Swiatgwiazd.pl
Jacek_Rozenek

TRICOLORS/East News

Jacek Rozenek szczerze o byciu ojcem. „Bałem się”

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Jacek Rozenek to popularny polski aktor filmowy, telewizyjny i dubbingowy. Udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o najważniejszej roli w swojej karierze - roli ojca. Wychowuje trójkę synów, szczerze wypowiedział się o szczegółach codziennego życia jako rodzic.

  • Jacek Rozenek łączy życie prywatne z karierą - aktor wychowuje trójkę dzieci

  • W otwartym wywiadzie przyznaje, że bywa twardym ojcem, jednak zapewnia, że ma dobre relacje z synami

  • Odniósł się też do kwestii politycznej poprawności

Choć Jacek Rozenek nie należy do najbardziej rozpoznawalnych aktorów, od lat jest bardzo aktywny w swoim zawodzie. W najnowszym wywiadzie opowiedział o dwóch misjach jakie musi ze sobą na co dzień łączyć - ojca i aktora. Przyznał jednak, że nie sprawia mu to trudności.

Jacka Rozenka przerażała wizja bycia rodzicem

Jacek Rozenek nie należy do znanych osobistości, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Raczej woli się skupiać na swojej karierze - jest aktorem działającym zarazem w filmie, telewizji i dubbingu. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan niedawno zmagał się z poważnym problemem zdrowotnym (więcej tutaj).

Niedawno jednak z okazji Dnia Ojca zdecydował się udzielić szczerego wywiadu na nietypowy temat. Nie rozmawiał o żadnym nowym projekcie kinowym czy serialowym - opowiedział o swoim doświadczeniu łączenia rodzicielstwa z karierą zawodową. Aktor bowiem wychowuje trójkę dzieci.

Aktor przyznaje, że ojcem został stosunkowo wcześnie. Już w wieku 23 lat spadła na niego ta wielka odpowiedzialność, która początkowo dla artysty u progu kariery była przerażająca. Przypomnijmy, że najstarszy syn aktora jest owocem pierwszego małżeństwa aktora z Katarzyną Litwiniak.

Jacek Rozenek przyznaje, że starał się bardzo dobrze przygotować do tej nowej roli, poprzez książki, poradniki i rady doświadczonych rodziców, ale przyznał, że dopiero bycie ojcem faktycznie go nauczyło tego trudnego zadania.

- Bałem się bardzo ojcostwa. Bałem się, że nie podołam. Szukałem wskazówek i rad, ale nie znalazłem żadnych sensownych. (...). Dopiero życie z dzieckiem uczy nas roli rodzica - wyznaje z dzisiejszej perspektywy.

Robert_Makłowicz

Dziennikarka zapytała Roberta Makłowicza o alkohol. Kucharz stanowczo odpowiedział

CZYTAJ DALEJ

Opinia Jacka Rozenka o politycznej poprawności

Jacek Rozenek przyznał, że trudno mu jest samemu określić jakiego typu jest rodzicem. Powiedział, że stara się łączyć utrzymywanie sztywnych zasad w domu, by wychować dzieci na dorosłych z wartościami z dobrymi relacjami z synami. Przyznaje, że bardzo sobie ceni bliski kontakt z rodziną.

Przyznaje jednak, że choć na koncie ma wiele ról filmowych, to właśnie rola ojca jest dla niego najważniejsza. Opowiada, że z każdym rokiem ta rola stawia przed nim nowe wyzwania. Wspomina, że na samym początku swojej rodzicielskiej przygody bał się, że nie podoła.

Niespodziewanie w wywiadzie pojawił się wątek... poprawności politycznej. Wszystko zaczęło się od podzielenia się wspomnieniami bajek, jakie opowiadał synom, gdy byli młodsi. Kreatywny aktor miał samodzielnie je układać i wymyślać historie, które miały uczyć jego dzieci właściwych zachowań. Zapytany czy nie chciał by się dziś tymi bajkami podzielić publicznie zaprzeczył, motywując to faktem, że nie były poprawne politycznie. Szczerze powiedział co myśli o politycznej poprawności.

- To jest koszmar. To druga faza komunizmu. Od tego wolałbym, jak najdalej uciekać - ostro skomentował aktor.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >