Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

TRICOLORS/East News

Mama Edyty Górniak ma złamany kręgosłup

15 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Magazyn „Rewia” doniósł o bardzo poważnym stanie zdrowotnym mamy Edyty Górniak, Grażyny Jasik. Zdaniem tygodnika kobieta złamała kręgosłup i musi poddać się operacji, która ma zagrażać jej życiu. Wiele wskazuje na to, że piosenkarka ponownie odstawi na bok życie zawodowe, by pomagać swojej mamie.

Podobna sytuacja miała już miejsce trzy lata temu. Wówczas Edyta Górniak postanowiła odejść z programu „The Voice Kids”, by opiekować się matką, która przeszła udar. Teraz Grażyna Jasik ponownie może liczyć na swoją córkę.

„Rewia”: Mama Edyty Górniak złamała kręgosłup

Chociaż od dłuższego czasu nie usłyszeliśmy żadnej nowości od Edyty Górniak, to gwiazda wciąż jest aktywna na scenie i bardzo często możemy ją usłyszeć na różnych koncertach czy festiwalach. Jednak wszystko wskazuje na to, że zrzuci obowiązki zawodowe na drugi plan. Wszystko przez problemy zdrowotne jej mamy.

Magazyn „Rewia” donosi, że Grażyna Jasik złamała kręgosłup. Osoba powiązana z rodziną Edyty Górniak miała przekazać dziennikarzom tygodnika, że kobieta myślała, iż podoła opiece nad wnukami, jednak nie ma już na tyle siły. Dzieci należą do przyrodniej siostry Edyty, która razem z rodziną mieszka w Londynie.

Kiedy trzy lata temu Grażyna Jasik przeszła udar, jej młodsza córka rzuciła wszystko, by opiekować się swoją mamą. Obecnie będzie jej zdecydowanie trudniej ze względu na to, że niedawno urodziła drugie dziecko, a pandemia wcale nie ułatwia sytuacji.

Krystyna Pawłowicz - ea

Życie miłosne Krystyny Pawłowicz. Kto skradł serce posłance?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Jakby tego było mało, ojczym Edyty niedawno miał wypadek samochodowy, który na szczęście przeżył. Zdaniem tygodnika mama piosenkarki będzie musiała przejść operację, która może zagrażać jej życiu.

- Oni nigdy się nie skarżą, nie wymagają niczego od swojej sławnej córki - podaje informator magazynu „Rewia”.

Kim jest siostra Edyty Górniak?

Siostra piosenkarki nazywa się Małgorzata Jasik. Jak już wcześniej wspomnieliśmy na co dzień mieszka i pracuje w Anglii, gdzie wychowuje dwójkę swoich dzieci. Razem z Edytą utrzymują fantastyczne kontakty. Gdy w ubiegłym roku urodziła córkę, popularna polska piosenkarka była jedną z pierwszych, która otrzymała tę radosną nowinę.

- Edyta, była jedną z pierwszych osób, które otrzymały tę nowinę. Natychmiast zadzwoniła do młodej mamy i wzruszona pogratulowała jej ślicznego i zdrowego synka - mówił wówczas znajomy Edyty Górniak dla tygodnika „Na żywo”.

Jak wiele fanów artystki pamięta jeszcze kilka lat temu siostry utrzymywały bardzo szorstkie stosunki. Małgorzata Jasik niejednokrotnie narzekała na Edytę w mediach, jednak to właśnie choroba ich matki sprawiła, że zakopały topór wojenny.

Zobacz zdjęcie:

Edyta Górniak - ea (3)

Edyta Górniak

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >