Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Książę William podjął ważną decyzję, chodzi o dzieci. Chce uniknąć błędów ojca
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.08.2022 10:10

Książę William podjął ważną decyzję, chodzi o dzieci. Chce uniknąć błędów ojca

Książę William, Księżna Kate EA
fot. OLI SCARFF / AFP/ East News

Książę William podjął poważne kroki w sprawie wychowywania swoich małoletnich dzieci. Następca brytyjskiego tronu chce spełniać obowiązki również wobec najbliższych. Od września będzie tym częstym gościem w szkole pociech.

Członkowie rodziny księcia Williama są jednymi z najbardziej uwielbianych przedstawicieli brytyjskich royalsów. Od momentu wprowadzenia trójki dzieci na królewskie salony, media z zachwytem obserwują kolejne kroki następcy tronu. Przy okazji przeprowadzki księżna Kate i książę William postanowili podjąć stanowcze kroki w wychowywaniu pociech.

Książę William chce uczestniczyć w życiu dzieci

Rodzice George'a, Charlotte oraz Louisa od maleńkości próbują zapewnić im jak najbardziej "normalne" dzieciństwo. Obecnie, gdy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, książę William wraz z bliskimi postanowił zmienić otoczenie oraz styl wychowywania dzieci. Rodzina niedawno wyprowadziła się z tłocznego Londynu do swojej posiadłości, Adelaide Cottage.

Nowe miejsce znajduje się kilka minut od szkoły, do której będą uczestniczyć dzieci. William chce wykorzystać tę sytuację do częstszego spędzania czasu z pociechami. Magazyn "The Sun" informuje, że będzie on osobiście odprowadzał dzieci na poranne zajęcia.

Książę William na cel bierze sobie ojcostwo

Następca tronu w czasach młodości bardzo szybko musiał poradzić sobie ze stratą bliskiej osoby. W 1997 roku w wyniku wypadku samochodowego odeszła jego matka, księżna Diana, co wstrząsnęło całym światem. Książę William i książę Harry zostali pod opieką ojca.

Książę Karol po śmierci żony priorytetową wartość nadał królewskim obowiązkom. Synowie rzadko spędzali czas z rodzicem oraz jego drugą wybranką, Kamilą. Gdy dzieci zajęte były edukacją, ich ojciec trwał przy królowej Elżbiecie II.

Książę William nie chce obierać tej samej drogi i zdecydował na częstszy kontakt z dziećmi. Opuszczenie tłocznego Londynu to dobry argument na stworzenie atmosfery prywatności. Dorastające pociechy z pewnością ucieszą się z obecności obojga rodziców w ich posiadłości w Windsorsie.

Książę Harry i książę William
fot.Carfax2 - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=26707074
Księżna Kate i książę William
fot.New Zealand Government, Office of the Governor-General - https://gg.govt.nz/file/16015, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=110899751
Książę William
fot.By Governor General of Australia - http://old.gg.gov.au/events/trh-duke-and-duchess-cambridge-and-hrh-prince-george-cambridge-arrive-admiralty-house, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=85032688

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].