Robert Biedroń pokazał zdjęcie z młodości Żródło: Instagram.com/robertbiedron

Robert Biedroń pokazał zdjęcie z młodości. Fani: „Czy to Marek Mostowiak?”

26 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Rober Biedroń zamieścił w sieci zdjęcie z 1994 roku. Internauci oniemieli, gdy zobaczyli styl i pozę polityka. Ich największą uwagę zwróciła jednak jego fryzura. W komentarzach wielu użytkowników porównuje lidera Wiosny do Marka Mostowiaka.

  • Robert Biedroń pokazał zdjęcie sprzed lat
  • Polityk pozuje na Piazza del Plebiscito w Neapolu
  • „Czy to Marek Mostowiak?” – pyta Krzysztof Śmiszek

Robert Biedroń należy do grona osób publicznych, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w social mediach. Instagramowe konto lidera Wiosny obserwuje blisko 386 tysięcy internautów. Polityk regularnie dostarcza im kolejne ciekawostki.

Robert Biedroń na zdjęciu sprzed lat

W niedzielę 18 kwietnia na profilu Roberta Biedronia pojawiło się kolejne zdjęcie. Tym razem polityk postanowił wrócić pamięcią do czasów młodości, zadając przy tym zagadkę swoim obserwatorom. Pytanie dotyczyło miejsca, w którym stał 18-letni wówczas Robert.

- 1994 rok. Już wtedy nosiło się ciuchy modne dzisiaj. Ktoś z Was poznaje to miejsce? – napisał polityk na Instagramie.

Internauci bezbłędnie odpowiedzieli na pytanie polityka i zaznaczyli, że jego fotografia pochodzi z placu Piazza del Plebiscito w Neapolu. Wielu z nich zainteresował także styl młodego Roberta Biedronia.

Trener polskich skoczków, Zbigniew Klimowski, trafił do szpitala przez koronawirusa. Jego stan jest ciężkiTrener polskich skoczków, Zbigniew Klimowski, trafił do szpitala przez koronawirusa. Jego stan jest ciężkiCzytaj dalej

- Nie poznałam pana na tym zdjęciu – pisali fani pod zdjęciem.

Tło i ubrania to jednak nie wszystko. Największą furorę w poście Roberta Biedronia zrobiła jego fryzura. Ułożone w charakterystyczne serduszko włosy przywiały internautom na myśl bohatera serialu „M jak miłość”. O tego rodzaju komentarza pokusił się nawet poseł Krzysztof Śmiszek.

- Czy to Marek Mostowiak? – zapytał rozbawiony.

- O tym samym pomyślałam– odpowiadali mu internauci.

Młodość Roberta Biedronia

Robert Biedroń jest znanym politykiem i działaczem na rzecz osób LGBT. Od 2019 roku przewodniczy partii Wiosna. W 2003 roku uzyskał tytuł zawodowy magistra nauk politycznych.

W przeszłości Robert Biedroń uwielbiał uczyć się języków obcych. Gdy miał 18 lat – jak na zamieszczonym w sieci zdjęciu – był uczniem technikum hotelarskiego w Ustrzykach Dolnych. Dokształcał się w niej w zakresie języka angielskiego, rosyjskiego i francuskiego.

Robert Biedroń urodził się w Rymanowie, a wychowywał w Krośnie. Jako nastolatek nie mieszkał jednak w domu rodzinnym. Z uwagi na wybraną szkołę zamieszkał w internacie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Instagram, Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł