Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna. To nagranie wyciska łzy z oczu
Anna Lipska
Anna Lipska 25.11.2023 19:52

Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna. To nagranie wyciska łzy z oczu

Sylwia Peretti pokazała wzruszające nagranie
Sylwia Peretti, fot. Instagram

Sylwia Peretti pokazała nagranie, a w nim osobiste rzeczy swojego tragicznie zmarłego syna. Co tym razem znalazło się na profilu gwiazdy “Królowych życia”?

Patryk Peretti nie żyje

Patryk Peretti zginął razem z trzema innymi młodymi mężczyznami w nocy w Krakowie. Rozpędzone auto rozbiło się, a oni nie mieli najmniejszej szansy na przeżycie. Długo nie mijały echa tego, co się stało. 

Zrozpaczona Sylwia Peretti odsunęła się w cień. Wylał się na nią niemały hejt.

Dziś cała wina spada na mnie. Nazywana jestem matką mordercy i na moich barkach kładziona jest odpowiedzialność za to, że samochód roztrzaskał się, bo mój dorosły syn był pod wpływem alkoholu. Oddałabym całe swoje życie, żeby cofnąć czas, ale nie mogę – powiedziała Peretti w rozmowie z “Vivą!”.
 

Mimo żałoby, nieprzyjemnych komentarzy, Sylwia wróciła do sieci. Między innymi po to, żeby uhonorować pamięć syna.

Rozrywający serce film u Sylwii Peretti. Oto co się wydarzyło po śmierci jej syna Zniszczył grób syna Sylwii Peretti. Zapadł wyrok w jego sprawie

Sylwia Peretti kontynuuje dzieło syna

Patryk Peretti co roku przebierał się za Mikołaja i odwiedzał podopiecznych domu dziecka. Jego matka chce kontynuować jego dzieło. Sylwia Peretti napisała:

Gdy łza wzruszenia zamienia się miejscem z łzą rozpaczy, przychodzi refleksja... i myśl o Mikołaju. Mam w głowie pytanie: Synek, jak mam to zrobić bez Ciebie? Nie uzyskałam odpowiedzi. Mam jedynie te listy, od Istot, które tak bardzo na Ciebie czekają… Nie zawiodę Ich, jesteśmy jednością - napisała, zapowiadając akcję.

W deklaracji na Instagramie zwróciła się też bezpośrednio do syna. 

Patryk dopóki żyję, będziemy razem tworzyć dobro. Wiem na pewno, że gdybyś tu był, nie zawiódłbyś ich, mało tego - byłbyś zły, gdybym nie miała siły tego udźwignąć. Dlatego głównie dla Ciebie, ale i dla Dzieciaków, mając Cię w sercu, zrobię to. Są naszą częścią. Nigdy nie przestanę być dobrym człowiekiem. Piąty rok z rzędu #paczkaperetki jest do Waszej dyspozycji. Własnoręcznie napisane listy od Dzieci z Domu Dziecka czekają na realizację, będą wysyłane losowo. Chętnych do wzięcia udziału, proszę o zgłaszanie się w wiadomościach prywatnych - ogłosiła.
 

Akcja, którą kontynuuje nazywa się “paczkaperetki” i właśnie pokazała nowe nagranie z tej inicjatywy. A tam? Serce pęka na ten widok.

Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna

W najnowszym nagraniu z akcji “paczkaperetki” Sylwia Pokazał nie tylko efekty, czyli całą masę prezentów, ale także zdjęcie Patryka. Do tego na filmiku jest kadr, na którym możemy zobaczyć osobiste rzeczy jej syna - czapkę Mikołaja, brodę i okulary, które nakładał, odwiedzając domy dziecka. Na ten widok łzy same się cisną do oczu…

Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna, fot. Instagram
Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna, fot. Instagram
Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna, fot. Instagram
Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna, fot. Instagram
Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna, fot. Instagram
Sylwia Peretti pokazała osobiste rzeczy syna, fot. Instagram