Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Gdy Antek Królikowski stracił pracę, on zajął jego miejsce. Damian Kret wprost o aferze wokół serialu "Bracia"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.03.2023 18:49

Gdy Antek Królikowski stracił pracę, on zajął jego miejsce. Damian Kret wprost o aferze wokół serialu "Bracia"

Antek Królikowski
Fot. Świat Gwiazd; KAPiF

Tydzień temu premierę miał serial Polsatu „Bracia”. Główną rolę miał w nim zagrać Antek Królikowski, jednak zrezygnowano z jego udziału. Przyczyną miały być liczne afery wizerunkowe. Zastąpił go Damian Kret. Tylko Światowi Gwiazd wyznał, co sądzi o tej sytuacji.

Damian, chcąc nie chcąc, znalazł się w pobliżu prawdziwego oka cyklonu, który rozwija się wokół Antka. W rozmowie z naszym portalem wyznał, jak czuje się w tych niełatwych okolicznościach.

Nina Terentiew zrezygnowała ze współpracy z Antkiem Królikowskim

„Bracia” to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy. Zdobycie kobiecego serca nigdy nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własną drogę do tej jedynej – brzmi oficjalny opis produkcji.

O odsunięciu Antka od serialu „Bracia” zdecydowała jeszcze Nina Terentiew. Niedawno Świat Gwiazd rozmawiał z Edwardem Miszczakiem, nowym dyrektorem programowym stacji, który opowiedział nam, co sądzi o decyzji swojej poprzedniczki.

Stacja podjęła taką decyzję, pani dyrektor bardzo lubiła aktora, o którym mówimy, ale podjęła decyzję, że może inny będzie lepiej do tej roli pasował. Na tym polegają też castingi, na tym polegają zdjęcia próbne, trzeba uwzględnić wszystko, co dzieje się na rynku – powiedział Światowi Gwiazd Miszczak.

Obca kobieta w Lidlu zwróciła się do Agaty Rubik. Chciała dobrze, a wyszło bardzo nieprzyjemnie

Damian Kret zastąpił Antka Królikowskiego. Kulisy angażu

Byłem na castingach i przygotowywałem się do tego. Byłem brany pod uwagę. To wydarzyło się na ostatnią chwilę – opowiada szczerze Światowi Gwiazd Kret o okolicznościach, w których zastąpił Antka.

„Mam tylko nadzieję, że to wykorzystałem i dałem z siebie wszystko” przyznaje aktor, dodając, że jest świadom, że osadzając go w jednej z głównych ról powierzono mu „dużą rzecz”. Jest też bardzo wdzięczny twórcom.

Czy Antek Królikowski i Damian Kret rozmawiali po zmianie obsady serialu?

„Chciałem podziękować dziś Antkowi. Znamy się, widywaliśmy się na planach. Jeszcze z nim nie rozmawiałem po tym fakcie. Cóż, jestem tu gdzie jestem i wydaje mi się, że dałem z siebie wszystko” mówi dyplomatycznie Damian.

A jak aktora przyjęli pozostali aktorzy, którzy znaleźli się w serialu? Warto dodać, że w głównej obsadzie występują tu Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz i Nikodem Rozbicki. Damian wciela się tu w postać restauratora Wojtka.

Miałem początkowo obawy, że koledzy z takim doświadczeniem mogą odebrać mi trochę tlenu na planie, ale się myliłem. Dali mi rozwinąć skrzydła. Miałem poczucie, że gramy do jednej bramki. Dobre chłopaki są, naprawdę. Polubiliśmy się i na planie, i po zdjęciach – opowiada Światowi Gwiazd Kret.

Zobacz zdjęcia:

Antek Królikowski
Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, fot. KAPiF
Damian Kret, Antek Królikowski
Damian Kret, fot. Świat Gwiazd
Damian Kret, Antek Królikowski
Damian Kret, fot. Świat Gwiazd