Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przełom w relacjach Joanny Opozdy i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. "Chce uczestniczyć w życiu Viniego"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 24.01.2023 09:25

Przełom w relacjach Joanny Opozdy i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. "Chce uczestniczyć w życiu Viniego"

Joanna Opozda
fot. KAPiF

Kilka dni temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętowała Dzień Babci u boku wnuków włącznie z Vincentem. Joanna Opozda zabrała głos w tej sprawie i nazwała mamę Antka, "dobrą babcią".

Relacja między Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim nie należy do najlepszych. Mama Vincenta nie chcę jednak ingerować w jego relację z babcią i utrudniać im kontaktu.

Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: przy niej mój synek jest bezpieczny

Pomimo rozpadu małżeństwa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nadal łączy ich mały Vincent. Przypominamy, że w publicznym sporze, który wyniknął między małżeństwem, Ostrowska-Królikowska wraz z całą rodziną broniła syna przed medialną nagonką. Wygląda na to, że Opozda nie chce przez ten fakt utrudniać jej kontaktu z wnukiem.

Faktycznie, w Dzień Babci pojechałam do pani Małgorzaty. Ufam, że przy niej mój synek jest bezpieczny i akurat w jej obecności nic mu nie grozi. Wiadomo, że sytuacja jest ciężka, ale staram się być dojrzałą osobą, a przede wszystkim dobrym rodzicem — powiedziała Joanna Opozda dla Super Expressu. — Pani Małgorzata chce uczestniczyć w życiu Viniego, a ja nie mam zamiaru jej tego utrudniać, bo jest dobrą babcią. Nie chcę, żeby mój synek był mieszany w sprawy dorosłych — podsumowuje.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła Dzień Babci z Vincentem

Ostatnio pisaliśmy o tym, że w Dzień Babci Ostowska-Królikowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z wnukiem. Aktorka trzymała w objęciach Vincenta i jak sama napisała, nie sądziła, że ten dzień tak miło się dla niej zakończy. — Miła wieczorna niespodzianka w Dniu Babci — napisała.

Po tym poście rozpoczęły się domysły na temat relacji obu Pań. Wygląda na to, że nie są one aż tak napięte, jak z ojcem dziecka, Antkiem Królikowskim. Joanna Opozda nie chce ograniczać synkowi widzeń z babcią ani mieszać go w sprawy dorosłych.

małgorzata ostrowska-królikowska
Odwilż w relacjach Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Joanny Opozdy. Fot. Instagram @malgorzata_ok

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!