię w sercu, zrobię to - zadeklarowała na Instagramie.

Na profilu “Paczki Peretki” pojawiło się poruszające nagranie, na którym zobaczyć możemy, że prezenty dla dzieci są już gromadzone. Na filmiku widzimy również ramkę z czarno-białym zdjęciem Patryka Perettiego, na którą nałożona jest czapka Świętego Mikołaja, z którego zwykł przebierać się syn “królowej życia” podczas rozdawania upominków.

Sylwia Peretti z synem
Sylwia Peretti z synem Patrykiem, fot. instagram.com/sylwia_peretti
Sylwia Peretti z synem
Sylwia Peretti z synem, fot. instagram.com/sylwia_peretti
Sylwia Peretti
Sylwia Peretti, fot. KAPiF