Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak gwiazdy kibicowały biało-czerwonym: Antek Królikowski z ukochaną, Marina z synkiem i inni
Kamila Szamik 21.06.2024 20:45

Gwiazdy kibicują biało-czerwonym

Euro 2024. Tak gwiazdy wspierały biało-czerwonych. Sieć zalała masa zdjęć.

Mecz Polska-Austria

Początek meczu nie był łatwy dla reprezentacji Polski. Od pierwszych minut Austriacy narzucili wysokie tempo gry i intensywnie atakowali. Co gorsza, szybko udokumentowali swoją przewagę bramką. Gernot Trauner, grający na pozycji środkowego obrońcy, wykorzystał błędną organizację polskiej obrony i już w dziewiątej minucie wprowadził Austrię na prowadzenie 1:0.

To nie były jednak jedyne kłopoty biało-czerwonych, gdyż Marko Arnautović także miał swoje okazje do strzelenia bramki. Na szczęście dla Polski, Wojciech Szczęsny świetnie radził sobie z jego strzałami, ratując drużynę przed dalszymi stratami. Jeden z polskich piłkarzy brawurowo wyrównał wynik meczu w pierwszej połowie.

Euro 2024. Ewakuacja kibiców w Berlinie. Co się dzieje? Euro 2024. Maciej Szczęsny o grze Wojciecha Szczęsnego

Krzysztof Piątek strzelił gola w meczu z Austrią

Krzysztof Piątek w 30. minucie strzelił gola w mecz z Austrią. Piłkarz ma historię trafnych strzałów szczególnie w kluczowych momentach swojej kariery. Znany był z tego, że zdobył gola w meczu eliminacyjnym do poprzedniego Euro, kiedy Polacy pokonali Austrię 1:0 w Wiedniu za czasów Jerzego Brzęczka. To właśnie on zapewnił zwycięstwo tamtego dnia.

Co ciekawe, Piątek grał także na Olympiastadion w barwach klubowych, będąc zawodnikiem Herthy Berlin w latach 2020-2022, gdzie rozegrał 58 meczów i strzelił 13 goli. Jego występy w niemieckim klubie zapisały się w historii jego kariery.

Jeśli chodzi o reprezentację Polski, jego aktualne trafienie było już jego 12. bramką z orzełkiem na piersi, ale bez wątpienia jest to jedno z najważniejszych trafień w jego dotychczasowej karierze.

Niestety gol Krzysztofa Piatka okazał się jedynie honorowym strzałem. Polska przegrała spotkanie 1:3.

Tak gwiazdy kibicowały biało-czerwonym

Wiele gwiazd postanowiło pokazać, jak wspierało polską reprezentację na mistrzostwach Europy. W trakcie meczu Polska-Austria celebryci podzieli się zdjęciami z tego, jak kibicują Polsce.

Antek Królikowski opublikował zdjęcie ze swoją partnerką Izabelą i dziadkiem Jankiem. Cała trójka pozuje w białych koszulkach z barwami Polski i orłem.

Dziadek Janek mówi 1:0 dla Naszych  #euro2024 #polskagola – napisał Antek.

Antek Królikowski, fot. Instagram

Marina pokazała zdjęcie przed telewizorem, gdzie tyłem pozuje razem ze swoim synkiem Liamem. Oboje mają koszulki z napisem “Szczęsny” i “Szczęsna”.

#POLSKA  – podpisała krótko Marina.

Marina, fot. Instagram

Misiek Koterski opublikował zdjęcie prosto ze stadionu w Niemczech.

Polska !!! Biało- Czerwoni. Duma. Tylko zwycięstwo. Wygramy !!!! Wygramy !!! – napisał Koterski.

Misiek Koterski, fot. Instagram

Jankes również dodał zdjęcie ze stadionu. Podpisał ujęcie w humorystyczny dla siebie sposób.

Będzie Dobrze! Albo niebędzie – napisał Jankes.

Jankes, fot. Instagram

Ola Grysz zapozowała natomiast w obcisłej sukience podkreślającej jej ciążowe kształty. W rękach ma zaś szalik reprezentacji.

Kibicujemy naszym! A na zdjęciu przyszła mamuśka i przyszła nadzieja polskiej reprezentacji – podpisała Ola Grysz.

Ola Grysz, fot. Instagram

Radosław Majdan nagrał wideo obok basenu, gdzie z oddali widać Stadion Narodowy. Na sobie również ma koszulkę kibica.

Wszystko gotowe. Chams Sports Bar, czekamy na zwycięstwo Polaków – napisał Radosław Majdan.