Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wnuczka Kowalewskiego oświadczyła się ukochanej. Sceny jak z komedii romantycznej
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 15.05.2024 10:32

Wnuczka Kowalewskiego oświadczyła się ukochanej. Sceny jak z komedii romantycznej

Wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego oświadczyła się swojej ukochanej
fot. KAPiF/Instagram

Wnuczka zmarłego Krzysztofa Kowalewskiego zaręczyła się ze swoją partnerką. Oświadczyny nie mogłyby być bardziej romantyczne.

Życie rodzinne Krzysztofa Kowalewskiego

W lutym minęły trzy lata od odejścia Krzysztofa Kowalewskiego. Był wybitnym aktorem, który zagrał w wielu kultowych produkcjach, takich jak "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", "Miś", "W pustyni i w puszczy" oraz "Kariera Nikosia Dyzmy". Kowalewski dwukrotnie wstępował na ślubny kobierzec. Po raz pierwszy miało to miejsce w latach 60., kiedy wziął ślub z Vivian Rodriguez. Z tego związku narodził się syn, Wiktor. 

Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało długo - po trzech latach zdecydowali się na rozstanie, nie czując gotowości do życia w rodzinie. Wiktor wychowywał się wspólnie z przyrodnim bratem, a później przeniósł się z matką do USA, mieszkał również w Szwajcarii.  Po wielu latach Kowalewski ponownie stanął na ślubnym kobiercu. W 2002 roku pojął za żonę Agnieszkę Suchorę, z którą ma córkę Gabrielę.

Krzysztof Kowalewski spędził jesień życia z młodszą o 31 lat aktorką. Doczekali się córki Syn Krzysztofa Kowalewskiego chce wyjawić jego tajemnice. Ma plan

Kim jest wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego?

Kowalewski nie tylko odnosił sukcesy jako tata, ale także jako dziadek. Miał radość z wnuczki o pięknym imieniu Sacha, pociechy jego pierwszego syna. Wspólnie kilka lat temu wystąpili w filmie "Proceder", który opowiada historię znanego rapera Tomasza Chady, który tragicznie zmarł. Sacha mieszka poza granicami kraju. Pomimo dużej odległości między nimi, potrafili się doskonale porozumieć.

Mój dziadek i ja nie mówiliśmy tym samym językiem, ale zawsze potrafiłam zrozumieć, jaki był zabawny. Był aktorem tak jak ja, wiem, że mam to we krwi przez niego. Ostatni raz kiedy byłam w Polsce, oglądałam go w spektaklu, stał sam na scenie 3 minuty próbując wymyślić jak wejść na krzesło. Cała publiczność ryczała ze śmiechu łącznie ze mną. I takiego go zapamiętam, dziadek, aktor, komik - pisała po pogrzebie Sacha Kowalewski.

Teraz Sacha poinformowała o wspaniałych nowinach. 

Wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego zaręczyła się

29-letnia kobieta odziedziczyła po swoim dziadku talent aktorski. Ukończyła Royal Central School of Speech & Drama w Londynie i teraz działa jako aktorka i producentka. Niedawno na swoim profilu na Instagramie podzieliła się radosną nowiną - zaręczynami z ukochaną, Marcelą.

Niespodzianka! Jesteśmy zaręczeni! Poprosiłam Marcelę o rękę w miejscu, w którym pierwszy raz spotkaliśmy się z przyjaciółmi i rodziną. Na naszej pierwszej randce zwróciłam się do niej i powiedziałam "Mam co do ciebie dobre przeczucia". Okazało się, że miałam rację - ogłosiła radosną nowinę.

Według informacji zebranych przez ShowNews.pl, wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego rozpoczęła związek ze swoją partnerką pochodzącą z Polski od jesieni 2022 roku. Na chwilę obecną nie ma jeszcze ustaleń dotyczących planów ślubnych.

Wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego oświadczyła się swojej ukochanej, fot. Instagram
Wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego oświadczyła się swojej ukochanej, fot. Instagram
Krzysztof Kowalewski z wnuczką, fot. Instagram
Krzysztof Kowalewski z wnuczką, fot. Instagram