Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zasmucające wieści o zdrowiu mamy Edyty Górniak. Czuje się coraz gorzej
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.03.2022 01:00

Zasmucające wieści o zdrowiu mamy Edyty Górniak. Czuje się coraz gorzej

Edyta Górniak EA
Edyta Górniak

Edyta Górniak ma skomplikowane relacje ze swoją najbliższą rodziną. Stan zdrowia jej mamy, Grażyny Jasik, znowu uległ pogorszeniu. Młodsza siostra piosenkarki udzieliła wywiadu, w którym nie żałowała gorzkich słów.

Grażyna Jasik, mama Edyty Górniak, jakiś czas temu złamała kręgosłup. Wymaga stałej opieki oraz rehabilitacji, ale jej starsza córka odmawia kontaktu czy pomocy - twierdzi Małgorzata, siostra wokalistki.

Edyta Górniak - trudne dzieciństwo i relacje z matką

W mediach regularnie powraca temat pogarszającego się zdrowia matki oraz ojczyma Edyty Górniak. Krewni wokalistki twierdzą, że gwiazda unika kontaktu z rodziną i odmawia im pomocy. Jaka może być tego przyczyna?

Edyta jest córką Grażyny Górniak-Jasik i Jana Górniaka, który występował w zespole Dona Wasyla. Ojciec porzucił rodzinę, kiedy gwiazda miała pięć lat. W wywiadach, których udzieliła już jako dorosła osoba, wspominała dzieciństwo jako traumatyczne.

W programie "Wojtek Jagielski na żywo" wyznała, że ciągle była karcona i dorastała w stałym przekonaniu, że "nie zasługuje na miłość mamy". "Im bardziej ona mnie poniżała, tym bardziej się starałam" - powiedziała w wywiadzie. Z kolei w mediach społecznościowych Górniak twierdziła, że była przez matkę regularnie bita.

Edyta Górniak nie chce pomóc matce?

Teraz Grażyna Górniak-Jasik mierzy się z konsekwencjami złamanego kręgosłupa. Wspiera ją jej mąż Zdzisław, ale on także ma poważne problemy ze zdrowiem. Jakiś czas temu uległ wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznał kontuzji barku, która wciąż utrudnia mu normalne funkcjonowanie.

Młodsza siostra Edyty Górniak, Małgorzata, mieszka na stałe w Londynie, więc nie może opiekować się rodzicami. Niedawno urodziło się jej drugie dziecko, co także utrudnia rozporządzanie czasem. Magazyn "Życie na gorąco" rozmawiał z członkami rodziny, którzy wyjaśniają, jak wyglądają obecnie relacje piosenkarki z matką i ojczymem.

- To jest właśnie jej cygański charakter. Tak samo jak jej ojciec, robi co chce i kiedy chce. Edyta była, jest i będzie jedną z nas - tłumaczy ciotka Edyty, pochodząca z romskiej części rodziny.

W artykule "Życia na gorąco" czytamy, że siostra Edyty, Małgorzata, pomaga na odległość - finansowo, ale pomoc niezbędna jest też na miejscu. Szukała kontaktu z Górniak, by ustalić zasady naprzemiennej pomocy, jednak nie udało się tego osiągnąć.

- Edyta w swoim czasie przypomni sobie o matce i wszyscy usłyszymy o wielkim pojednaniu. Tylko żeby nie było za późno - mówi informatorka gazety.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Pilny komunikat Agaty Dudy, zdjęcie nie pozostawia złudzeń. Nie ma czasu do stracenia

  2. Przyłapali Zbigniewa Zamachowskiego na gorącym uczynku. Kto by się spodziewał

  3. Przygnębiające wyznanie Piotra Adamczyka, dopiero teraz zdobył się na odwagę. "To trudny temat"

Źródło: "Życie na gorąco", Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].