Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Górniak przy wszystkich wyśmiała Kubę Wojewódzkiego. Wspomniała o jego orientacji. Ale zaszedł jej za skórę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 01.03.2024 08:21

Edyta Górniak przy wszystkich wyśmiała Kubę Wojewódzkiego. Wspomniała o jego orientacji. Ale zaszedł jej za skórę

Edyta Górniak, Kuba Wojewódzki
Edyta Górniak, Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF

W ostatnim czasie następuje coraz więcej dram w polskim show-biznesie. Teraz wygląda na to, że Kuba Wojewódzki ma na pieńku z Edytą Górniak. Gwiazda podsumowała go w bardzo mocnych słowach. 

Edyta Górniak oskarżona o kłamstwo

Luna, prezentując utwór "The Tower", została wybrana na polską przedstawicielkę na Eurowizji 2024 po pokonaniu silnych konkurentek, w tym doświadczonych artystek jak Justyna Steczkowska czy Edyta Górniak, podczas preselekcji. Udział Górniak mógł być niespodzianką.

Po ogłoszeniu wyników artystka zwróciła się do internautów i podzieliła się informacjami na temat procesu zgłoszenia utworu do konkursu. Jej piosenka "I Remember" ostatecznie zajęła 18. miejsce. Górniak przyznała, że złamała regulamin, przesyłając zgłoszenie po terminie.

Luna, prezentując utwór "The Tower", została wybrana na polską przedstawicielkę na Eurowizji 2024 po pokonaniu silnych konkurentek, w tym doświadczonych artystek jak Justyna Steczkowska czy Edyta Górniak, podczas preselekcji. Udział Górniak mógł być niespodzianką. Po ogłoszeniu wyników, Górniak zwróciła się do internautów, aby podzielili się informacjami na temat procesu zgłoszenia utworu do konkursu. Jej piosenka "I Remember" ostatecznie zająła 18. miejsce. Górniak przyznała, że złamała regulamin, przesyłając zgłoszenie po terminie.

Po publikacjach Edyty Górniak w mediach społecznościowych, Michał Hanczak, dziennikarz radia Eska i juror polskich preselekcji do Eurowizji 2024, zauważył pewne nieścisłości dotyczące terminów zgłoszeń. Według jego relacji wszystkie utwory uczestniczące w konkursie były dostępne dla jurorów od 8 lutego, co kwestionuje wyjaśnienie Górniak dotyczące terminu przesłania zgłoszenia.

Widziałem jej story i niestety muszę zarzucić jej kłamstwo. Pokazuje, że wysłała zgłoszenie 11 lutego. Jurorzy mieli dostęp do konkursowych piosenek od 8 lutego i jej piosenka już tam była. Nie wiem, w jakim celu pani Edyta to powiedziała - wyznał, odpowiadając jednemu z internautów.

Po komentarzu Michała Hanczaka internauci zaczęli kwestionować słowa Edyty Górniak dotyczące rzekomego złamania regulaminu konkursu. Wypowiedź dziennikarza radiowego dotarła nawet do samej gwiazdy, która zareagowała na nią w mediach społecznościowych.

Panie Michale […] słyszał Pan szkic utworu, który wysłałam do TVP, i tak przekraczając wskazany czas w regulaminie, gdyż decyzję wysłania podjęłam spontanicznie. Utwór szykowany był na kwiecień, czyli moją rocznicę eurowizyjnego występu w Dublinie i nie był jeszcze gotowy. Pełną wersję master wysłałam 12 lutego, nie 2 lutego, więc nie mógł Pan słuchać faktycznego utworu - tłumaczyła.

Edyta Górniak w ostatnim czasie mocno obrywa. Podczas spięcia Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego padło nazwisko Edyty.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki rozstali się? W końcu padła jednoznaczna odpowiedź Internauta zapytał Wojewódzkiego o Hołownię. Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewał. Aż trudno uwierzyć, że naprawdę padły takie słowa

Konflikty Wojewódzkiego w show-biznesie

Ostatnio Kuba Wojewódzki i Michał Figurski mieli kłótnię związaną z książką, w której Figurski ujawniał niechlubne wydarzenia z przeszłości.

Nigdy nie komentuję, ale dziś wyjątek. Michał Figurski wyznał w swojej książce, że powodem naszego medialnego rozbratu był mój romans z jego ówczesną partnerką. G***o wpadło w wentylator. Nie wiem stary, czy gratulować ci dzisiejszej odwagi, czy wczorajszego tchórzostwa - napisał prezenter TVN.

Później, Wojewódzki i Figurski spotkali się w programie, gdzie, choć mieli miłą rozmowę, nie obyło się bez napięć. Teraz jednak sytuacja jest poważniejsza, gdyż Wojewódzki wywołał gniew Edyty Górniak. Piosenkarka wydała oświadczenie w ostrych słowach. 

Wojewódzki nie musiał długo czekać na odpowiedź artystki. Wyśmiała go publicznie w mediach społecznościowych. 

Górniak w ostrych słowach do Wojewódzkiego

Edyta Górniak nie przebierała w słowach. Zarzuciła Kubie Wojewódzkiemu wiele rzeczy m.in. to, że potrzebuje jej do promocji programu, bo samemu by mu się to nie udało.

Naprawdę potrzebujesz aż mojego nazwiska, żeby zapewnić sobie uwagę? Domyślam się, że pożyczasz je na potrzeby startu jakiegoś nowego programu. Boisz się, że samemu by się nie udało, Kubuś? Wiem, że bardzo liczysz na odwet, czyli promocję, więc chętnie ci pomogę skoro i tak już zapożyczyłeś sobie moje Nazwisko. Ejj... a może to tylko ujma dla ego, że po ponad roku twoich starań nie przyjęłam zaproszenia do twojego podcastu? Chętniej niż do Ciebie pójdę do Żurnalisty, który znakomicie przygotowuje się do rozmów i ma pasję poznawania ludzi. Ba! Nie musi obrażać swoich gości, żeby mu się »klikało«. Na pewno się ze mną w tym zgodzisz :) – zaczęła.

Wymieniła też powody, dla których według niej prezenter użył jej nazwiska. Wspomniała nawet o jego orientacji. 

A może pożyczenie mojego Nazwiska to wyraz lęku o swój własny byt. A może próbujesz odwrócić uwagę od plotek, że jesteś gejem i każdą kobietę używasz, aby to przykryć? A może po prostu tylko tyle zrozumiałeś, ile umiałeś przez swoje drugie życie - używać ludzi do swoich celów. A może zwyczajnie wziąłeś za to kaskę. Jak przystało na klauna. Kubusiu it's OK, trzymam kciuki za twój nowy program, cieszę się, że mogłam ci pomoc w promocji. Uważaj tylko, kiedy jesz chleb kupiony za pieniądze zarabiane w brudny sposób. Bo... jak to mówią. Karma Is A bitch" — napisała Edyta Górniak na Instagramie, zwracając się do Kuby Wojewódzkiego.

Poniżej zdjęcie, które Kuba Wojewódzki wrzucił do sieci, co fani odebrali jako znak, że w jego talk-show pojawi się Edyta Górniak. Jak widać jednak po wypowiedzi wokalistki nie ma na to żadnych szans. 

 Edyta Górniak przy wszystkich wyśmiała Kubę Wojewódzkiego, fot. Instagram
 Edyta Górniak przy wszystkich wyśmiała Kubę Wojewódzkiego, fot. Instagram
Edyta Górniak, fot. KAPiF
Edyta Górniak, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF