Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowe informacje ws. wypadku syna Sylwii Peretti. Prokuratura wydała oświadczenie. Będzie przełom?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.09.2023 20:06

Nowe informacje ws. wypadku syna Sylwii Peretti. Prokuratura wydała oświadczenie. Będzie przełom?

Sylwia Peretti
Nowe informacje ws. wypadku syna Sylwii Peretti, fot. KAPiF/telewizjakrakow.pl

Wypadek syna Sylwii Peretti na krakowskim moście nadal nie jest zamkniętą przez policję sprawą. W zdarzeniu pojawiają się coraz to nowe szczegóły. Prokuratura skomentowała uczestnictwo w wydarzeniu pieszego. Czy za jego próbę przejścia przez ulicę mogą grozić konsekwencje? 

Policja nadal bada sprawę syna Sylwii Peretti

Choć od tragicznego wypadku z udziałem Patryka Perettiego minęło już prawie dwa miesiące, policja nadal bada szczegóły zajścia. Wiemy już, że kierowca żółtego renault, w którym zginęło czworo mężczyzn, był pod wpływem alkoholu podczas utraty kontroli nad pojazdem.

Rodzina zdążyła już pożegnać ofiary podczas uroczystych pogrzebów. Nadal jednak pojawiają się nowe informacje, które rzucają poszlaki na przebieg wypadku.

Ewelina Bator zakochana. Dziewczyna Żory Korolyova znalazła nową miłość. Pokazała się z partnerem u boku

Nie żyje syn Sylwii Peretti. Co ze świadkiem zdarzenia?

Krakowski monitoring zarejestrował w nocy 15 lipca, oprócz mknącego z zawrotną prędkością pojazdu, pieszego. Mężczyzna w ostatniej chwili zrezygnował z przejścia przez jezdnię, gdy na horyzoncie pojawiło się auto.

Do tej pory funkcjonariuszom udało się ustalić, że świadkiem wypadku był obcokrajowiec, który w Polsce przebywał jedynie kilka dni. Przesłuchaniem w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti mają zając się organy jego rodzimego państwa.

Prokuratura wydała oświadczenie w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti

Niedawno krakowska prokuratura ujawniła kolejne szczegóły w kwestii świadka. Okazuje się, że inicjatywa zagranicznych funkcjonariuszy przyniosła efekty. Ponadto pieszemu nie zostaną postawione żadne zarzuty. Kierowca samochodu, mijając go, był już w fazie poślizgu.

W sprawie przesłuchania pieszego w związku z wypadkiem na moście Dębnickim 15 lipca udało się ustalić nowe okoliczności. Ustalono już termin i uzyskano zgodę na przesłuchanie w/w osoby. Nie uzyskano w toku śledztwa wszystkich opinii biegłych.

Wygląda na to, że już niedługo będziemy mieli lepszy ogląd na tragiczne wydarzenia z udziałem syna Sylwii Peretti. Gwiazda "Królowych życia" bardzo przeżywa stratę ukochanego dziecka.

Sylwia Peretti (2).jpg
Nowe informacje ws. wypadku syna Sylwii Peretti, fot. KAPiF

Źródło: PAP, Fakt