Swiatgwiazd.pl
Rafał Brzozowski

TRICOLORS/East News

Roksana Węgiel stanęła w obronie Rafała Brzozowskiego. Chodziło o hejt w sieci

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Odkąd Rafał Brzozowski został ogłoszony reprezentantem Polski na tegorocznej Eurowizji w sieci, niczym grzyby po deszczu, zaczęły mnożyć się nienawistne komentarze. Duchowego wsparcia udzieliła piosenkarzowi osoba, która doskonale wie, z czym wiąże

  • Rafał Brzozowski będzie reprezentować Polskę podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji

  • Decyzja TVP ogromnie nie przypadła do gustu tysiącom internautów

  • Jedna z młodych wokalistek ostatnio udzieliła piosenkarzowi nieco duchowego wsparcia

Rafał Brzozowski dał się poznać szerszej publiczności między innymi jako uczestnik pierwszej edycji programie „The Voice of Poland”. Udział w show otworzył byłemu zapaśnikowi furtkę do rozkręcenia kariery; przez parę lat piosenkarz prowadził teleturniej „Koło fortuny”, a dziś widzowie spotykają się z nim podczas emisji muzycznego formatu „Jaka to melodia?”. Na horyzoncie maluje się przed Rafałem Brzozowskim także inne ważne zadanie - debiut na eurowizyjnej scenie.

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję. Piosenkarza zalewa fala nienawistnych komentarzy

O tym, że to właśnie Rafał Brzozowski pojedzie na tegoroczny 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie dowiedzieliśmy się w marcu 2021 roku. Przypomnijmy, że widowisko będzie można oglądać na antenie TVP już 18, 20 i 22 maja.

Piosenką, którą Rafał Brzozowski spróbuje podbić serca Europejczyków, będzie utwór muzyczny „The Ride”. Decyzja TVP była dla wielu internautów punktem zapalnym. Po jej ogłoszeniu w sieci natychmiast zaroiło się od krytycznych komentarzy kierowanych zarówno do władz stacji, jak i Rafała Brzozowskiego. Mocno oberwało się również samej piosence.

Każdy, kto miał okazję śledzić choć jedną internetową burzę, wie, że w takich przypadkach trudno mówić o samej konstruktywnej krytyce. W mediach społecznościowych do dziś pojawiają się nienawistne wiadomości. Powiedzieć, że setki internatów nie wierzą w eurowizyjny sukces Rafała Brzozowskiego, to zdecydowanie za mało.

- Przynajmniej jak odpadną nie będziemy czuć rozczarowania, bo tego się spodziewaliśmy - ocenia jeden z internautów.

Roksana Węgiel w pokrzepiających słowach. Dała piosenkarzowi pewną radę

Ostatnio jedną z życzliwych Rafałowi Brzozowskiemu osób okazała się młodziutka wschodząca gwiazda muzyki. Mowa o Roksanie Węgiel, która na własnej skórze przekonała się o tym, jak to jest występować na eurowizyjnej scenie. Wykonywana przez Roxie piosenka „Anyone I Want to Be” okazała się zwycięskim utworem 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku.

W wywiadzie dla „Party” Roksana Węgiel przyznała, że zapoznała się z treścią niektórych komentarzy kierowanych do Rafała Brzozowskiego. Młoda piosenkarka szczerze współczuje starszemu koledze z branży. Przy okazji udzieliła mu pewnej rady - Roxie sugeruje, by tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji nie czytał zamieszczanych w sieci treści.

- Jest to obciążenie. Rafał musi się z tym wszystkim zmierzyć. Albo odciąć się od tego. Ja bym tego nie czytała na jego miejscu. Mam nadzieję, że tego nie robi, bo to może tylko pogorszyć jego stan psychiczny - mówiła młodziutka wokalistka.

Roksana Węgiel kibicuje Rafałowi Brzozowskiemu i wierzy, że jego występ będzie należał do udanych. Już niebawem przekonamy się, czy „The Ride” rzeczywiście podbije międzynarodową scenę muzyczną.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • W show TVP doszło do groźnego wypadku

  • Restauracji nie pomogła nawet Magda Gessler. Wszystko skończyło się w sądzie

  • Anna Lewandowska poinformowała fanów o wizycie u lekarza

Źródło: Super Express, Pudelek, Eska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >